Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

ilk logo çalışmam TC Milli Eğitim Bakanlığı Alaplı Anadolu Lisesi

seroman

🌱Yeni Üye🌱
ben grafiker değilim sınıf öğretmeniyim logo yapmamı istediler sizce nasıl

anafolu.jpg

Benzer konular

womd

🌟Usta Tasarımcı🌟
yıldızların renkleri için daha koyu ve pastel renkler kullanabilirsiniz.

Umutbyk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşa katılıyorum logo kötü olmamış ama yıldızlarda aşırı kontrast var renkler daha uyumlu olmalı çerçevedeki rengin varyasyonları olabilir veya sarıya kaçan renkler içinde gri veya mavi tonlar olabilir...

serdalsert

🌱Yeni Üye🌱
Üzerinde calısılrsa güzel birşey cıkar ortaya ama tek takıldıgım yer agacfigurlü insan ve sactıgı yıldızlar bana biyerden tanıdık geliyor ama cıkaramıyorumm belkide ben yanılıyoruumm ...

cok_yasa_kamil

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yıldız renklerine ilaveten, beyazlık çok gibi görünüyor. koyu mavi yuvarlağın kalınlığını içe doğru artırsan daha da güzel olur...

ayrıca, grafikerim diyenlerin yaptıkları işlere nazaran harika bir iş çıkartmışsınız.... tebrikler!

LaYeR

🏆Pro Tasarımcı🏆
Fikir güzel fakat uygulama yetersiz kalmış biraz daha zenginleştirilebilir benzer çalışmaları incelemenizi tavsiye edderim..

seroman

🌱Yeni Üye🌱
tüm görüş yazan arkadaşlara teşekkür ederim

Furkan EKMEN

♾️Grafik Gurusu♾️
Hocam;
Logonuz çalıntı. Daha neyi inkar ediyorsunuz?

Son düzenleme:

Hasan ÇELİK

🏆Pro Tasarımcı🏆
Hocam;
Logonuz çalıntı. Daha neyi inkar ediyorsunuz?

TeknoMod Bu kanıya sırf bu yüzden vardıysan eğer yazık ki ne yazık..:no: Her logoyu kendine özgü yapamazsın "aaa bunu ben düşündüm kimse düşünemez .." senin düşündüğünü 1 km ötedeki insanda düşünür dünya'nın başka bir ucunda ki insanda düşünür, düşünüyor da... Arkadaşlar logo (ç)alıntı olabilir yada değildir. Onu yapanın insafına kalmış. Logolarda benzerlik olabiliyor bu en doğal olay.. TrStar arkadaşa soruyorum hangi akla hizmet bu kadar rahat bir kanıya vara biliyorsun ne kadar genişsiniz .. :headbang:

TrStar

🌱Yeni Üye🌱
"TrStar" cevap:

TrStar arkadaşa soruyorum hangi akla hizmet bu kadar rahat bir kanıya vara biliyorsun ne kadar genişsiniz ..

gayet açık bir yorum yazmışım "benzer" diye, çalışmanın sahibi de "sadece benzer" diye cevaplamış, sen ne kadar genişsin aklın neye ve nereye çalışıyor araştırma yapılırsa belki de abartmıyorum 5-6 benzeri daha çıkar ortaya şunu bilmek gerekir ki, "ilham gelmez ilhama gidilir" benim verdiğim örnekten yola çıkarak, yorumları karıştırmayın... kendi yorumunuzu yapın, ben düşüncemi yazmışım...

Hasan ÇELİK

🏆Pro Tasarımcı🏆
"TrStar" cevap:

TrStar arkadaşa soruyorum hangi akla hizmet bu kadar rahat bir kanıya vara biliyorsun ne kadar genişsiniz ..

gayet açık bir yorum yazmışım "benzer" diye, çalışmanın sahibi de "sadece benzer" diye cevaplamış, sen ne kadar genişsin aklın neye ve nereye çalışıyor araştırma yapılırsa belki de abartmıyorum 5-6 benzeri daha çıkar ortaya şunu bilmek gerekir ki, "ilham gelmez ilhama gidilir" benim verdiğim örnekten yola çıkarak, yorumları karıştırmayın... kendi yorumunuzu yapın, ben düşüncemi yazmışım...

Biraz daha dikkatli okursan sana niçin genişsin dediğimi TeknoMod'un tutumundan anlardın. Ben benzer olamaz demedim ama senin yaklaşımın iyi olur kötü olur bunu belirtmen gerekir.. Ondan sonra arkadaşlar çok güzel karalamalar yapa biliyor..

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bence benzerlik bile yok TrStar arkadaşım o verdiğiniz linkteki logodaki el (hatta avucu açık el) silüeti buradaki ise ağaç yani laf olsun tartışma çıksın diye mi verdiniz linki, Hasan ÇELİK arkadaşıma katılıyorum o zaman birçok logo için benzer diyebilirsiniz.

Teknomod, bodoslama dalmışsın dikkat et boğulma, ayıp yani hemen çalıntı damgasını yapıştırmışsın.

Logoya gelince ben de beğenmedim özellikle yıldızla emanet gibi durmuş, elinize sağlık.