Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Isıtma Dünyası Yaptığım Logolar

ozancan5454

🌱Yeni Üye🌱
Vallahi Cok Amatör oLdugumu Biliorum Ama Yinede Bu Amatör halimle Bunları Hazırladım Bnce Guzel oLdular bide Sizin Yorumlarınız? :D

1.
istmadunyasi3sc8.png

2.
istmadunyasibu0.png

3.
istmadunyasiav2.png

4.
istmadunyasi2in6.png

Rüzgar ALPASLAN

🏆Pro Tasarımcı🏆
3 çalımanızda da cok cok eksikler var ve logoda olmaması gereken şeyler ilk once logo yaptığınız kurum veya kuruluşun buluduğu sektorun kullandıgı rekleri bilmeniz gerekli daha sonra logondaki msj yani hangi kesime kime ne anlatıyor konusunda bir başka onemli konu ise logonun anlaşılır olması ben sizi 3 logonuzda da anlaşılırlık goremedim üzgunum ama çalışırsanız emin olun ki cok daha güzel işler cıkarabilirsiniz logo hakkında bol bol araştırma yapın başarılar iyi çalımalar
ha unutmadan amator olduğunu şimdi okudumda düzelteyim şunu birazi, ekleyeceğim pek bişey yok ama araştırma yapman şart logolarınıda sen beğenme bırak sunduğun insanlar beğensin

oBİwAN

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.hurriyetmatbaasi.com.tr
3 çalımanızda da cok cok eksikler var ve logoda olmaması gereken şeyler ilk once logo yaptığınız kurum veya kuruluşun buluduğu sektorun kullandıgı rekleri bilmeniz gerekli daha sonra logondaki msj yani hangi kesime kime ne anlatıyor konusunda bir başka onemli konu ise logonun anlaşılır olması ben sizi 3 logonuzda da anlaşılırlık goremedim üzgunum ama çalışırsanız emin olun ki cok daha güzel işler cıkarabilirsiniz logo hakkında bol bol araştırma yapın başarılar iyi çalımalar
ha unutmadan amator olduğunu şimdi okudumda düzelteyim şunu birazi, ekleyeceğim pek bişey yok ama araştırma yapman şart logolarınıda sen beğenme bırak sunduğun insanlar beğensin

valla alpaslan bize diyecek fazla söz bırakmamışın... :)

arkadaşım sana gelince site içerisinde logo bölümünü iyi araştır eminimki çok daha iyi fikirler gelecektir aklına...

bu arada 3. logodaki o daire şekilini çok yerde kullanıldığını gördüm :)

saygılarımla... iyi çalışmalar...

ozancan5454

🌱Yeni Üye🌱
yorumlarınız icin testkkur ederim dedigim gibi.. amatörüm ama calsirisam düzelebilir hersey.. bu aRada diger logolar hakkındaki gorusleriniz nelerdir?

Rüzgar ALPASLAN

🏆Pro Tasarımcı🏆
ben yanılmıyorsam hepsi hakkındaki genel görüşümü belirmiştim ama isterseniz tekrar belirteyim bol bol araştırma yapın