Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Infiniti kullanan arkadaşların dikkatine

akface

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar merhaba.Biz Infinitinin 2 modeli arsasında kaldık.hangisi alıcağımızı şaşırdık.Satıcılara kalsa hepsi güzelde.

Birinci makine Infiniti -FY 6150
Bu makine 150 lik.Artık sıfırını bulmak zor ama biz bulduk.4 kafa.400 dpi.
Şimdi bu makine Infiniti makineler arasında en az problem çıkaran makineymiş.performansı yüksek.Bunu doğrumu bizim en çok takıldığımız konu bu.

İkinci makine FY 8160 III xa
Bu makinenin eski modelleri mevcutmuş.Bunlar yeni kasalı haliymiş.Bu makinede 8 kafa var.ve Sanırım 1024 dpı basıyormuş.bunu kullanan arkadaş daha bulamadım.ve satıcılarla gidip bakmadım.iki modelide başkasında buldum.
ve ikisinin arasında fiyat farkı sadece 1000 dolar.

şimdi arkadaşlar hangi makineyi alalım.iş yükümüz fazla yok.ama tabi ilerde olacak.hangi makine daha iyidir.özellike FY 8160 III xa kullanan arkadaş varsa
bu makine nasıldır cevap verirseler çok iyi olur.Tüm baskıcı,grafiker ve teknik servisci arkadaşların cevaplarını bekliyorum.hangisi alalım.

herkeze az solventli bol temiz havalı günler.

Benzer konular

emredlgr

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bence İnfiniti değilde myjet al derim.

16 kafa ve yarı içmekan baskı yapabiliyor.

auctor

🏅Acemi Tasarımcı🏅
xaar kafaların max çözünürlüğü 300 dpi dır oda plus yada xl olanlarıdır sana eğer 400 dpi yada 1200 dpi gibi çözünürlüklerden bahsediyorlarsa yalandır bunlar sadece yazılılmla yani interpolasyon dediğim şekilde olur ama hiçbir zaman gerçek 400 dpi yada 1200 dpi olmazlar , kafaların kalitelerini nokta büyüklüğü (pikolitre) ve çözünürlüğü (dot per inch) belirler , eğer makina alacaksan bunları göz önünde bulundur ve alacağın firmayı çook iyi araştır.

akface

🏅Acemi Tasarımcı🏅
cevaplarınız için teşekkürler arkadaşlar.
diger arkadaşlardanda yorum bekliyorum.
daha sonra tam karımızı vericez.

isra

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İSRA:
Arkadaşıma bende katılıyorum
bana bu infiniti baskı makinasını verirken 1200 dpı diye vermişlerdi ama alakısı bile yok.
Makina Kötümü Yok Kesinlikle iyi 8160 modelini bahsediyom. Tek Sıkıntı Ufak etiket basımlarında sıkıntı yapıyor çözünürlük zayıf aldoguiçin kaliteli baskı alamıyoruz. Yani ebatlar ufaldığı zaman baskıda Dağıtmaları cok oluyor.
Saygılarımla

grafikerozgur

🏅Acemi Tasarımcı🏅
hani derler ya kırmızı olsun beş fazla olsun diye yada başka marka telefon alacağına git nokianın ölüsünü al derler bencede infinity git ölüsünü al derim ben 4 senedir kullanıyorum valla kafaları dahil aynı orjinali hiç değişmedi ve servis yüzü görmedi

FERİTCAN21

🌱Yeni Üye🌱
kardeş merhaba ben
hem 3 yıl 6150 infiniyt kulandım ve şu andada 8160xa kulanıyorum ikisinin arasındaki fark biri 4 diğeri 8 kafa evet 6150 kulanmasını bilirsen sorun çıkarmaz bende hiç bir zaman çıkarmadı şu anda 8160xa kulanıyorum ve çok memnunum daha 1 ay oldu baskı kalitesi süper tavsiye ederim

Quarisma

🌱Yeni Üye🌱
8160 xa makineler baskı netliği ve kalitesiyle diğer tüm infinitelrin önünde gelir.Tek bir dezavatajoı var oda baskı eninin diğerlerine gore kısa olması . Ve arkadasların dediği gibi dış mekan baskı makınelerinin 1024 DPi veya üstü basması olanaksız.SAdece makinenin print RIP inde bulunan yazılım ve renk eğrilerinin isimlendirilişi bu şekildir. Okuyucuların Dikkatine...

Teknik Servis Power By OZAK

msteknoloji

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.msteknoloji.com
arkadaşım *********** adresinden msn e ekle beni veya************** numaralı telefondan sana tam bilgiyi geçeyim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

lokman_reklam

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.lokmanreklam.com
infiniti alacağına roland 137 lik al bin kat daha karlı çıkarsın hem iç mekan hem dış mekan
infiniti kesinlikle 150 dpi den yukarı değil çözünürlük
infiniti belki sorun çıkarmıyor ama artık devir kalite devri
hem rolandın boyası pahalı diyorlar kesinlikle öyle değil 1 litre fiyatı 80 ytl.
çünkü hem infiniti hemde roland kullanıyoruz...

Quarisma

🌱Yeni Üye🌱
ms teknoloji sen eski özakta çalışmıyormuydun da şimdi piyasayı ozaga karsı dolduruyorsun sen hangi makınayı alsan 2 gun sonra onada pislersin hiç kimsede sorun yok bu baskı makınasında bi tek sende sorun var sorunu kendinde ara ona buna çamur atma bükemediğin eli öp inat etme inatçı pehlivan gurese doymaz misali hareket etme sözüm sana

teknik servis

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkadasım sen makınanı öz.....dan alacaksın bu anlasılıyor .ve bu makınaları zamanında ben kuruyordum ..sana tek kelıme ıle xa derim eger yeterlı bılgı almak ıstersen bana mail adresımden ulas sana yeterlı acıklamayı yapayım

msteknoloji

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.msteknoloji.com
arkadaşım artık infiniti diye bir marka yok artık çakma bunlar piyasada yeni makinalar var ve daha kaliteli sistem olarakda infinitiden 10 kat daha gelişmiş ve profesyonel ben derimki artık bu infiniti takıntısından kurtulun katılıyorum dönemin en iyi makinasıydı ama sektör gelişti siz hala eski teknoloji ile ilgileniyorsunuz bırakın bunları makina alacak arkadaşlar benimle irtibata geçin size ücretsiz eğitim ve makina seminerlerimize davet edeyim

elit reklam

🏅Acemi Tasarımcı🏅
özak servise gelir ama taksitlerini aksatırsan gelmezz:)

denea

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Borcunu zamanında ödemezsen gelmezler tabi . Bunda tuhaf bir durum yokki ? Sana itimat eden insanların beklentilerini boşa çıkarma

elit reklam

🏅Acemi Tasarımcı🏅
makinan arazılı ve ödiyemiosun yinede gelmio onu nasıl yapıcaz çalışıcakki para kazanalım

kryinfiniti

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.infiniti.gen.tr
bana kalırsa xa almanı tavsıye ederım 2 sının baskısı rasında daglar kadar fark war eger bırde avrupa murekkep kulanırsan mımakıye kafa tuta bılırsın;)

denea

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Makinem arızalı ödeyemiyorum diye bir açıklamayı hiç bir makine satan firma kabul edemez. Ben şimdiye kadar öyle bir mazeret duymadım. Makine belli garanti şartlarında satılır bu şartlara uygun olarak da belli bir süre servisi ücretsiz olarak verilir. Makinenin garanti süresi doldugu halde ödemeye devam edemiyorsan bu enteresan bir durum değil mi ?