Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İş ve Eleman arayanlar a fırsat..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mapuskus

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.mustafaduzenli.com
Yönetimin dikkatine ; Üstadlar türkiye de ciddi bir açığı kapayacağına inandığım foruma elimden geldğince önem veriyorum.. Mutlaka hergün 3 kez ziyaret ederim.. bana göre eksiği yok fazlası var amaaaa ! msn adresime günlük 1-2 kişi " abi grafiker ihtiyacı olan tanıdığın varmı" türünde yurt içinden ve dışından msn geliyor.. Ciddi anlamda iş arayanlar yada iş verenler burada birleştirilebilir.. Bu konu hakkında bir bölüm açar isek en azından buraya yönlendirmiş olurum.. Dolayısı ile hitimiz artar ve alexa da hızla yükselişe geçeriz ve insanlara faydamız olur..

Bu mesajım kurallara uygunmu bilmiyorum.. Sadece teklif

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Evet bu konu yönetimdede gündeme geldi. En yakın zamanda buna benzer bir kategorimiz olucak.

miço

🌟Usta Tasarımcı🌟
Evet ya forumun tek eksiği bu bence... Hatta freelance iş fırsatları da verilebilir. Kimsenin itiraz edeceğini sanmıyorum buna =)

yetobeto

🌱Yeni Üye🌱
merhaba

iş ve eleman duyuruları buradan izlense ne güzel olur hepimiz için faydalı olduğunu düşünüyorum

Bahtınur YILDIZ

♾️Grafik Gurusu♾️
bu konu yönetim toplantısında ele alınacak ve gereken çalışmalar yapılacaktır GÖKHAN TEKİN'inde dediği gibi bu kategori düşünülenler arasında..

saygılar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...