Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

ilk Dergi kapak Tasarımlarım (İyireklam10)

mgrfkr

🌱Yeni Üye🌱
çalışmalarınız hoşuma gitti tebriklerr...

iyireklam10

🌟Usta Tasarımcı🌟
yorum yapmak için geç kalmışım sanırım ama biraz daha özen göstermelisin işlerine her işin seni yansıtır bunu unutma kendine gösterdiğin özeni bence işlerinede göster biraz daha çalışırsan bence daha güzel işler yapabilirsin bence biraz daha özgün vede çarpıcı işler yapmaya çalış kolay gelsin

dergi kapak tasarımlarımı çogu kişi begendi birde onnlara bkın isterseniiz açtıgım konularda var..

Cahit GÜLDEN

Eğitimci Grafiker
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.cahitgulden.com
dergi kapak tasarımlarımı çogu kişi begendi birde onnlara bkın isterseniiz açtıgım konularda var..
Forumun geri alınmasıyla yaptığım yorumu biliyorsun tekrarlamama gerek yok sanırım. Neden herkesin çalışmalarını beğenmeleri gerektiği gibi bir anlayış içindesin anlamadım, beğenende olacaktır beğenmeyende, ayrıca şöyle bir yanılgında var seni eleştirmemiz seni beğenmediğimiz anlamına gelmez, hemen anında savunmaya geçme kendini, bu refleks haline geldi sende, kimse seni suçlamıyor, burada eleştirerek yol göstermeye çalışıyor. İnsanlarıda bu şekilde yönlendirme.
Lütfen bu anlayışından sıyrıl ve eleştirileri hazmedip hatalarından ders almaya bak.

grafik_istanbul

🌱Yeni Üye🌱
dizayn gzl fakat logo çalışmasına ii çalışmalısın logo kalitesi düşük buna rağmen eline sağlık

iyireklam10

🌟Usta Tasarımcı🌟
Forumun geri alınmasıyla yaptığım yorumu biliyorsun tekrarlamama gerek yok sanırım. Neden herkesin çalışmalarını beğenmeleri gerektiği gibi bir anlayış içindesin anlamadım, beğenende olacaktır beğenmeyende, ayrıca şöyle bir yanılgında var seni eleştirmemiz seni beğenmediğimiz anlamına gelmez, hemen anında savunmaya geçme kendini, bu refleks haline geldi sende, kimse seni suçlamıyor, burada eleştirerek yol göstermeye çalışıyor. İnsanlarıda bu şekilde yönlendirme.
Lütfen bu anlayışından sıyrıl ve eleştirileri hazmedip hatalarından ders almaya bak.

cahit hocam ben insanları bir yere yönlendirmeye çalışmıyorum ki...

sadece bu tasarımlarıma yorum yapan arkadaşlara .. birde diger dergi tasarımlarıma bakmalarını istiyorum ..
yorum yapmak için burda begenme ve begenmem ile ilgili bir şeyi vurgulamıyorum diger bakan insanlarda begendi bakın sizde begenebilecekmisiniz diyorum

hatalarımdan ders değilde dogrularını yapmak için pay alıyorum ders alacak bir hata yapmam savunmak değil bu :) siz öyle algılıyorsunuz ...
sitede çok sorunvar sürekli giremiyoruz nedendir bilmiyorum ne ise konu bölünmesin

görüşmek üzere...

rabitelli

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.rabitelli.com
tasarım yaparken sadece "tasarımcı" gibi düşünmek, görünenleri yerleştirip ortaya "estetik" bir şey çıkarmaya çalışmak her zaman yetmeyebiliyor.

eğer iş yükü baştan sona omzumuzda ise bilgisayarın başına oturmadan önce katetmemiz gereken çok yol olduğuna inananlardanım. bir sürü şapka takmamız gerekecek. pazarlama dierktörü, ürün müdürü, reklam tanıtım yöneticisi, sanat yönetmeni, grafiker şapkaları sırasıyla takmamız gereken şapkalar değil midir.?

ne diyorum ben şapka mapka (merak eden bkz. altı şapkalı düşünce tekniği :) )

hepimizin makinanın başına oturup renkli renkli, millete "off şahane olmuş" dedirtecek şeyler "çizmek" için can attığımızı, ama bundan önce kat edilmesi gereken çok yol olduğunu düşünüyorum

(naçizane)

iyireklam10

🌟Usta Tasarımcı🌟
Dosya Kapağı tasarımı Laboratuar için Fikir Söylermisniz Nasıl Olmuş.?

Arkadaşlar bir laboratur için yaptıgım bir dosya kapağı tasarımım fikirlerinizi söylermisiniz..?

adr3grafiker.jpg

buda 2
adr2.grafiker.jpg

Tşkler........

Mustafa KÜÇÜK

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.mustafakucuk.org
çok gözümü yordu ilk bakışta renk uyum kurallarını alt üst etmişsin
bide çok meteryal kullanmışsın dosyada kalabalıklarştırmış çalışmayı
bu ortadan kırımlı olacak sanırsam dosya ise peki ''adr group'' katlanmıcakmı sence tabi kırımlı olacaksa
neyse ben çok eleştirdim biraz da diğer arkadaşlara bırakalım :D

iyireklam10

🌟Usta Tasarımcı🌟
hayır katlanmayacak bu şekilde nasıl diye sorarsnız bende bilmiyorum bana bu ölçülrde bir kapak yap dediler arkası yok sadece bu ön yüzü

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
sayın üye
kurallar açık
aynı çalışma için hem yeni konu açıp hemde eski konularınızın altına eklemeiz yanlış
bütün konularınız birleştirilecektir

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
bu arada belirtmeden geçmemek lazım her eleştiriye rağmen çalışmaya devam etmeniz ve eleştirileri olumlu almaya çalışmanız taktiri hak ediyor
kolay gelsin

iyireklam10

🌟Usta Tasarımcı🌟
bir önceki sayfada büyük bir hata var ben resimlere dikkat etmemiştim o resimler gerçek değil yorum yazdıktan sonra fark ettim asıl dosya kapağı bunlar katlanıyor ortadan :)

ben yanlış anlamışım ve yanlış resim koymusum demin mesajı kaydettiğimde gördüm...
fakat konular birleştiği için editleyemedim oyuzden buraya dogru olan çalışmayı koyuyorum

Arkadaşlar bir laboratur için yaptıgım bir dosya kapağı tasarımım fikirlerinizi söylermisiniz..?

Adr1.jpg

adr2.jpg

adr3.jpg

Bir kaç farklı çalışma daha yapıcam
onlarıda buraya koyarım...

Rüveyda SALIK

MissGraphic
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net
dosya için çok karışık değilmi ???
Broşürde olduğu gibi çok image kullanmaktansa tek resimlede anlatabilirsin bence.
Çünkü dosyanın amacının firmayı tanıtmak olduğunu düşünmüyorum.
Ellerine sağlık.

iyireklam10

🌟Usta Tasarımcı🌟
Zaten firmada bir laboratuar dolayısı ile bu ürünleri satıyor yada kullanıyor bu ilk hali bir kaç tane daha yapıcam sade olanlarda var aklımda şuan yapıyorum gönderirim
birazdan

miço

🌟Usta Tasarımcı🌟
adresi kurtar ilk önce ve senin yerinde olsam en sağdaki objeyi hiç kullanmazdım kullansamda yarısını içeri alırdım böylelikle sayfaya biraz daha boşluk kazandırırdım. Kalite sistem belgeleri en altta olmalı logo onun üzerinde. önemli: en üst sağdaki kare alan kesime çok yakın.

Hepyek

👑Efsanevi Grafiker👑
Renkler çok koyu durmus, bence daha acik tonlar kullanmalisin.
Fazla kalabalik bir resim biraz daha sadelestirebilirsin derim.
:)

iyireklam10

🌟Usta Tasarımcı🌟
evet sadelerinide yapıyorum dedim zaten :)

işte yaptım burdalar bunlara bir bakın sadece EKG çizgileri bazı reismlerin üstüne gelmiş orjinalinde onları alta aldım bilginiz olsun...

fakat bunları önceden kaydettiğim için bunları paylaşıyorum

dosya%20adr%20v%202edat.jpg

dosya%20adr%20mavi.jpg

dosya%20adr%20mavi%20turuncu.jpg

dosya%20adr%20siyah.jpg

dosya%20adr%20t%C3%BCp%20siyah.jpg

dosya%20adrt%C3%BCp%20siyah%20mavi.jpg

dosya%20adr%20bordo.jpg

dosya%20adr%20hap.jpg

dosya%20adr%20i%C4%9Fne%20siyah.jpg

dosya%20adr%20i%C4%9Fne%20mavi.jpg

son resimlerde özellle EKG çizgileri resmin üstüne binmiş orjinalini düzelttim ...

bir kaç tasarım daha yapacagım konsepti değiştirerek bu konseptte yaptıklarım buakdar arkadaşlar yorumlarınıza göre düzenlemeler yapıp firmaya gööstereceğim seçtiklerimi....

iyireklam10

🌟Usta Tasarımcı🌟
devamı...

dosya%20adr%20konsept1.jpg

dosya%20adr%20konsept2.jpg

dosya%20adr%20konsept3.jpg

Bunlarada yorum yapmayı unutmayın ...

ÇALIŞMALARIMIN TAMAMINI GÖRMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKE TIKLAYINGRAFİK ÇALIŞMALARIM....

Son düzenleme: