Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

ilk Dergi kapak Tasarımlarım (İyireklam10)

iyireklam10

🌟Usta Tasarımcı🌟
tşk ler.. lost için bilyorsunuz dizinin ana teması gizemli olması oyuzden üzerinde sayı tarih yada içindekiler bölümü yok onun özel bir hayran kitlesi var oyuzden hayranları takip edeceği için hangi sayı oldugunu yada yeni bir sayı oldugunu anlayacaklardır...

konu gizem oldugu için derginin adı ve sadce bir başlık yeteli diye düündüm diger tasarımlarıma gelince hiç gerçek baskı yapmadım bilmiyoum barkod normalde nerde durur :) yada baskı öncesi bilgiye ship değilim onlarıda ögreneceğim zamanla ..
ve yazılara gelince imla hataları hariç ben hepsini photoshopta yaptım freehand öğrenmeye başladım bittiğinde geri kalanını freehandde tasarlayacagım böylelikle yazılardaki bogukluk ve sönüklük gidecektir..

çünkü shopta yazılar hep flulaşıyor ..

iyireklam10

🌟Usta Tasarımcı🌟
yorumlar için tekrar tşk edeim sizlere .. şimdi imla ve noktolama hatalarını bir kenara bırakalım yani önemi olmadıgından değil bunları deneme amaçlı yaptım bazı dergileri yaparken fazla kaynak olmadıgını için ürün için ne yazabilirim onu tam karar veremedim asıl olsa ozaman dikkat gerekir tabi.. ürünü bogmak.? genelde o şekild değil iki çalışma hariç ama onada dikkat edip gözden geçireceğim

ruj reklamına gelince fikir çok sag olsun bütün arakdaşlar fikir yürütmüş :) ama hmm yani seksilik ön planda olsun diye o şekilde bir tasarımdı onu değiştireceğim .. ama ben bayanlardan yorum bekliyordum yani bir erkek baktıgında ordaki kadınlar çekici fakat reklamın içeriğine baktıgında ise .. itici yani bunu kendi yakınım kullansa böylemi olacak mantıgı doguyır ama her kadın güzel olmak ister ve seksi olmak ister ... bunu başarmak içinde bol seviyede makyaj yapar .. ve her kadın karşısına çıkanı değil kendi seçtiğini sevmek onunla yaşama k yada ilişki yaşamak ister bunu elde etmek içinde seksi bir kadın olması gerekir
çok seksi bir erkeğin dikaktini çekmek için ..
eger bir kadın bu resme baktıgında resimde buram buram cinsellik kokmuyorsa ozaman tmm derim :) yani ben bu mantıkla yaptım o reklam tasarımını ...

ama tabi dedikelrinizi de dinlşicem başka çalışmalar yapıp göndericem buraya ..

şimdilik burdakileri not ediyorum
daha sonra düzenleyeceğim o dedikelrinizin hepsini .. ve tekrar göstereceğim sizlere...

ayrıca bilgisayar ve ruj kapagına gelnce belirttim bilgisayarda iki effeckt var orjinal boyunda burda durdugu gibi durmuyr.. ruja gelince üzeirnde su damlaları cvar dolayısı ile küçüldüünde burda yani küçük boyutunda kötü bir dekupaj gibi duruyo .. bunu tekrar belirtmek isitiyorum
tekrar tşk ederim hepinize..

Ali Emre

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
gncart.com
Bşarılar dilerim çok iyi çalışmalar çıkarmışsınız..

bykod

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yorum yapmak için geç kalmışım sanırım ama biraz daha özen göstermelisin işlerine her işin seni yansıtır bunu unutma kendine gösterdiğin özeni bence işlerinede göster biraz daha çalışırsan bence daha güzel işler yapabilirsin bence biraz daha özgün vede çarpıcı işler yapmaya çalış kolay gelsin

iyireklam10

🌟Usta Tasarımcı🌟
tabiki özen göstereceğim zaten burda paylaşmak istememin nedeni sizlerin tecrubelerinizden faydalanmak ve yaptıgım hataları daha çabuk fark etmek zaten tasarım konsunda çok deneyimim yok bunlarda belli konularda ilk tasarımlarım dolayısı ile bir çok hata oldugunu biliyorum fakat ben baktıgımda ortaya çıkarttıgım ürünün incelerken ilk çalışmalarım oldugu çin biraz heyecanlı oldum sanırım bir çok hatayı es geçtim ve bunu sizlerl e paylaşırsam dahada netleşecektir diye düşündüm yorum yapan herkese tekrar tekrar teşekkur ediyorum iyi yada kötu yorum fark etmez...

kara kule

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ilk çalışmada o parmak işareti yerine "i" harfinden çıkan bir kol çıkabilirdi diye geçti aklımdan...

nagehanozbay

🏅Acemi Tasarımcı🏅
hepsi çok güzel olmuş eline sağlık arkadaşım. özellikle 2. dergi tasarımı çok çok güzel olmuş

koserim

🏆Pro Tasarımcı🏆
gerçekten hepside güzel başarılarının devamını dilerim

iyireklam10

🌟Usta Tasarımcı🌟
hepinize tekrar tşk ederim begenmenizbenim için önemli idi zaten grefiker olmak için ugraşıyorum illaki hatalar vardır ama bunlar dediğim gibi benim ilk tasarımlarım onlarda sizlerin önerileri ile düzelecekler ... ilerde daha güzel tasarımlar yaptıgımda onalrıda sizinle paylaşacagım ...

Grafiker oldugumdada :D gerçek anlamda grafiker ozaman bende belki burdaki yapılan çalışmalara yorum yazma hakkı görürüm kendimde kusurlar için .. :)

Cahit GÜLDEN

Eğitimci Grafiker
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.cahitgulden.com
İlk çalışmalarım demişsin ama program bilgin yeterli düzeyde, kompozisyon bilgin yok denecek kadar az, heryerde yazılar resimler birbirinden bağlantısız kopuk, ben çalışmalarında bir buluş göremedim, fikir olarakta pek tutmadım, kusura bakma sıradan buldum çalışmalarını. İlk çalışma dedin peki kabul ama sonraki çalışmalarında en azından çalışmanın fikri temellerini görelim, parmak ısırttır bize.

iyireklam10

🌟Usta Tasarımcı🌟
İlk çalışmalarım demişsin ama program bilgin yeterli düzeyde, kompozisyon bilgin yok denecek kadar az, heryerde yazılar resimler birbirinden bağlantısız kopuk, ben çalışmalarında bir buluş göremedim, fikir olarakta pek tutmadım, kusura bakma sıradan buldum çalışmalarını. İlk çalışma dedin peki kabul ama sonraki çalışmalarında en azından çalışmanın fikri temellerini görelim, parmak ısırttır bize.

tamam sna bütün parmaklarnı ısırttırıcam :)

ama bişey var senin yptıgın parmak ısırttıracak bir kaç şey gödner bana yanlış anlama ama ben yani diğer arkadaşalrın yaptıgı çalışmalara bakarkende hep sen eksi yorum yapmışsın bu dikaktimi çekti yani kimseye 10 üzeirnden 10 vermemişsin ..

sana kimse bişi begendirememiş..
:)

ben heryerde yan senin dediğin akdar her yerde yazıların ve resimlerin birbirinden opuk oldugun sanmıyorum çalımalarım tamdır yada profesyoneldir demiyorum ama ilgisiz alakasız şeyler yok içinde ..
ve deneme çalışaları bunlar ama nednese begenmemişisn tmm sorun değil daha güzellerinide yapar yolalrım buraya yakın zamanda fırsat buldukça

görüşmek üzere

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
sana diye hitap ettiğiniz kişi hem yaş olarak hemde bilgi birikimi olarak saygı duymamız gereken bir şahıs
lütfen daha dikkatli konuşalım
bu arada bi foruma bakarsanız cahit hocamın yaptığı çalışmaları görebilirsiniz
ve son olarak forum kurallarındada yazar
bir yöneticiye bu tarz mesaj yazamazsınız
bunu uyarı olarak kabul edin

selimen

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İlk bakışta hepsi gayet hoş duruyor ilk tasarımlar olduğuda dikkate alınırsa gayet başarılı çalışmalar denilebilir tebrik ederim ancak zafer sarhoşluğu yaşayıp hataları görmezden gelmekte başarına gölge düşürür tavsiyem ise her yerde kolayca ulaşabileceğin bu kadar çok kaynak varken en ince detaylarına kadar incelemen olacaktır. Daha iyi çalışmalr çıkaracağından eminim

Cahit GÜLDEN

Eğitimci Grafiker
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.cahitgulden.com
tamam sna bütün parmaklarnı ısırttırıcam :)

ama bişey var senin yptıgın parmak ısırttıracak bir kaç şey gödner bana yanlış anlama ama ben yani diğer arkadaşalrın yaptıgı çalışmalara bakarkende hep sen eksi yorum yapmışsın bu dikaktimi çekti yani kimseye 10 üzeirnden 10 vermemişsin ..

sana kimse bişi begendirememiş..
:)

ben heryerde yan senin dediğin akdar her yerde yazıların ve resimlerin birbirinden opuk oldugun sanmıyorum çalımalarım tamdır yada profesyoneldir demiyorum ama ilgisiz alakasız şeyler yok içinde ..
ve deneme çalışaları bunlar ama nednese begenmemişisn tmm sorun değil daha güzellerinide yapar yolalrım buraya yakın zamanda fırsat buldukça

görüşmek üzere

Görüyorumki eleştirim seni çok sinirlendirmiş. Karşında olsam gözümün üstüne yumruğu yemiştim. =)

Benim anlayışıma göre tüm çalışmalarda az veya çok eleştirilecek yer vardır. Senin anlayışına görede bir çalışma beğenilir veya beğenilmez. Beğenilirse iyidir ona bir daha dokunulmamalıdır, beğenilmezse eleştirilmelidir ve ona göre değiştirilmelidir. Bu açıdan bakınca ha bir çamaşır makinası ha bir tasarım aynı şey. Benim çalışmalarımında eleştirilecek bir sürü yönü var, hatta bir çalışmamı aç bak sende eleştirecek bir çok şey göreceksin.
Ama tasarım konusunda senden ayrıldığım bir yön var. Yaptığım işler iyidir veya kötüdür ben %99 oranla internetten aldığım bir resmi kesip sonra bunları kompozisyonun orasına burasına kaydırarak sunmam. Tasarımlarımda mümkün olduğu kadar kendi çizimlerimi kullanırım, eğer bir metin gerekliyse arial veya avantgarde den başka fontta kullanmam. Yaptığın iş tamamen bir kolaj içinde sana ait çok az birşey var.
Şimdi bunu görüp seni uyardık ve kötü adam olduk.
Varmı kardeşim bir fikir ne anlatıyosun? sana bu forumda senin tasarımına benzer yüzlerce tasarım gösterebilirim. Sende gösterde bilelim yapalım falan gibi sözler sarfetmişsin. Arkadaşımında dediği gibi forumda çalışmalarım var buyur eleştir. Memnun olurum. (senin gibi kızmam merak etme :)) )

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
bişeyi eklemek istedim kafama takıldı da
diyelimki bu işler müşteriye yapıldı ve müşteri beğenmedi
onada
" sen konuşuyonda bide senin yaptıklarını görelim" mi diyorsunuz?

Jidota

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
kusura bakmayın mesajınızı editliyorum
gerekli cevabı cahit hocam vermiş
gerginlik yaratmayalım

HORUS