Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

honda plaza uzuner

laststrokee

🏅Acemi Tasarımcı🏅
selhz7.jpg

Benzer konular

laststrokee

🏅Acemi Tasarımcı🏅
müşterinin isteği doğrultusunda yapılmış bir çalışma. umarım beğenirsiniz. eksiklerimi söylerseniz eğer hemen uygular öyle basarız:) sizinde payınız olsun.

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Benim hoşuma gitti her ne kadar siyah bir tasarım olsada :). Tam net olarak gözükmüyor resimin daha büyük halini yüklerseniz daha detaylı bir şekilde inceleyerek o şekilde yorumlar yazabiliriz.

Saygılarımla..

naklov

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ewt haklısın gokhan bırazdaha ayrıntılı gorursek daha ıyı olur derım ben ......

belqin

🌟Usta Tasarımcı🌟
Ellerinize sağlık, teşekkürler bizimle paylaştığınız için.
Güzel bir çalışma müşterinin isteği doğrultusunda demişsiniz, heralde tam hayal ettikleri gibidir, başarılı olmuş :)

creative

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
müsteri memnuniyeti odakli oldugu iccin aslinda cok fazla söylenebilcek bisey yok... ama olmasaydi sunu söylebilirdim...

gazete nin bulundugu kirmizi cerceve tasarimini genelinde uygulanan effectlere göre cok basit kalmis... biraz daha gercege yakin olabilrdi.. kirmizini siyah üzerindeki net algilanisi dikkati oraya odakliyor..

naklov

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
tşkler emeğine sağlık guzel çalışma..

KTUKEK

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
dergi kapağı ancak arkaplanının siyah olması bozuyor. ve dergi kapağının tasarımında gazete küpürü tarzı kullanmak saçma olmuş. Normal anlamda tasarım hoş. siyah hastaLığınız var sanırım :)

Bahtınur YILDIZ

♾️Grafik Gurusu♾️
siyah şık duruyor aslında birde siyah üzerine bir mat selefoon attırırsanız şahane ağır bişey oluyor.

ahmetsxfile

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Ahh bu müşteriler... Yok mu!! Benim çok hoşuma gitmedi ama tasarımın genel konsepti güzel ve düzenli.... Mousuna sağlık...

modysns

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Güzel bir çalışma olmuş. Ben siyahı severim. Nedendir bilmem siyaha karşı koyamıyorum. :D

Başarılar.

kıvılcım

🌟Usta Tasarımcı🌟
kırmızı renkleri çok kullanmışsın. özellikle gazetenin etrafına attığın çerçeve gözü yoruyor biraz yinede başarılısın diyebiliyorum.

N/A5

🌟Usta Tasarımcı🌟
walllaha benimde hoşuma gitti güzel
ellerine sağlık

casanova

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
gerçektende çok güzel bi çalışma olmuş fakat bu çalışma derginin ön kapağına değilde arka kapağına olsaydı daha harika olurdu :)

Cahit GÜLDEN

Eğitimci Grafiker
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.cahitgulden.com
Bir grafikerle bir ayakkabıcı arasında fark vardır, müsteri bir ayakkabıcıya nasıl bir ayakkabı istediğini rahatça söyleyebilir. Bir grafikere bunu söylemesi, hele bir grafikerin bunu söyletmesi, o grafikerin mesleği hakkında bir daha düşünmesini gerektirir. Eğer siz bir sanatçıysanız zaten bunları söyletmezsiniz ve eğer bir müsteri sizi aşırı şekilde yönlendiriyorsa, sanatçı değil zanaatçısınız demektir.

Son düzenleme:

berta

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence tarihi bir belgenin gün ışığına çıkarılışı gibi bir görüntü olmus. oysa daha neseli tonlar çalışmayı çarpıcı yapapardı ama arkadsımız müşterinin istediği yapmış
eminim kendisine bırakılmış olsaydı da hoş bir çalışma olabilirdi.:)