Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Isıtma Soğutma Sistemleri kartvizit çalışmam

gokhan389

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ilk kartvizit çalışmam ı eleştirilerinize sunuyorum arkadaşlar buyrun biraz sade oldu ama olsun

g9dH6.jpg

Son düzenleme:

Benzer konular

lisiaa

🌟Usta Tasarımcı🌟
sadece ısıtma soğutma yazısını başka türlü yapsan daha güzel olur bence genelinde bir sorun yok ellerine sağlıık.

mrtaxy

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
dikey olarak sağa Isıtma Soğutma Sistemleri diye alt alta büyük puntoyla yazarsanız hem sığdırmada hemde okunmasında sorun yaşamazsınız gölgelendirmelerde aşırıya kaçılmış gibi, kolay gelsin.

mrtaxy

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
dikey olarak sağa Isıtma Soğutma Sistemleri diye alt alta büyük puntoyla yazarsanız hem sığdırmada hemde okunmasında sorun yaşamazsınız gölgelendirmelerde aşırıya kaçılmış gibi, kolay gelsin.

saçmalık diye cevabımı eleştiren arkadaş mesajların arkasına gizleneceğine fikrini yazda bilelim saçmalık olan şey nedir?

emococuk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence kkötü bir çalışma ama amatör olduğu için yinede ellerine sağlık

gokhan389

🏅Acemi Tasarımcı🏅
teşekkür ederim arkadaşlar eleştirileriniz için yaptıgım ilk kartvizit inşaallah daha iyi kartvizitler çıkartıcagım ileride

kefere_01

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bence gölgelendirme olmasa daha güzel olurmuş ama ginede güzel emeğine sağlık

mrtaxy

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐

@gokhan389 affına sığınarak yaptığım yorumu anlamayanlar (hayalgücünü kullanamayanlar) için, belkide ben tam ifade edemedim, haddim olmayarak tasarımınla oynadım umarım kızmazsın

HmXcp.jpg

srpsyn

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkadaşım adres kısmı kesimde uçar gibi geliyor bana..

Dracan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İlk gözüme çarpan efektler.Baskılarda elinden geldiğince efekt kullanma.Başarılar.