Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İşte size iş verenlerin zihniyetini anlatan bir ilan

myunder

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
şin Tanımı :
Firmamızda sekreterlik hizmetlerinin yanında, firmamızın da katkılarıyla kendini geliştirip yeni bilgi ve beceriler edinmek ve kendini daha yukarılara taşımak ve uzun yıllar bizimle çalışmak isteyen eleman aranmaktadır.
Çalışma saatlerimiz Pzt - Cuma 09:00 - 18:00 dir.
Aranan Nitelikler :
En az lise mezunu,
Ms Office programlarına hakim,
Gelişime açık,
Fiziği ve diksiyonu düzgün,
Dış görünüşüne önem veren,
Tercihan Avrupa yakasında oturan
Bayan.
18 - 25 yaş arası
Tercihan bilgisayar grafik tasarım, web tasarım ya da c# bilmeleri
Enaz lise mezunu

Benzer konular

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
MS Office programlarına hakim olacak
Grafik tasarım-web tasarım-c# bilecek
Tüm bunların yanında sekreterlik hizmetleri verecek.

Bu ne ya?
Yazık hem de çok yazık.Bu ilanı veren şimdi işveren olarak ortalıkta dolaşıyor haa.

C3ng0

👑Efsanevi Grafiker👑
Çok amaçlı :))

hem sekreter hem grafik tasarım hemde web tasarım :)
boş zamanlarda da temizlik bulaşık falan o işlere bakar!!!!!
Gülmek için bakmak gerek bu ilanlara....

skyfox

👑Efsanevi Grafiker👑
On senelik de tecrübe aramamışlar hayret!.. :)

Bkz. 18 - 25 yaş arası

:giggle:

C3ng0

👑Efsanevi Grafiker👑
Çünkü genç dinamik eleman lazım her işe kesilmeden koşabilmeli :D

skyfox

👑Efsanevi Grafiker👑
Çünkü genç dinamik eleman lazım her işe kesilmeden koşabilmeli :D

Hayıır!. Öyle değil.. :D

Hem 18-25 yaş arası olacak, hem de 10 yıllık deneyim sahibi..

Vardı öyle bir ilân.. Oradan aklıma geldi.

C3ng0

👑Efsanevi Grafiker👑
O zaman o çekirdekten yetişme istiyordur :D 8 yaşında başlasın işe ne var sanki altı üstü 2 çizgi çiziyorlar zaten! :D

Grafink

Clone Trooper
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.grafink.org
İsviçre çakısı güzel bir icat.Minik dalları kesebilir, ince kumaşları dikebilir ve benzeri bir çok günü kurtarıp, eğlenceli anlar yaratacak faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Aileniz ve yakın çevreniz size "ne kadar beceriklisin" diye övgüler yağdırabilir...

Ama ısınmak için odun kesecekseniz baltaya, gösterişiniz için dikiş makinasına, ihtiyacınız vardır.

isviçre çakısı ile ağaç kesmeye ya da takım elbise dikmeye kalkışırsanız, sadece gülünç duruma düşmekle kalmayıp etrafınızdakilerin size olan güvenlerini de kaybedersiniz...

mantık bu kadar basit ve bu kadar gerçektir...

larana

🏆Pro Tasarımcı🏆
Ben bu ilana cevap verecek olanların zihniyetini merak ediyorum asıl..

Gökhan YILMAZ

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.sanatolsun.com
maaşınıda performansa göre vericekler heralde, bu ilanda istenilenlere sahibim, ayrıca, 3D Max, vray, Ps, frh, corel, after, biliyorum, web site yapabilirim, kendime ait müşterilerim var, bütün müşterilerimi nu işyerine yönlendirebilirim, sesimde çok güzel, şarkı söyler, göbek de atarım, boş zamanlarım olursa freelance evlere temizliğede giderim, her işide yaparım, 10 yıllık tecrübem var, maaşımıda asgari verseniz olur, yol sorun değil, 5 vesaitde olsa gelirim, tahsilatda yaparım, sekreterlikde, müşterilerin kirli çamşırlarını yıkarım, aç susuz çalışırım, tek bi sorun var, bayan değilim, ama bir (an) eki için beni kırmazlar, ha bayan ha bay, desem acaba beni işe alırlarmı ?

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
maaşınıda performansa göre vericekler heralde, bu ilanda istenilenlere sahibim, ayrıca, 3D Max, vray, Ps, frh, corel, after, biliyorum, web site yapabilirim, kendime ait müşterilerim var, bütün müşterilerimi nu işyerine yönlendirebilirim, sesimde çok güzel, şarkı söyler, göbek de atarım, boş zamanlarım olursa freelance evlere temizliğede giderim, her işide yaparım, 10 yıllık tecrübem var, maaşımıda asgari verseniz olur, yol sorun değil, 5 vesaitde olsa gelirim, tahsilatda yaparım, sekreterlikde, müşterilerin kirli çamşırlarını yıkarım, aç susuz çalışırım, tek bi sorun var, bayan değilim, ama bir (an) eki için beni kırmazlar, ha bayan ha bay, desem acaba beni işe alırlarmı ?

zuhahahahahahaahaha :D :D :D
Ya aarkadaşın iletişim bilgilerinide verseydiniz keşke :D
ben ilgilenibilridim belkii şöylee tatlı tatlı güzel bir mail atardım :D :D :D :D

C3ng0

👑Efsanevi Grafiker👑

Olmaz abiciğim olmaz!
Bir an eki o çok şeyi etkiliyor ki anlatamam! :))
an ekimizin olmaması baze beklentileri karşılayamamız demek... Ki iş verenler artık onuda istiyorlar o yüzden AÇIZ BE ABİ! :D

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Olmaz abiciğim olmaz!
Bir an eki o çok şeyi etkiliyor ki anlatamam! :))
an ekimizin olmaması baze beklentileri karşılayamamız demek... Ki iş verenler artık onuda istiyorlar o yüzden AÇIZ BE ABİ! :D

benim an ekim varda ne oluyor :D
geçen gün gördünüz ilanları; an eki olunca patronlar özel ilgi bekliyorlarmış artık :D :D :D
Hatırlasanızaa :D :D :D

bartinli_cakabo

🌟Usta Tasarımcı🌟
İsviçre çakısı güzel bir icat.Minik dalları kesebilir, ince kumaşları dikebilir ve benzeri bir çok günü kurtarıp, eğlenceli anlar yaratacak faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Aileniz ve yakın çevreniz size "ne kadar beceriklisin" diye övgüler yağdırabilir...

Ama ısınmak için odun kesecekseniz baltaya, gösterişiniz için dikiş makinasına, ihtiyacınız vardır.

isviçre çakısı ile ağaç kesmeye ya da takım elbise dikmeye kalkışırsanız, sadece gülünç duruma düşmekle kalmayıp etrafınızdakilerin size olan güvenlerini de kaybedersiniz...

mantık bu kadar basit ve bu kadar gerçektir...

Çok güzel bir düşünce tarzı sizi tebrik ederim....

Gökhan YILMAZ

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.sanatolsun.com
arkadaşlar yapmayın, piyasada iş yok zaten, ne bulursak onu yapmak zorundayız, genel olarak böyle, bu ilan için konuşmuyorum, ama inanın insanlara yazık, iş verenlerde birtakım şeyleri düşünüyorlar, düşünmek zorundalar, bizde kendimizi düşünmek zorundayız, ben ne olsa yaparım abi, böyle düşünüyorum, her işi yaparım, beni alın, şirket giderlerini bile ben karşilicam, maksat biyerde çalışmak, hayat ve aile geçindirmek 2. plan, önemli olan işsiz kalmamak, tamam anlıyorum, 18 ve 25 yaşında değilim, ama ne olucakki, 27 yaşındayım, gencim, azimliyim, istekliyim, hemde kerizim, gerisi önemlimi, yaratılışım böyle ben erkeyim, çalışmam lazım, en delikanlısından daha delikanlıyım, en sekreterinden daha sekreterim, beni alın beni alın,

leventelpen

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
leventelpen.co.cc
"Her işi yapan eleman" arayanlar, bu foruma niye ilân vermiyor acaba? Halbuki, 25 kuruşa iş yaptırmaya kalkanlar var aramızda. Burada ucuza eleman avına çıkmış zihniyet, medyanın öteki yerlerinde daha da azgınlaşıp, "üç kuruşa beş köfteyi" oynuyor.

Şunu tespit edelim: Grafik tasarım işi, ölmüştür. Grafik tasarım işini adam gibi yapmak isteyen, tez zamanda Tonga Krallığı'na veya Vanuatu Cumhuriyeti'ne iltica etmelidir.

Ya da bu işi yaptığını iddia eden herkes, bir günlük iş bırakma eyleminde bulunabilir!

Not: İsviçre çakısı esprisi, daha önce grafikerler meslek birliği isimli talihsiz oluşumda kullanılmıştır. Yeni bir espri değildir ama iyi espridir.

larana

🏆Pro Tasarımcı🏆
"Her işi yapan eleman" arayanlar, bu foruma niye ilân vermiyor acaba? Halbuki, 25 kuruşa iş yaptırmaya kalkanlar var aramızda. Burada ucuza eleman avına çıkmış zihniyet, medyanın öteki yerlerinde daha da azgınlaşıp, "üç kuruşa beş köfteyi" oynuyor.

Şunu tespit edelim: Grafik tasarım işi, ölmüştür. Grafik tasarım işini adam gibi yapmak isteyen, tez zamanda Tonga Krallığı'na veya Vanuatu Cumhuriyeti'ne iltica etmelidir.

Ya da bu işi yaptığını iddia eden herkes, bir günlük iş bırakma eyleminde bulunabilir!

Not: İsviçre çakısı esprisi, daha önce grafikerler meslek birliği isimli talihsiz oluşumda kullanılmıştır. Yeni bir espri değildir ama iyi espridir.

Bazı fikirlerinize katılıyorum ama Grafik Tasarım işi ölmüştür...tespitinize hop! demek durumundayım.
Sizin açınızdan talihsiz bir yıl olabilir, denk geldiğiniz üçkağıtçılar olabilir...Ancak başınıza gelenler, olanlar bitenler size bunu söyleme hakkını vermez. Bu işi adam gibi yapan insanlar, ajanslar, şirketler var. Denk gelme meselesi. Umarım gelirsiniz...