Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

''İlluminati'' Oyun Kapağı

tecnicX

🌱Yeni Üye🌱
ilumunatkapakkopyala.jpg

İlk denemelerimden Yorumlarınızı bekliyorum...

Bazıları biliyordur ama bilmeyenler için İlimuinati Dine Karşı başınıda bilim adamlarının çektiği bir topluluktur.
Kapaktaki altan gelen ışık 'bilimi'
Beyaz el'meleği'
Siyah el'şeytanı'
temsil ediyor.

tecnicX

🌱Yeni Üye🌱
20 kişi bakmış bir yorum yok ya yorumlanmayacak kadar güzel ya da yoruma değmez bir çalışma olumuş anlaşılan

burcuozenxx

🏆Pro Tasarımcı🏆
Çok kötü gözükmüyor çalışma, kullandığın görsel güzel, fakat kullanılan 18+ logosunun yeri olmamış arka kapak ta kullansan veya başka bir yere beyaz kare içine almicak şekilde koysan daha iyi durur bence. Birde kendine ayit olan logoyu kullanmasan daha iyi oyur. Emeğine sağlık, iyi çalışmalar.

tecnicX

🌱Yeni Üye🌱
Bana da öyle gözüktü şimdi teşekkürler yorumun için

karantina

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
deryademir83.blogspot.com
Afişte illuminati yazmasa yardım kampanyasına ait bir çalışma sanırdım.İlk çalışmaların olduğu için zorlanman gayet normal eğer fikrimi sorarsan keşiş veya arkada önde bir din ve bilim adamı olabilirdi.Playstation oyun dediğin için içinde maceralı bir atmosfer olacağı hissini verebilirsin:)

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Illumınatı dine karşı bir grup değildir.Tam tersi dini, Hz.İsa 'yı ve kutsal kaseyi korumak amaçlı kurulmuş bir gruptur.Doğruluğu da kanıtlanmamıştır.
Ama dediğiniz gibi bilim adamları varsayımı doğrudur.Hatta Da Vinci ' nin aralarında bulunduğuda söylenmektedir.
Başarılarınızın devamını dilerim...

vasili_zaitzev

🏆Pro Tasarımcı🏆
Şeytanın kolundaki saat olmamış bence.Oyunun tarzı da önemli burdan korku yüklü bi oyun gibi duruyor.İlluminati yazısında yeşil ton var gibi bence o da olmamış.bi de arkadaşın dediği gibi kendi logonu koyma.+18 logosu da sünmüş.Başarılar

@l!

🏆Pro Tasarımcı🏆
bence resmi çok fazla karartmışsın biraz aç onu ilk bakışta birşey anlaşılmıyor fontlarda daha iyi olabilirdi