Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İlk Çalışmam ( Tamamı Bana Ait Değil )

hakanckr

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba Arkadaşlar Tamamı Bana Ait Olmasada Kendi Çapıpda Bişiler Yapmaya Çalıştım Kendimi Geliştirme Anlamında

ckrbilisim.jpg

Umarım Beyenirsiniz Dediğim Gibi İlk Çalışmam Yorumlarınızıda Ona Göre Yaparsanız Sevinirim :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

pasapasa

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ilk çalışma için başarılı yazı puntolarını biraz daha dusurursen daha güzel olur 10-12 uygundur.Kolay Gelsin

aycaozden54

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.nlgtasarim.com
İlk çalışma için fazlasyıla iyi ,bunuda tamamının sana ait olmamasına bağlıyorum.Göze hoi geliyor ancak çok eksik ve göze kusurlu gelen kısımlar var.Müşteri paneli yazan kısım çok okunaksız anlamsız bir style verilmiş.Orda kullancı adı ve şifre girişi olan bir form olsa daha iyi olacaktır.Kullandığımız programlarıda anasayfada belirtmemelisin.Müşterinin ilk görmesi gerekenlerin özetleri yer almalı.Mesela örnek referanslar ne altta kayabilir.Hakkımızda kısmından kısa kısa, Online satış için tıklayın(ilgi çekici bir gif yada fla.) Banner kısmı o boşluğa daha çok oturmalıtemaya uyumlu renklerde olabilir.Madem hosting satışı sorgulanıyor.Alan adı sorgulama formuda yer alabilir yine ana sayfada.Anasayfayı gerektiği ve işe yarar şekilde doldurmalısın. Çok uzun yazdım umarım yazım yardımcı olur sana:)

hakanckr

🌱Yeni Üye🌱
Gayet Yardımcı Oldu Teşekkür Ederim Yorumunuz İçin Buarada %85 Gibi Bir Oranla Bana Ait :)

el_chancho

♾️Grafik Gurusu♾️
renkerin uyumu hoş emegine saglık

ugurozkan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Üzülerek söylemek zorundayım template editleyerek biryerlere gelemezsiniz.

Başarılar

pixeel

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.creative.biz.tr
sana tavsiyem templatelerle uğraşacağına...
Hangi sektörle alakalı çalışma yapacaksan o sektörü google dan incele...
tasarım yapılarını renk uyumluluğunu yazı düzenini...
Şunu unutma kimse anasından bu işleri bilerek doğamadı ama kimsede template düzenleyerek tasarımcı olmadı... Esinlen ama kopyalama

hakanckr

🌱Yeni Üye🌱
Yorumlar İçin Teşekkür Ederim Dikkate Alırım.Amacım Tasarımcı Olmaz Değil Eğlenmek ;)

Son düzenleme: