Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Ilk kartvizit Calismam

issemi

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.esdsgn.tk
Selam arkadaslar... Ben makedonya'dan.. kartvizitimde turkce arnavutca vede makedonca sozler kullandim..

kartvizit.JPG

Goruslernizi Bekliyorum...

Son düzenleme:

Benzer konular

Özkan TÜRK

🏆Pro Tasarımcı🏆
sademi olmuş hocam

daha güzel olabilir biraz daha uğraşırsanız bence

chemaster

🏅Acemi Tasarımcı🏅
graphic1ym7.jpg

ben de bir fikir vereyim dedim ama...üstündeki yazıların ne anlama geldiğini bilsem daha hoş bişi yaparım...

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
"Bence" kartvizit leri katalog mantığıyla görmemek gerekiyor. Piyasalarda dolaşan son zamanlardaki kartvizitlere dikkat ederseniz kartvizitlerin resimden geçilmediğini göreceksiniz. Bence kartvizit çalışmalarında birden fazla resim kullanmak göz kirliliğine sebep oluyor. Hatta imkanınız varsa hiç resim kullanmayın diyeceğim.

Vermiş olduğunuz örnek kartvizit çalışmasındaki sehpanın ayakları arasında decopie iyi yapılmamış. Gri bir ton var.

chemaster

🏅Acemi Tasarımcı🏅
"Bence" kartvizit leri katalog mantığıyla görmemek gerekiyor. Piyasalarda dolaşan son zamanlardaki kartvizitlere dikkat ederseniz kartvizitlerin resimden geçilmediğini göreceksiniz. Bence kartvizit çalışmalarında birden fazla resim kullanmak göz kirliliğine sebep oluyor. Hatta imkanınız varsa hiç resim kullanmayın diyeceğim.

Vermiş olduğunuz örnek kartvizit çalışmasındaki sehpanın ayakları arasında decopie iyi yapılmamış. Gri bir ton var.

aslında çok haklısınız bu konuda...büyük firmalar zaten kesinlikle fotoğraf olmasını istemezler ve genelde de logo hariç diğer yazıların tamamen düz yazı fontu ve tek renk olmasına özen gösterirler...ama benim verdiğim örnek arkadaşınkine benzesin diye böyle bir şey yaptım...kaldı ki ben zaten sadece yazı tiplerinde oynama yaparak sade bir kartvizit yapmayı süslü-püslü bir karta tercih ederim

g5 dual

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kartvizitte kullandığınız resimleri bence çizim olarak koyup belli belirsiz bir zemin yapabilirsiniz böylelikle hem resim kullanmıs hemde daha sade ve düzgün bir kartvizit olur gibi.... naçizane

Majestic

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ngrafik.com
graphic1ym7.jpg

ben de bir fikir vereyim dedim ama...üstündeki yazıların ne anlama geldiğini bilsem daha hoş bişi yaparım...

bu sefer kartı iyi bölmüşsün gelişme var .........

arkadaşın kartvizitine gelince kartvizit örneklerini incelemesini ve çalışmasını ona göre değerlendirmesini söyleyebilirim

acun

🌱Yeni Üye🌱
diyecek bişi yok
alternatif yok
konuşmaya gerek bile yak tasarımcılığı ne sanıyorsunuz gerçekten merak ediyorum

bir iş kötüyse kötüdür arası yok yoktur daha çok araştırma bilgi gerek

bir iş kötüyse kötüdür arası yok yoktur daha* çok* araştırma bilgi gerek

Moderatör tarafında düzenlendi:

Hatice ÇAVDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net
diyecek bişi yok
alternatif yok
konuşmaya gerek bile yak tasarımcılığı ne sanıyorsunuz gerçekten merak ediyorum

bir iş kötüyse kötüdür arası yok yoktur daha çok araştırma bilgi gerek

bir iş kötüyse kötüdür arası yok yoktur daha* çok* araştırma bilgi gerek

Flood yapıyorsunuz lütfen forum kurallarımızı okuyunuz...