Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

***İlk Logo Denemem***

drummer91

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
16 yasındayım logoyla ilgili işim falan yok ancak can sıkıntısı bunları cıkarttı işte yorum yaparsanız sevinirim..

Benzer konular

thematrix

♾️Grafik Gurusu♾️
16 yasındayım logoyla ilgili işim falan yok ancak can sıkıntısı bunları cıkarttı işte yorum yaparsanız sevinirim..

bu aralarda can sıkıntısaından bir şeyler yapmak moda oldu :) ama güzel olmuş ellerine sağlık ;)

baskici46

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
kırmızı kontör sanki biraz boğmuş gibi. ama ana tema güzel olmuş sadece biraz daha renklerle oynanılırsa daha güzel olacağına eminim. kolay gelsin şimdiden..

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
kıemızı çizgileri kaldır geri kalanını kullan. artık avatardamı kullanırsın masa üstündemi bilemem ama kullan. zahi olmasın ilk için çok güzel. benim ilk logomu göresen koparsın gülmekten:)

arasyas

🌟Usta Tasarımcı🌟
can sıkıntısı nelere kadir :) kardeşim eline sağlık güzel olmuş çalışman, ilk yapılan bir logo için hayli iddialı.. başarılar dilerim

aysgl

🌟Usta Tasarımcı🌟
bence de kırmızı kntür boğmuş beyeaz falan düşüneblirsin yada hiç koymayabilirsin güsel olmuş ellerine sağlık

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
ilk deneyim için gayet başarılı ama kırmızı stroke kalkarsa dahada güsel olur başarılar...

akasha

🌱Yeni Üye🌱
selam
ilk deneme için gayet güzel emeğine sağlık
sanırım kırmızı çizgileri koyarken "bu çalışmayı, bu kırmızı çizgiler gösterdi" dedin ve heyecanlandın :)
bence çalışma kendi alanında hayli güzel olmuş. kırmızı çizgilerde dahil :)

"MouSe"

🌱Yeni Üye🌱
bende daha 17'dimdeyim bende grafiker olmaya çalışıyorum. seninle bir ortak yönümüzde benimde canım çok sıkılıyor ama ben daha böylesine muhteşem bir tasarım yapa bilmiş degilim. dediye bilirim daha darısı başıma...
:)

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Bir işe kalkışmadan onun inceliklerini, getirilerini, götürülerini, gereksimlerini en iyi şekilde öğrenerek o işi en verimli hale getirebilirsiniz. Bu konuda üstünüze düşen görev ilk önce logo nedir temel tasarım ilkeleri nelerden oluşur ayrıca amblem, logotype, logo kavramlarını biraz inceleyip bu konuları sık dokuyun. Bunları biraz araştırmalısınız. Araştırın bulun sitemizde bu konularla alakalı bir sürü kompozisyon ve makale bulunmaktadır. Bulup meraklı bir şekilde okudukdan sonra kendinizdeki gelişimi görüceksiniz buna emin olun...

byimaj

🌟Usta Tasarımcı🌟
ilk yaptığın buysa 50. logunuda görmek isterim :)
kırmızı konturu kaldır ve kullan bunu :) güzel olmuş ellerine sağlık

drummer91

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
özkan abicim evet haklısın uzun bi aradan snra ilk logom diyim ozman olurmu:)

..::onurŞah::..

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence kırmızı hatlar rock un isyancı havasını yansıtmış kalması daha iyi olur...
benim ilk çalışmamı görseniz gerçekten gülmekten ölürdünüz.. onları nasıl yaptım diye utandığım için hepsini sildim pc den :D

RæP LoRDu

🌱Yeni Üye🌱
Ben Diyorum Rock'cılar pisKopatdiye :) Sen Sıfırdan çizip hiçbir aLıntı yapmadıysan bu işte çok iLerlersin.. tebrikler

drummer91

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
hocamız 1 tanedir ya ama buda 2. logom olsun olmaz mı:D