Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

ilk afiş tasarımım konusu vergi...

melike-_-

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ilk afiş deneyimim paylaşmak istedim 2 günde çıkan birşeydi son günlerde duyduğum bir yarışma içindi...

vergi20haftasi204520x20.png

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

Braveart

♾️Grafik Gurusu♾️
Benim söyleyebileceklerim şunlar,
vergi görevdir yazısını ve zemindeki tipografiyi tam tersine açıyla aşağıdan yukarıya doğru yazsanız daha doğru olurdu, aşağıya olması negatif bir etki bıraktığı gibi okumayıda biraz zorlaştırıyor.
Bunun dışında -şubat / subat-, -haftasi / haftası- imla kurallarına dikkat. Vergi konulu bir afişte harfleri esprili bir şekilde ters kullamanızda uygun kaçmmaış diye düşünüyorum.

Elinize sağlık....

melike-_-

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Benim söyleyebileceklerim şunlar,
vergi görevdir yazısını ve zemindeki tipografiyi tam tersine açıyla aşağıdan yukarıya doğru yazsanız daha doğru olurdu, aşağıya olması negatif bir etki bıraktığı gibi okumayıda biraz zorlaştırıyor.
Bunun dışında -şubat / subat-, -haftasi / haftası- imla kurallarına dikkat. Vergi konulu bir afişte harfleri esprili bir şekilde ters kullamanızda uygun kaçmmaış diye düşünüyorum.

Elinize sağlık....

çok doğru haklısınız yukarıya doğru olması daha iyi olurdu söylediklerinizi göz önünde bulundurarak tekrar deneyeceğim teşekkür ederim...

özgüll

👑Efsanevi Grafiker👑
Zemindeki metni biraz daha zenginleştirseniz nasıl olur acaba? Daha düzgün cümleler ve daha iyi bir anlatımla slogan pekiştirilebilir diye düşünüyorum.

Emeğinize sağlık, iyi çalışmalar...:)