Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Indesign'da kitap dizgisi - İstanbul

TereddüT

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Indesign'da kitap dizgisi

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Indesign - Çok iyi

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Tüm yayınlarımızı kendi bünyemizde çıkartıyor ve dışarıya ekstra işler vererek de çalışmalar yapıyoruz.

Indesign programına TAM OLARAK hakim, kitap dizgilerini freelance olarak yapacak ve yaptığı işbaşına ücret ödenecek, zamanında iş teslimi yapabilecek freelance arkadaşlar arıyoruz...

Bazı işler wordde dizilmiş sadece indesign'a aktarılacak, bazıları dizgiye girip indesign'a aktarılacaktır. Sayısal ve sözel olarak sayfabaşına fiyatlandırma yapılacak ve iş tesliminde para ödemesi yapılacaktır.

E-posta: yayin@tasari.com.tr

Telefon: 0505 702 22 55

Benzer konular

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

İlanları - ya da da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? |
thread_lock_new.gif
İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
|

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

TereddüT

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Sunacağınız fiyat teklifinde şu hususlar yer alırsa seviniriz:
SÖZEL TAM DİZGİ (kağıt üzerinden dijital ortama ve indesigna aktarılacak) - SAYFA ÜCRETİ
SÖZEL YARIM DİZGİ (dijital ortamda var olan yazının indesign sayfalarına aktarılması) - SAYFA ÜCRETİ
SAYISAL TAM DİZGİ (kağıt üzerinden dijital ortama ve indesigna aktarılacak) - SAYFA ÜCRETİ
SAYISAL YARIM DİZGİ (dijital ortamda var olan yazının indesign sayfalarına aktarılması) - SAYFA ÜCRETİ
Tüm çalışmalar INDESIGN 3.0 ile yapılmalıdır.
Sayısal çalışmalar için MathMagic programı Indesign içerisinde olmalıdır.

Sadece İstanbul'da ikamet eden arkadaşlarla çalışıyoruz.

selcuk bilek

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Program/Seviye: ilüstrator- başlangıç
freehand - başlangıç
indesing - başlangıç
Photoshop - ileri seviye

İş deneyimi ve içeriği: İş deneyimi ve içeriği:4 yıllık fotoğrafçılık tecübem, 3 aylıkta mikrosis eğitim merkezinden grafik tasarım eğitimi almış bulunmaktayım.. Kendimi geliştirmek istiyorum. Saat sorunum yoktur...

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Cep telefonum 7/24 açıktır... Grafik tasarım bölümünde okudum meslek lisesi mikrosis eğitim merkezinde grafik tasarım eğitimi aldım...

E-posta:bilekdesign@hotmail.com

Telefon: 0539 653 38 71
Semt: taksim

degrade

🏅Acemi Tasarımcı🏅
10 parmak daktilom var indesign bilgim dizgi yapacak kadardır. Ayrıca zamanında regtime kullanılan dönemlerde adını veremeyeceğim bir büyük dersanenin dizgi servisinde kitap ve testler hazırlıyordum. ilgilenirseniz telefonum 0537 307 64 57 istanbul da ikamet etmekteyim.

ergokce

🌱Yeni Üye🌱
Merhabalar ilan güncelse görüşmek isterim Marmara Üniversitesi Teknik Bilimler Tasarım ve Basım Yayım Bölümü çıkışlıyım,ayrıca Liseyide Mithatpaşa Anadolu Kız Meslek Lisesi Grafik Tasarım Bölümünde okudum.Daha önce Doğa Koleji'nin kendi bünyesinde çıkartmakta olduğu okul kitaplarının fen, sosyal, matematik olanlarını Indesıgn ortamında hazırlamış bulunmaktayım.Eğer görüşmek isterseniz bu mail adresimden ulaşabilirsiniz.

er.gokce@mynet.com

TereddüT

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Kültür Kitabı - Indesign Dizgi işi - Türkiye Geneli

Kültür Kitabı - Indesign Dizgi işi

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Indesign 3.0

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Bir kültür kitabının (tamaman sözel ve fotoğrafsız bir iş) - Romanın - word dokümanında olan 300 sayfası indesigna aktarılacak ve bir kitap haline getirilecek. Herhangi bir diz yazı ve düzeltme işi gerektirmemektedir. Tekliflerinizi bekliyorum.

E-posta: okankoroglu@gmail.com