Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İlk Broşür Çalışmam ( Ofis Mobilyası )

Yunus PARLAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.evdetasarim.net
Kurs aldığım kurum tarafından proje ödevim olarak 4 sayfa 2 yaprak Ofis Mobilyası broşürü verildi. Bende bu çalışmayı yaptım. Fotoğraflar tarafımdan bulunduğu için kaliteli olmadı. Kaliteli fotoğraflar bulamadım. Bu nedenle pixelleşme sorunu olmuş olabilir. Saygılar...

Kapak
75354398ct0.jpg

İç Sayfa
76504257jm6.jpg

Not : Hayali bir firmadır.

Benzer konular

the_one

♾️Grafik Gurusu♾️
Logo da küçük çizim hatası olsa bile ilk çalışma için gerçekten güzel bir logo çıkmış ortaya.İlk çalışmaların yeri bair başka oluyor sanırım :) Emeğinize sağlık.

Yunus PARLAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.evdetasarim.net
Logo da küçük çizim hatası olsa bile ilk çalışma için gerçekten güzel bir logo çıkmış ortaya.İlk çalışmaların yeri bair başka oluyor sanırım :) Emeğinize sağlık.

Yorum için teşekkürler öncelikle. Haklısınız bende yeni fark ettim logonun sağ bölümünde sıkıntı olmuş. Uyarınız için teşekkür ederim. Saygılar.

burhandmr

🌟Usta Tasarımcı🌟
birinci resimde ana resmin etrafındaki çerçevede bir problem var sanirsam çerçeveyi kareden değilde 4 tane çizgiden olusturmssun gibi bir hava var, çok sey söylenebilir olumsuz ama yeni baslayan biri icin gayet basarili, çizgiler çok kalin olmus biraz daha ince olmasi isin daha güzel görünmesini saglayabilir. cift çizgi olan yerler tek çizgi ve birlesim yerleri daha bir özenli olursa göze batan birçok nokta ortadan kalkar sanirsam, eline saglik daha iyi birseyler yapilabilir. kolay gelsin

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
siyahın asilliği her zamn farklı etkiler bırakır.Kapak çalışmasını cok sade buldum üzerınde bıraz degısıklık yapılabılırdı ama baskı asamasıyla suslenılebılırlık olsaydı bu sadelık cok hos olabılrdı mesela logolar gofre olsa gozumun onune getirdimde guzel olabılır
emeğine sağlık yunus

Yunus PARLAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.evdetasarim.net
birinci resimde ana resmin etrafındaki çerçevede bir problem var sanirsam çerçeveyi kareden değilde 4 tane çizgiden olusturmssun gibi bir hava var, çok sey söylenebilir olumsuz ama yeni baslayan biri icin gayet basarili, çizgiler çok kalin olmus biraz daha ince olmasi isin daha güzel görünmesini saglayabilir. cift çizgi olan yerler tek çizgi ve birlesim yerleri daha bir özenli olursa göze batan birçok nokta ortadan kalkar sanirsam, eline saglik daha iyi birseyler yapilabilir. kolay gelsin

Öncelikle öğretici tutumunuz ve yorumunuz için çok teşekkür ederim. Nedense boşlayıp hata çıkmayacağını ümid ettiğim yerlerde hep hata yapmışım. Bu büyük bir ders oldu bana. Neymiş çalışmaya dikkatle bakılcak ve her noktası incelenecekmiş! :) Çalışmayı düzenliyip tekrar ekliyorum hocam. Saygılar.

siyahın asilliği her zamn farklı etkiler bırakır.Kapak çalışmasını cok sade buldum üzerınde bıraz degısıklık yapılabılırdı ama baskı asamasıyla suslenılebılırlık olsaydı bu sadelık cok hos olabılrdı mesela logolar gofre olsa gozumun onune getirdimde guzel olabılır
emeğine sağlık yunus

Özellike sade olmasını öngörmüştüm. Çalışma yönetici sınıfa ait bir broşürdü. Ayrıca yukarıda belirtmeyi unutmuşum. Hatırlattığınız için teşekkür ederim. Kapak çalışmasındaki Logolara matbaa aşamasında Lak uygulanacaktır. Broşür olduğu için Gofrenin arka bölümde sıkıntı yaratacağını düşünüyorum. Yorum için çok teşekküler. Saygılar.

Yorumlar çerçevesinde iç sayfadaki sıkıntıları halledip çalışmamı editliyorum.

58704333wt1.jpg

bar.20

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
eline sağlık bence güzel olmuş ama sanki resimlerin kalitesi iyi değil gibi geldi