Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İndesign'de yazıları akıtma...

Safari

♾️Grafik Gurusu♾️
link1c.jpg

link2s.jpg

link3l.jpg

linkgpy.jpg

İyi kullanımlar..

Benzer konular

MaciT

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ilk yorum bendne olsun şimdi bir dergi projesine başlayacağım burada çok işime yarar sanırım bu takıldığım yer olursa söylerim

serkhan

🌱Yeni Üye🌱
gerçekten çok yararlı bilgiler sunmuşum hocam emeğine yüreğine sağlık biraz indesgne giriş yapıp temel dersleri aldım şimdi senin açtığın konuları okuyup kendimi bir nebze daha olsa geliştiricem verdiğiniz paylaşım işe yaramaz değil dergiler için çok işe yarayacak arkadaşta belirtmiş zaten özellikle röportajlarda bütünlük sağlayacaktır sayfalarda.

Safari

♾️Grafik Gurusu♾️
gerçekten çok yararlı bilgiler sunmuşum hocam emeğine yüreğine sağlık biraz indesgne giriş yapıp temel dersleri aldım şimdi senin açtığın konuları okuyup kendimi bir nebze daha olsa geliştiricem verdiğiniz paylaşım işe yaramaz değil dergiler için çok işe yarayacak arkadaşta belirtmiş zaten özellikle röportajlarda bütünlük sağlayacaktır sayfalarda.

Teşekkür ederim.. Faydam olduysa ne mutlu bana..

mierve

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bunları aynen uyguluyorum fakat wordden import ettiğim dökümandaki yazıların düzeni değişiyo bloklama veya tireleme ile mi alakalı ayarlarımda mı sorun var nasıl düzeltebilirim ?

Safari

♾️Grafik Gurusu♾️
bunları aynen uyguluyorum fakat wordden import ettiğim dökümandaki yazıların düzeni değişiyo bloklama veya tireleme ile mi alakalı ayarlarımda mı sorun var nasıl düzeltebilirim ?

Sanıyorum siz wordden direk yazıları akıtmak istiyorsun..
açıkladığım şekilde atlamadan yeniden deneyin bence..