Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İKSV | İstanbul Müzik Festivali | Afiş Çalışması

lovies

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.ilkeroztuna.com
ksvsunum.jpg

Not : Şahsıma Aittir.

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
İlker bunu sen mi hazırladın yok sa alıntı mı?

crazyglad

👑Efsanevi Grafiker👑
Çok büyük yüklemişsin açılması baya uzun sürüyor bence düzelt
Aferin sana diyebilirmiyim :p

lovies

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.ilkeroztuna.com

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Ya buarad İlker çalışman çok başarılı ancak ya o sağ taraftaki kocaman nota niyeyse beni rahatsız ediyor yaa :S
Sebebini anlayamadım ama aykırı duruyor sanki...

lovies

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.ilkeroztuna.com
Ya buarad İlker çalışman çok başarılı ancak ya o sağ taraftaki kocaman nota niyeyse beni rahatsız ediyor yaa :S
Sebebini anlayamadım ama aykırı duruyor sanki...

Anladım :) Peki bana sunabileceğin bir kaç örneğin varmı esra ? Ne koyabilirim Mesela veya ne yapmalıyım ? Fikrin varmı?:)

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Anladım :) Peki bana sunabileceğin bir kaç örneğin varmı esra ? Ne koyabilirim Mesela veya ne yapmalıyım ? Fikrin varmı?:)

Ya kızma hemen İlker :)
nota olmamış demedim; elbette nota koyacaksın ne koyulur müzik için başk aallahhh allahhh :D
Notanın şekli olmamış gibi dedim; sorun notanın olması değil yani notanın ta kendisi :D
Bilmem anlatabildin mi :lol:

lovies

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.ilkeroztuna.com
Ya kızma hemen İlker :)
nota olmamış demedim; elbette nota koyacaksın ne koyulur müzik için başk aallahhh allahhh :D
Notanın şekli olmamış gibi dedim; sorun notanın olması değil yani notanın ta kendisi :D
Bilmem anlatabildin mi :lol:

Yok be esra valla kızmadım yanlızca fikrini sordum:D varmı diye nasıl birşey yapabilirim sağamı çekiyim solamı napıyım bir fikir var ise aklında belirt lütfen:)

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bir tane kocaman kullanmak yerine bir kaç edet daha ufak değişik özelliklerde yani nota değerlerinde kullansan daha iyi olur bence
kosskocaman tek bir notaa çok dikkat çekiyor
ona bakmaktan yazıyı okuyamadım :)

lovies

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.ilkeroztuna.com
:D hıh notama laf yok :D tamam esra fikrin için teşekkür ederim:) Deniyicem ve olmadı burayada eklıcem yorumunu alıcam :)

wwaslıww

👑Efsanevi Grafiker👑
yandaki büyük yazıda farklı bir font kullanırsan daha hoş bir çalışma olur eline sağlık

Mc.AnatoliA

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Çok güzel bir çalışma.. Sağ taraftaki yazıyı farklı fontlarda deneseniz daha hoş olur diye düşünüyorm işinize karışmak gibi olmasın =)

lovies

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.ilkeroztuna.com
yandaki büyük yazıda farklı bir font kullanırsan daha hoş bir çalışma olur eline sağlık

Teşekkürler Aslı dediklerini dikkate alacağım:)

Çok güzel bir çalışma.. Sağ taraftaki yazıyı farklı fontlarda deneseniz daha hoş olur diye düşünüyorm işinize karışmak gibi olmasın =)

Yo kessinlikle fikirlerinizi sunucaksınız bu beni mutlu eder :) Teşekkürler Yorumunuz için:)

N/11

👑Efsanevi Grafiker👑
İlker herşey güzelde daha iyi bir font kullanabilirdin bence.Yazılara neden gölge vermedin.?? :) Eline sağlık arkadaşım...

larana

🏆Pro Tasarımcı🏆
Ben bu çalışmanı beğenmedim. Bir anlam veremedim çalışmaya??

lovies

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.ilkeroztuna.com
İlker herşey güzelde daha iyi bir font kullanabilirdin bence.Yazılara neden gölge vermedin.?? :) Eline sağlık arkadaşım...

Afiş üzerine konulan fontamı gölge varmediğimi söylüyorsun yoksa ,ahşap'ın üzerindeki fontamı mehmet? :) Gölge konusunuda ona göre cevampalasam :D Teşekkür ediyorum yorumun için.

Ben bu çalışmanı beğenmedim. Bir anlam veremedim çalışmaya??

Çalışmanın neyine anlam veremediğinizi vurgularsınız,anlaşılmış olursunuz? Mesala bu çalışmaya baktığınızda ne anladınız onu sorabilirim size?

larana

🏆Pro Tasarımcı🏆
zeminde tahta görüntüsü, üstünde kitapçık gibi birşey...Yani yaratıcı bulmadım, farklı bulmadım. Dünyayı da takip eden birisi olarak ve sizin konunuzla alakalı işlere gözatmış biri olarak etkileyici yada başarılı bulmadım.

lovies

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.ilkeroztuna.com
zeminde tahta görüntüsü, üstünde kitapçık gibi birşey...Yani yaratıcı bulmadım, farklı bulmadım. Dünyayı da takip eden birisi olarak ve sizin konunuzla alakalı işlere gözatmış biri olarak etkileyici yada başarılı bulmadım.

Zemin ahşap evet ahşap'ın üzerine konulan kitapçık değil konunun açılım yerine göre afiş çalışması bu bir sunum sadece:) Ben diğer çalışmalarınıza nazaran bu sunumunuzu beğenmedim derseniz bu tabikide senizin bakış açınızdır saygı duyarım :)Vurgulamak istediğim sol köşedeki afiş :)