Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

***İlk Logo Denemem***

doghan

🏆Pro Tasarımcı🏆
baslangic icin hos omus
kirmizi konturu kaldir dememe gerek yok sanirim :)
rock club'a uygun bi calisma logo olarak kullanilmaz sanirim ama afis ve posterler icin ideal bi calisma olmus eline saglik

iyi calismalar

Hardward

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.biatasarim.com
16 yasındayım logoyla ilgili işim falan yok ancak can sıkıntısı bunları cıkarttı işte yorum yaparsanız sevinirim..

bence cok güzel olmuş ilk calışmana ragmen.bunu düşebilmek ve yaratmak gercekten hayel yaratıcılık ister.cok basarılı kırmızı cizgilerlede cekici olmuş ama istersen birde bunu kırmızı zemine oturt bide öle dene ama gercekten başarılı tebrikler.

yirmi5

🏅Acemi Tasarımcı🏅
hazır şeylerle olmaz daha çok oku daha çok izle daha çok yaşaki bilesin bilesinki yapasın
o logo dediğin şey hazır brushlar ve clipartlar kendin yap cin alide olsa güzel denilsin

Sait SANCAK

🌟Usta Tasarımcı🌟
çok ilginç olmuş enteresan, hard rock olmuş kan filan baa göre değil... :)

N/A7

🏆Pro Tasarımcı🏆
gitar çalan kızları anladımda o gitarı biyerlere vuran adamı anlayabilmiş değilim :D güzel olmuş

drummer91

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yorumlar icin tesekkür ederim uzun bir aradan sonra foruma döndüm..

bloss-ich

🌱Yeni Üye🌱
Bi rock sever olarak bayıldım diye bilirim fakat ben de kntr konusunda arkadaşlara katılıyorum ve bir kısada kendi yorumum yazı tipini keşke birazdaha okunur yapsaydın yazının bulundugu alan yazıyı adeta yutmuş okumak zorlaşıyo ama ben cok begendi yni
eminim diğer çalışmalarında çok hos şeyler yapacaksın eline emeğine yüreğine sağlık arkadaşım başarılarını dilerim..