Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İlk yaptığım afişti

Benzer konular

GRAFİMERVE

♾️Grafik Gurusu♾️
çalışmanız güzel arka zemin biraz karışıkmış ama zaten bu sizin ilk çalışmanızmış başarılarınızın devamını dilerim

efograf

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
buda Kocaeli broşüründki gibi tiff yapılıp aktarıldı o yüzden böyle koyu ve karışık duruyo ama baskıda değişir teşekkür ettim

Yeliz GÖKÇEN

♾️Grafik Gurusu♾️
bir de JPG formatta kaydedin bakalım fark neymiş görelim. zemin alakasız gibi geldi bana yinede emeğine sağlık.

omerayar

🌟Usta Tasarımcı🌟
göz yorucu bir çalışma ve işcilik anlamda yetersizlikler var ama ilk işiniz başarılarınızın devamını diliyorum...

efograf

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bir de JPG formatta kaydedin bakalım fark neymiş görelim. zemin alakasız gibi geldi bana yinede emeğine sağlık.

zemin bi film şeridi görüntüsünde RGB olarak kaydedildiğinde gri gırcıllı kenarları siyah bi film şeridi neden alakasız geldi??

mine_20

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaki zemin bencede alakasız geldi daha değişik bişeyler yapabilirdin ama ilk çalışma demişsin biraz uğraşırsan başarıcaksın

efograf

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ya bi de şu konuyu açarken konunun içeriğini yazsanız zamanımızı çalmasanız daha hoş olacaktı

ilk yaptığım afiş yazmışım bunda anlamicak ne var he afişin içeriğinden söz ediyosan o zaten afiş üstünde yazıyo izmit 3. kısa film geceleri diye daha ne gibi bi içerik açıklamısı bekliyosan söyle ben anlatayım

omerayar

🌟Usta Tasarımcı🌟
neden tepki gösteriyorsunki olmadıysa çalışıp düzeltirsin.

efograf

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
benim tepkim size değil saece ne içerik aradığını merak ettim çalışmanın iyi bi çalışma olmadığın biliyorum bu benim ilk afiş konusu gördüğümde yaptığım işti zaten yi ibişey beklemiyorum da içerik olarak benden beklediği şey ne onu merak ettim yoksa neden tepki göstereyim ben zaten yorum yapılsın diye attım bunu buraya dimi :)

LuNaTiC

🏆Pro Tasarımcı🏆
Çalışmada espri yok ve bu büyük bir eksik bence.

aliasaaron

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Çalışmada espri yok ve bu büyük bir eksik bence.

'k ı s a' yazılarının farklı renkte ve formda oluşu ile action zımbırtısının(adını bilmiyorum kusura bakmayın) arasında olması bence kısa film konulu afiş için manidar bir espri;) eline sağlık ilk çalışma için başarılı.

herkan81

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Güzel bi çalışma her şey derli toplu olmak zorunda değil, her şeyi açık açık göstermeyede gerek yok, genel olarak gözüme hoş göründü. Ben zaten karışık şeyleri severim. Ayrıca alakasız da değil kısa film ile ilgili kamera koymuş armut resmimi koyacaktı. istanbul film festivalinde de tren kullanılmıştı onunda bi ilgisi yok ilk bakışta ama herkes bi alaka kurdu. Bence yeterli ilk sefer için mükemmel değil ama kötü de değil.

mine48

🌟Usta Tasarımcı🌟
bence ilk çalışma için gayet iyi ellerine sağlık.

tuncayka

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
karışık görünmesine rağmen güzel çalışma

Angelus884

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ilk çalışma olmasına rağmen gayet başarılı geldi bana. bundan sonrakiler biraz daha sade tutulur ve bir arkadaşımızın dediği gibi biraz esprili olursa ortaya daha iyi işler çıkacaktır :)