Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Ipad ödüllü Sanal Sepet Logo Yarışması

fprot

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Öncelikle arkadaşlarımızın eleştirileri için teşekkürler.

Forumun henüz başlarında, logo yarışmasının yeni yapılmakta olan sitemiz için olduğundan bahsetmiştik. Yani şu anda kullanmakta olduğumuz (sayın tinceoglunun bilmediği için template demekte olduğu, ideasoft un akıllı ticaret sistemidir)

Yeni sistemimizin kodlanması çalışmaları devam etmekte olup yeni sistemde logo dikey olarak yerleştirilecektir.

Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olup yorum beyan eden arkadaşlarımıza yine de teşekkür ederiz.

hiperpicasso

🌱Yeni Üye🌱
evet fprot sonunda açıklama yaptın...peki bu hile konusuna da bi açıklama yapta herkes bilgilensin....daremre hile yaptığı halde neden onu elemediniz...!:...

fprot

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar,

Daremrenin yarışmanın son saatlerinde yaptığı hile zaten oylamanın sonunda veritabanında açıkça görünüyordu,
dikkat ederseniz oylama sonucu açıklarken ikinci üçüncü gibi değerler açıklanmadı, sadece birinciden söz edildi.

aydogmusb

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.taximpro.com
:) Ben Bu Şirketi Anlayamadım.. Nasıl iş Yaptığınızıda Anlamadım :).. Bir kaç Sayfa Öncede Bir daha Asla Yorum Yapmayacağız Falan Yazıyordu.. Ne Garip Bir Yarışma..

sinanay_5

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar sakin fporutu çok sinirlendirmeyin kabalaşabilir:) konuşmaları sanki agresifleşmeye başladı gibi... peki o zaman hile yok diyorsunuz, daha evvel yazdığınız bir yazıda logo katılımcıları tanıdıklarına haber verip oyda isteyebilir bu normal demiştiniz bu doğal demiştiniz. Bende bunun üzerine 'facebook' taki arkadaşlarıma mail attım ve dedim ki arkadaşlar sanalsepet.org adresinde logom yarışıyor, buraya üye olup oy kullanırmısınız demiştim, ama ilginç bir durumla karşılağtım oda nedir biliyormusunuz, sitenin adresini yazdığınızda facebook paylaşma kısmında minik icon şeklinde görüntü çıkar eğer görüntü varsa tabi, ve facebookta aynen şöyle bir görüntü çıktı, sıkı durun, yani bu kadar olur, ne ilginç birinci olan logonun resmi icon şeklinde görünüyor...:) sanırım arkadaşlarımda bu logo benim zannedip bu logoya oy vermiş olabilirler, yani birinci olan logoya, çok ilginç dimi hile felan yok yani.... yarışmanın bitmesine 3 gün kala yaşandı bu durum. şu an face book'a baktım bulamadım o görüntüyü, burdan resmini yayınlıcaktım. buna ne diceksiniz fprot bey? herhalde tesadüf yada buna program karar veriyo felanmı diceksiniz...

fprot

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Yarışma sonuçları ile ilgili herhangi bir açıklama yapmayacağımızı söylemiştik,

Yanıt vermeye devam etme nedenimiz logonun yakışıp yakışmadığı konusundaki sözlere yanıt verme amacına yöneliktir.

@sinanay

facebookda herhangi bir linki paylaşırken ikon olarak herhangi bir fotoğrafı facebook otomatik olarak dahil eder.

Buna sayfa yapımcısının karışması mümkün değildir. Ancak, "bilinçli" bir facebook kullanıcısı link paylaşırken orda hangi resmin görüntülenmesini istediğini seçebilir.

Dolayısı ile facebookun seçtiği fotoğraf üzerinden "hile" vurgusuna girişmek, olsa olsa "bilgisizlik" işareti olarak değerlendirilebilir.

İyisi kötüsü ile bir yarışma sonuçlanmıştır.
Bu yarışmadan elbette hepimizin çıkarması gereken dersler vardır.

aydogmusb

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.taximpro.com
Sanırım Bu Cevaplar Beni ve sinanay arkadaşımı tatmin etmedi. Sadece bizi değil Yarışmada birinci olan arkadaş hariç kimseyi tatmin edici cevaplar yok. Verdiğiniz cevapların hepsinde ya bir eksiklik, konuyu başka yere çekme yada yine her zaman ki olduğu gibi suçu yarışmacıya atmakla sıvıyorsunuz. İyisiyle Kötüsüyle bir yarışma geçirdik fakat adaleti hiç düşünmedik.

tinceoglu

🌱Yeni Üye🌱
İdesoftun ticaret sistemini bilmeyebilirim ama haksız yere yarışmanızdan elendiğimi çok iyi biliyorum...bana burda herkesin huzurunda beni hangi akla hizmet elediğinizi açıklarmısınız acaba sayın fprot... sizin hile yaptığınızı tespit edemedik zaten dediğinizide hatırlatırım yalansa yalan diyinde burda göriyim bende... bence bunu açıklamanız şeref ve haysiyet meselesidir ya burda böle bi yanlış yaptığınızı kabul edin özür dileyin yada burdan çıkan neticenin sorumluluğunu omuzlarınızda taşıyın insanlarla bu şekilde oyun oynar gibi oynayamazsınız bu tarz şeylere belli bi emek ve zaman harcanıyor çocuk oyuncağı değil bu işler...bende size çok teşekkür ederim bu yaşattıklarınız için...

tinceoglu

🌱Yeni Üye🌱
sonuç çıkartılcaksada herhangi bir yarışmaya katılıncaksa önce baya bi araştırmak gerekiyomuş hazırlayan arkadaşları ben bu sonucu çıkarttım başka bi sonuç çıkaran varsa sölesin...

sinanay_5

🌱Yeni Üye🌱
tinceoğlu kardeşim sonuna kadar arkandayım. emek hırsızlarına hesap sorulmalı. Paşaların yaptığına bak ya; canın isteyince hile yapacaksın, adamla dalga geçeceksin oh ne kadar kolay bu işler, demekki işin içinde para olunca insanlar babalarını bile dolandıracaklar, her türlü üç kağıt serbest mübah oluyo demekki. Bizide salak yerine koydular, bide logo beğendireceğiz diye uğraşıyoz. efprot paşa ağır abi aykları gayet relaks sözlerle çocuk avutuyo, bizde yedik...
gayet seviyeli konuşmalar:))) buda suçluluk pisikolojisinden oluyo sanırım. gayet herşey yolunda havasıyla davranıyo fprot bey. Olayı örbast etmenin en iyi yolu sanırım. şimdi ben bırakayım bu işi öbür tarafa, getirsinler ayağıma kadar, oda af dilesin bende anlamam, ben hakkımı istiyorummu diyeyim yani çok mu rahat edeceksiniz mutlu mu olacaksınız o zaman. logoyuda gazladınız adamlara kakıttınız, onlarda güzel zannettiler garipler kullandılar ama hakikaten dandik logo hep bi yerinde bi eksiklik var baktıkcada bulamıyorum eksiği:))) artık nasıl bi logo yaptıysa arkadaş. birde benim logoları elerken hile yaptınız 1. olan logoya 1 verdiğiniz için eledik dediniz. logo dandik ben ne yapayım çirkine güzel demekte bize yakışmaz. hadi diyelim logo güzel adı üzerinde yarışma ben vermek zorundamıyım 10 vermek, nerede görülmüş rakibe 10 verildiği, sen hiç dükkanı açıpta gelen müşteriye sen benden çok alışveriş yaptın git birde komşudan al biraz diyeni duydunmu... amma saçmaladınız ne yapacağınızı şaşırdınız 1. yapmak için, en sonunda başardınız soığuyun artık...

olcanlok

🌱Yeni Üye🌱

Uploaded with ImageShack.us

arkadaşlar bu logo benim bu yarışma için hazırladığım logodur... ve şu an seçilen logoya bakın!!! :D benden daha iyileri de vardır belki de kendi logomu koyuyorum çünkü bu logoya ciddi anlamda kaç verirsiniz onu merak ediyorum..

Saygılar O.Lok

aydogmusb

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.taximpro.com
İlk önce Kural Aykırı bir logo olmuş Şöyleki;
2) Yarışmanın Amacı: “sanalsepet.com.tr” internet üzerinden alışveriş sitesinin Kurumsal yapısında kullanılmak üzere amblem ve logotype için düzenlenen bir yarışmadır.
...
Tek renk tonu keskin ve estetik olmayan çizgiler.
Göze Hoş Gözükmeyen bir düzenleme...

Şuan yayında olan logo estetik... Gözü Fazla Yormayan bir düzenleme..
Fakat bu logo sitedeki renk tonlarına ve düzenlemeye uygun değil..

İyi Forumlar Dilerim.

silgiii

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.dergiatolyesi.com
Okuduğunuzu anlamamak gibi bir sorununuz var herhalde. Adamlar şartnameyi son derece açık yazmışlar...

olcanlok

🌱Yeni Üye🌱
Açıkçası gelen cevaplar karşısında kim olsa suskun kalmaz ama ben sordum siz cevapladınız sağolun. Bu benim ilk logo çalışmam ve şu an bi şirkette asistan olarak görev alıyorum... Genelde 1nci sınıf sonunda yaz ın çoğu kişi tatil peşindedir. Ben onun yerine kendimi daha da geliştirmeyi seçtim. Yorumlarınızı dikkate alacağım teşekkür ederim.

aydogmusb

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.taximpro.com
"silgii" Arkadaşım Günaydın.. Cevabındaki kişi ve Ona verdiğin sertlik nedir.? Kime Bu Söz.