Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İndesign resim şeklinde PDF çıktı

kayasey

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar merhaba. İndesign de hazırlanmış 600 sayfalık bir döküman var elimde. Bunu PDF e çevirmek istiyorum fakat istediğim PDF in her bir sayfasının düzenlenebilir formada olması yerine resim formatında olmasını istiyorum. (Baskıya verdiğim matbaanın PDF i düzenleyip korsan baskı yapmasını engellemek için) Bunu nasıl yapabilirim yardımcı olun lütfen.

Benzer konular

ThreeBuddha

🏆Pro Tasarımcı🏆
Arkadaşlar merhaba. İndesign de hazırlanmış 600 sayfalık bir döküman var elimde. Bunu PDF e çevirmek istiyorum fakat istediğim PDF in her bir sayfasının düzenlenebilir formada olması yerine resim formatında olmasını istiyorum. (Baskıya verdiğim matbaanın PDF i düzenleyip korsan baskı yapmasını engellemek için) Bunu nasıl yapabilirim yardımcı olun lütfen.

Eğer kastettiğiniz dokümanın editlenmemesi ise şunları yapabilirsiniz.

indesignda pdf'yi oluştururken "security" bölümünden gerekli ayarlamaları yapabilirsiniz ve böylece dokümanın editlenmeden basılmasını sağlarsınız ya da bütün yazıları konvert eder ve baskıya o şekilde yollarsınız ya da kaydettiğiniz pdf dokümanını acrobat vasıtasıyla tekrar tif olarak kaydeder ve baskıya o şekilde gönderebilirsiniz ama 600 sayfa olduğunu düşünürsek oldukça yüklü bir yer tutacaktır.

Grafink

Clone Trooper
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.grafink.org
korsan baskı yapacak kişi o işi her türlü yapar. güvenliğinden emin olduğunuz bir matbaa ile çalışın. Ya da bastıracağınız işi adınıza tescil ettirin.