Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İlk Tipografi Denemem (Tabi Tibografi Olduysa)

EfeBayar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
efeli.net
Merhaba ilk defa Tipografi yapmayı deniyorum... Tipografi oldumu olmadımı bilmiyorum :smile:Lütfen Eleştri yapın:smile:
rgrtd7.jpg

Benzer konular

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
büyük efe geyat güzel durmuş... sayfaya dağılmış efeler büyük efeyi geri planda bırakmış...bir ihtimal diyorum eğer photoshop'taysa bu çalışma iki layer arasında atkileşim yapabilirsiniz... overley, pinlight, hard light hepsine bakmalı acaba hoş duran olabilir mi? Görsel gereksiz büyük... Küçük efeler çok fazla yer kaplamış... kenarlardan kırpıp güzel bir dikdörtgen yapabilirsiniz. Ellerinize sağlık..

yorgunella

♾️Grafik Gurusu♾️
hevesini kırmak istemem. Amacım sadece gelişimine bir nebze de olsa katkıda bulunmak ve görüşlerimi söylemek..
renk seçimi konusunda biraz daha titiz olmalısın. Zıt renkler kullanabilirsin. Arkadaki efe arkaplanı tipografini çok geri planda bırakıyor. Onu silip düz bir zemin üzerine büyük harflerle ortada kullandığın tipografi çalışmanı sade olarak kullanabilirdin. Tipografi demek yoğun karışık harfler karakterler yığını demek değildir.. biraz daha uğraşmalısın bence. Tipografi de bir tasarımdır.. forumdaki tipografi örneklerini incelemen gerek..
I love Typography (iLT), devoted to fonts, typefaces and all things typographical
bu siteyi kesinlikle incelemeni öneririm. Muhteşem çalışmalar var.. başarılar dilerim..

EfeBayar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
efeli.net
@ yorgunella
Yorumun için teşekkürler .. dediğim gibi ilk çalışmam herşeye dikkat ediceğim:)

enstantane53

🌟Usta Tasarımcı🌟
Hevesinizi saygı duyuyorum ama bu bir tipografi değil. Bence tipografi yani "yazı sanatı" nedir diye biraz araştırmalısınız. kolaylıklar.

Paint

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yazıya biraz hayat katsaydın

EfeBayar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
efeli.net
Dediğim gibi kardeşim daha ilk denemem yorumlar için teşekkürler

singleiron

🏅Acemi Tasarımcı🏅
başlamak bitirmenin yarısıdır :) ben bunu bile denemedim çok daha iyi yaparsın bi dahaki denemende tavsiyelere kulak ver öğrenme aşamasında olan biri öğretici olmayan eleştirileri dikkate almamalı ki hevesi kırılmasın...