Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Ipad ödüllü Sanal Sepet Logo Yarışması

fprot

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhabalar,

Yarışma sonucu konusunda akıllarına soru işareti düşen arkadaşların, başka bir logoya ilk gün gelen 60 oy konusunda soru sormamaları ilginç olmuş.Bir günde 60 oy verildiğinde gösterilmeyen tepkinin bir başka logoya yönelmesi gariptir.

Yarışma için gelen tüm oylar unique yani birbirinden farklı iplere aittir.

Bu iplerin isterseniz son rakamlarını gizleyip yayınlayabiliriz (insanların veri güvenliği anlamında)

Her ne koşulda olursa olsun, yarışmanın temiz, güvenli ve doğru geçmesi anlamında herşeyi yapmış olmaktan dolayı alnımız açıktır.Konu hakkında yorum yapan arkadaşlarımızın üyelik tarihlerindeki benzerliği de dikkatinize sunuyorum.

fprot

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Logo yarışmamıza katılan tüm arkadaşlarımıza teşekkür eder;
soru işareti yaşayan arkadaşlarımız varsa onları logo@sanalsepet.com.tr

adresine sorularını iletmeye davet ederiz. Her sorunuz içtenlikle ve elden gelen çabuklukta yanıtlanacaktır.

Grafikerler.net üzerinden gönderilmiş olan sorulara bundan sonra yanıt verilmeyeceğini üzülerek ifade ederiz.

aydogmusb

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.taximpro.com
Şaşılacak iş tabi. Hayırlısı Olsun ne diyelim.. Ama Logo siteye bir o kadar da yakışmadı be Göz var Nizam var... :/

amonyumnitrat

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
kazanan yarışmacıyı tebrik ediyorum.. özgün bi çalışma..

planlama, uygulama ve sonuçlandırma aşamalarında tam bir hayalkırıklığı yaşatan, soru işaretleri yaratan organizatörler ise, "yoğurdu üfleyerek yeme"nin vazgeçilmezliğini bizlere bir kez daha, üstelik kafamıza vura vura hatırlattı.. olan, hakikaten gayret ürünü çalışmalara oldu.. tarihin "logo mezarlığı"na yuvarlanıp gittiler..

ahh kader.. seni seviyoruz yaa..:)

daremre

🌱Yeni Üye🌱
Evet arakadaşlar ben 4.logonun sahibiyim son güne kadar oylamada birinci gidiyordum. Nedense son anda 5.logonun oyları artması ilginç.

benim logomun oy sayısı 83 tür.83 ten sonrakiler bana aittir. 5. logo beni geçtiğinde ben anlamıştım hile olduğu.5. logo 1. olcaktı belliydi zaten.Bende FİRMANIN REZİLLİĞİNİ ortaya çıkarmak için bile bile hile yaptım son 3 saat kala.Beni yarışmadan men edebilirlerdi. neden etmediler bu iş daha fazla agresifleşmesin diye. zaten firma birinci yapacağı logoyu seçti beni elemezlerdi.

Evet burda herkeze söylüyorum hile yaptım.Firma beni elemedi.Yada hile yaptığımı farketmedi.

kayserilisaskin@hotmail.com
erter789852@hotmail.com
fordtras1856@hotmail.com
ezuanidris@hotmail.com
kamil456.123@hotmail.com
arslan_seker@hotmail.com
tr_tr_789@hotmail.com
melehat_macun@hotmail.com
olcaytooo69@hotmail.com
eerrddaall123456@hotmail.com
kopekli-789@hotmail.com
sedat.sifatsiz@hotmail.com
ali.karaarslan34@hotmail.com
zeynel.agas@hotmail.com
şifreler=123456

bunlarla siteye üye oldum ve kendi adıma üye kullandım.Ben kendim artınca 5 numara artıyordu ben teker teker artınca. 5 numara 3 er 4 er artıyor.
İsteyen girip bakabilir içinde sanal sepetten gelen mailler var.

hd_kalite

🌱Yeni Üye🌱
Siteye o logo yakışmamış hiç oyumlu gözükmüyor.Bari birinci yapacağın logosunu ilk önce deneseymişsin bari.

Ben yinede sözümün arkasındayım 9 numaralı logo oraya yakışır.

danger_yns

🌱Yeni Üye🌱
bence de logo siteye yakışmamış :anlamsiz::anlamsiz::anlamsiz:

aydogmusb

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.taximpro.com
"daremre" arkadaşım sana 2 şey söyleme gereği duyuyorum
1. si Mertliğinden dolayı seni Kutlarım. Büyük erdemdir.
2. si ilk 10 a kalan ve bunların içerisinde benimde logom olan ki kendime bile oy atmadığım yarışmada ben ve diğer yarışmacı arkadaşlarımızın emeklerini hiçe saymandan dolayı seni kınıyorum. Mertliğini Özrünle Kapatabilirsin. Bu yarışmada hile oldu veya olmadı elimizde hiç birşey olmadığı için sonuç değişmeyecektir.
Kazanan Arkadaşımı Tebrik eder Hediyesini tepe tepe kullanmasını dilerim..

olcanlok

🌱Yeni Üye🌱
ben yarışma hakkında konuşmak istemiyorum fakat gelin görün ki o siteye o logo hiç yakışmamış açık ve net söylemek gerekir diye düşünüyorum... ciddi bir siteye oynak bir logo ne kadar gitmemiş ise sizinde o logoyu o siteye yakıştırmaya çalışmanız hiç olmamış.. logoyu yapan arkadaşımı tebrik ediyorum logo güzel ama durduğu yer yalnış o tarz bir siteye öyle bir logo sırıtmış ya da ben mi yanılıyorum arkadaşlar...

aydogmusb

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.taximpro.com
Fazlasıyla kötü duruyor. Düşünceleride yanılma payı yok. Ama Biz Grafikeriz Onlar Değil Bunuda Unutmamak Gerekir.

serkangrf

🌱Yeni Üye🌱
bencede logo siteye HİÇ AMA HİÇ GİTMEMİŞ... bari logoya göre sitede değşiklikler yapılsaydı, daha iyi olurdu. Bu durum kelebek gibi kalmış :)

hiperpicasso

🌱Yeni Üye🌱
logonun siteyle hiç alakası yok çok saçma durmuşş....burda da hile olabilir mi acaba :)

aydogmusb

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.taximpro.com
Haha bu güzeldi :).. Napalım bizede tartışmasımı düştü Bizene ya :). Onlar Satacak ürün biz değil :).

X-R@Y

🏅Acemi Tasarımcı🏅
loyu yan çevirmişler... söz kalmadı gerçekten. :))

tinceoglu

🌱Yeni Üye🌱
vayy bee kaçgündür girmiyodum bi giriym bakiym nolmuş dedim...logo hakikaten olmamış insanda bi göz nizam olur ya uydurmak için yan filan çevirmişler bide o alışveriş sepetimi poşetmi çantamı neyse artık öle yan olmaz ki o ya öle dururmu o yazıkk haksız yerede elediler.. hee şunu da söliym de içimde kalmasın beni eledeklerinde (10 nolu logonun sahibiyim) kendileri beni aradılar telefonla :) böle olsun istemezdik dediler biz sizin hile yaptığınızı tespit edemedik zaten dediler :) mecbur kaldık filan gibisinden bişeyler söylediler sora biz sizin logonuzu baştan beri beğenmiştik biz sizin logonuzu telif karşılığı almak istioruz dediler ne istersiniz telif için dediler .. :) bende dedim çok saçma bişekilde elediniz beni dedim haksız yere ödülü de alamadım dedim normal yollardanda 1. gidiyodum ben zaten dedim ozman ipad verin veriyim logoyu dedim :)peki dediler siyah beyazını gönderin logonun biz kurula sunup sora size olumlu olumsuz dönücez dediler ne arayaan vaaaarr ne soran :) he bide yanlız dediler bundan sonra rica etsek artık foruma yazmazsanız dediler çok seviniriz.. :)bende peki olur tmm dedim... şimdi ben sadece şunu söyliyim böle izmirin köklü firmalarından biriymiş filan ya bunlar eğer benim en ufak bi hakkım varsa bu olayda ki ben olduğunu düşünüyorum ben hakkımı helal etmicem bunuda böle bilsinler... ayrıca siteleride bi garip bunların biyerde rastladım diyorum bişey tanıdık geliyo bu sitede diyorum :) template midir nedir bunu kullanmışlar dogabisiklet.com madem bunu kontrol edemiyosun ozman hak hakuk yemeyin bari ya iptal etseydin yarışmayı yada engeleyebiliyosan engelleseydin yada eleyemezsin böle bişey olurmu ya hiç bişey yapmadığım halde elendim gittim...ayrıca adam ben hile yaptım diye söledi elememişler bile o arkadaşı ... neyse kazanan arkadaş güle güle kullansın hayrını görsün ipadinin nediyim artık .. yazıkk...

tinceoglu

🌱Yeni Üye🌱
ya bide biz kendi logomuzu eleştirenlere yarışma kuralları dahilinde kendimizce bi cinlik yaptık seyirciye oynadık dedik onda bile asanlar kesenler oldu abuk sabuk hakaret edenler filan oldu peki ben bu benim logoma veya başka logolara böle yorumlar yapıp yerden yere vuran kafalarına göre azına geleni söyleyen o arkadaşlar nerde onu çok merak ediyorum.. niye bu olan olaylarla ilgili yada bu firmayla ilgili o muhteşem paha biçilmeyen yorumlarını bizlerle paylaşmıyolar.. :))ilginçç...

caglar86

🌱Yeni Üye🌱
Düşündüm de kendi yaptığımız logolara oy vermeyip diğer logolara aynı ip adresinden sürekli 10 puan verseydik diğerleri elenirdi böylece kendi logomuz birinci seçilirdi :D

darkinsect

🌱Yeni Üye🌱
Öğlen baktığımda logo dikey duruyodu, şimdi ise yatay duruma gelmiş.

Yarına Allah kerim.

Sayın sanal sepet yöneticileri bu logo yakışmamış gerçekten fazla değişiklik yapmayın.İstediğiniz açıyı verin yine bu logo bu siteye gitmeyecek.