Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İş Başına veya Aylık Sabit Ücretle Çalışacak Grafiker (Tercihen İzmir)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MustafaYasar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.mustafayasar.net
Merhaba Arkadaşlar;
Yeni açılacak olan ajansımızın çalışmalarını sürdürmekteyiz su anda. hazırlık aşamasında yapılması gereken grafik işlerimiz bulunmakta. Şirketimizin Kurumsal Kimlik Çalışmaları, Logo Çalıimaları, Web Site Arayüzleri Cizilecek. Birde acılınca gelecek grafik işlerinde mesai saatinde anında bize cevap verebilecek bir arkadaş arıyoruz. Tercihen izmir olması iyi olur. İlk zamanlar hazırlık döneminde yogun bir calısma olacak ama sonrası icin. Alınacak arkadaş bizim işimizi aksatmamak sartıyla istediği işi yapabilir İş başına veya aylık sabit ücretlide olabilir. Cv ve referanslarınızı Mail olarak atılırsa değerlendirilmeye alınacaktır. Ücret konusunda ise iş başına fiyat belirleyip maille birlikte atınız veya talep ettiğiniz aylık ücreti belirtiniz.

MONASTERY

👑Efsanevi Grafiker👑
İş Veren ve İş Arayan ilanları hakkında genel hatırlatma:

• Genel forum kuralları, İş arayan ve İşveren bölümleri içersindeki konularda da geçerlidir.
  • Lütfen ilanda istenilen özelliklerde iseniz mesaj yazınız. İlanla alakasız mesajlar haber verilmeksizin silinecektir.
  • Sitemizin kurallarınca ilanlarınıza kesinlikle, msn adresi, e-mail adresi, internet adresi, adres ve telefon bırakmayınız.
  • Sizlere P.M. (Özel Mesaj) yolu ile ulaşılacaktır.
  • Daha önce açılmışbir ilanınız varsa ikinci bir ilan açmayınız.

Grafiker arkadaşlar ya da işverenler:

Sitemiz de iş/çalışan bulma ilanlarınızı bırakabilirsiniz.

Yeteneklerinizi ilk bakışta gösterebilmek için ilanlarınız aşağıda ki örneğe göre yapılırsa daha anlaşılır olursunuz.

İş arayanlar için örnek:

— Yaşadığınız şehir:
— Kullandığınız programları ve seviyeleri:
— İş deneyimi ve içeriği:
— Site sayfalarında sunabileceğiniz bir kaç görsel örnek referanslarınız:
—Kendiniz hakkında açıklama:

İşverenler için örnek:

— Firma ismi:
— Çalışma şartları:
— Aranılan kişinin özellikleri:
— İşin mahiyeti:

Gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkür ederiz.

grafikerler.net yönetimi

sepultura6

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
fiyat olayı yapılack işe göre verilir ben ilanınızla ilgileniyorum istanbuldayım yanlızca

MustafaYasar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.mustafayasar.net
Aylık sabit ücret isteyenler basvursun. İş başına fiyatlar cok yüksek geliyor bir ajans icin.. Birde kurulum aşamasında olan bir ajans için cok yüksek..
İlgilenenlere Teşekkür Ederim.

anıt

🌱Yeni Üye🌱
teklif

grafik & web tasarım, ve baskı işlerinizde yarımcı olabiliriz.
iyi çalışmalar

merkezmat
422 0 128
emrah yaşar

wolfstouch

🌱Yeni Üye🌱
İlanınızla ilgileniyorum. Ücret konusunu MSN de yada yüzyüze görüşmek isterim. Özel mesajdan irtibata geçelim lütfen.

MustafaYasar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.mustafayasar.net
mail adresine cv + Referanslar(calısmalar) + talep edilen ücret ortalamasını atanların basvuruları değerlendirmeye alınacaktır. Mail adresini pm yoluyla isteyiniz..
Basvurular topluca değerlendirilecektir.
İlginizden Dolayı Teşekkür Ederim..

MustafaYasar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.mustafayasar.net
İlan hala günceldir.. Pm atan arkadaşlarıma mail adresimi gönderdim. fakat mail olarak geri dönmeyenlerde oldu. Başvurular arasında seçim yapıldı fakat seçim yapılan iki kişiden de istenilen sonuc alınamadı. Başvuruları bekliyorum..

black_angel

🏅Acemi Tasarımcı🏅
photoshop ve corel kullsnıom.Daha önce bir ajansda çalıştım.freelance olarak çalışak istiyom.daha çok insert, katalog,broşür ve dergi üzerine çalışmıştım.İlginize....

ddmbyzt

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben didem istanbul da yaşıyorum evden çalşabilirim photoshop kullanıyorum logo tasarım konusunda çalışmalarım mevcut ilginize teşekkürler.....

MustafaYasar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.mustafayasar.net
ilk etapda web arayüz cizimi ağırlıklı işlerimiz olacak. o yüzden web arayüz cizimi yapmıyan yada calısma göndermeyen arkadaşlara geri dönmedim. genelde matbaa ağırlıklı calısanların basvuruları geldi su ana kadar. İlan hala günceldir. bir kaç arkadaşla çallışıldı fakat verim alınamadı.

Sadece bilgilendirme maili yollayanların basvuruları değerlendirilmiştir. Pm den mail adresi istemeniz yeterli.

siyahpisi

🌱Yeni Üye🌱
merhaba ben izmirdeyim ilanınızla ilgileniyorum. dilerseniz görüşebiliriz. birde bana mail adresinizi gönderirseniz size portfolyomdan örnekler gönderebilirim. izmir ' den referansım vardır.

Designer35

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.ladakulubu.com
sizinle freelance çalşımak isterim 13 yıllık grafikerim akşam 18:00'dan sizinle ortak çalışabilirim manisa'da ikametgah ediyoorum PM attım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...