Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

ilk logo tasarımınız ;)

Tollyver

🏆Pro Tasarımcı🏆
aradaşlar.. ilk tasarımını yaptığınız logonun hikayesi nedir??

geçen gün maziyi deşerken aklıma geldi ilk logo çalışmam, oradan da konu açmak geldi aklıma.. bir müzik organizatörü benden kemençe çizmemi istedi, '98 yılında.. (o zaman 13-14 yaşındayım) elimde kemençe resmi yok, naya banzadiğini de tam hatırlamıyorum dedim.. adam yarım saat sonra gerçek kemençe getirdi!! ona bakıp çizdim aynısını, müşteri havalara uçtu!! :D

sizin hikayeniz ne!! hadi paylaşın ;)

Benzer konular

GraphiClubeR

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben ilk logomu bale eğitim merkezi gibi bir yere yapmıstım.tam bale eğitim merkezi değildi de ona benzer seylerdi.yanı kucuk kızlara yuzme ogretıyolar bale ogretıyolar badmınton ogretıyolar genel bı kurumdu.bunların ıcınde bale de vardı.ben de bu kuruma bır logo tasarladım.logo bale egıtım merkezınden cok bı muzık eğitim merkezine benzedi:Dsonra logoyu almaya geldı bırı.daha once grmedım.(okula geldı)baskı da gordum ben bunu bı 3 ay sonra fılan.ama muzık aletlerı satan bı fırmanın lgosu olmus:D dıger balerıner adam da hıc gelmedı.ya ben yanlıs adama verdım logoyu.ya da benım logomu begenmeyıp bı muzıkcıye sattılar benden habersız:Dbulabılırsem logomu paylasıcam sızınle

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
ilkyaptıgım logo bir giyim firması içindi çok düşünmüştüm neler yapayım die bana çok zor gelmişti logo yapmak şimdide düşünüyorumda alt tarafı basit bir şekilden ibaretmiş:)

_xecee

🌱Yeni Üye🌱
ben ilk logomu bir kiralik araba sirketine yapmistim ve adamlar mayfa cikti:)