Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İ.T.Ü Mezuniyet Yemeği

Tekno

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kendim okumuyorum orda ama bi abim rica etti bende kıramadım:angel:

Untitled-1-14.png

Benzer konular

Hepyek

👑Efsanevi Grafiker👑
Çok değisik bir şey olmamış, madem ki yemek biraz da yemek olayını kullanabilirsin.

Yeliz GÖKÇEN

♾️Grafik Gurusu♾️
Tarih Ve ücretsiz Yazısını Zemin Kullanmadan Düz Kullansan Daha Güzel Olur Sanki. Eline Sağlık!

Tekno

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Çok değisik bir şey olmamış, madem ki yemek biraz da yemek olayını kullanabilirsin.
bende öyle hayal etmiştim ama yaptığım kişi yemek resmi istemedi,isteseydi pilav üstü kuru koycaktım:rofl:

LuNaTiC

🏆Pro Tasarımcı🏆
Güzel gibi duruyor ama renkler, objeler çok uyumsuz.

koserim

🏆Pro Tasarımcı🏆
Üst Kısım Olmamış bence Yazıların Altında Bulunan Zeminleri Kaldır DErim Birde Beyaz Olan Kısma Transparan Şekilde Plan Proje Gibi Görsel Koyabilirsin Benim Düşüncem... Kolay gelsin...

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Yemek koyulmayarak bence de isabetli bir karar alınmış. Zira bir restourant afişi sanısı daha yüksek olacaktır.

Burada odaklanmak gereken mezuniyettir. Yemek değil.

taurusclk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sponsorlar aşağıda çok büyük bölümde yer almış bence biraz daha ufaltmalısın görseller iyi fakat daha iyi bi tasarım uygulayabilirsin başarılar.

Tekno

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Yemek koyulmayarak bence de isabetli bir karar alınmış. Zira bir restourant afişi sanısı daha yüksek olacaktır.

Burada odaklanmak gereken mezuniyettir. Yemek değil.

çok sağol yorum için ( beni anlayan biri çktı :D)

sponsorlar aşağıda çok büyük bölümde yer almış bence biraz daha ufaltmalısın görseller iyi fakat daha iyi bi tasarım uygulayabilirsin başarılar.

onlar sponsor değil yaw üniversitenin ve bölümün logoları

acemi şair

🌱Yeni Üye🌱
çok güzel olmuş yani benim fikrim:) bir şey soracağım hani yansıma vermişsiniz ya onu nasıl yaptınız?? ben biraz acemiyim de :( bilmiyorum

Tekno

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşım , resmin olduğu layerı kopyala , kopyaladığın layerı seç free transform den flip horizitonel ve 180 derece ters açı yap ve yansımayı resmin hemen altına taşı , opacity ayarını %40 yap ve silgiyle 400 px ayarında biraz silersin altlardan dha ii görünür..