Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İzmir Bayraklı Belediyesi

fuducuk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.fuducuk.com
izmir Bayraklı Belediyesi için yapmış olduğum logo çalışması. Yorumlarınızı bekliyorum...

izmir-bayrakli-belediyesi-logo-tasarimi.jpg

nnunum

🏅Acemi Tasarımcı🏅
emeğine sağlık güzel çalışma, fakat bence belediye için uygun bir logo değil, bu çalişma daha çok deniz işletmesine uygun.

umarım eleştiriye açıksındır,

answersaray

🌟Usta Tasarımcı🌟
limanı ve antik mirasları ile ünlü bir belediye mi acaba burası?

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
limanı ve antik mirasları ile ünlü bir belediye mi acaba burası?

Bayrakli'da yer alan eski Izmir yerlesiminin M.Ö.1050 yillarinda Dor istilasi nedeniyle Ege sahillerine geçen ve birçok yerlesim yeri kuran Aiol ve Ionlarin egemenligine geçtigi ve Heredot 'un saydigi 12 Ion yerlesimi içinde Smyrna'nin da bulunmasindan anlasilmaktadir.

Belediyesiyle değil ama tarihiyle ünlüdür. Smyrna olarak (İZMİR) burada kurulmuştur.

T.C. kuruluşundan bu yana ilk defa Bayraklı Belediyesi olarak geçtiğimiz seçimlerde çalışmalara başlamıştır.

Ve logoda göze batan tek şey, vapurun ön kısmının (Pruva) denizden çıkmış halidir. Umarım Sonuçlanır. Kolay gelsin.

answersaray

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bayrakli'da yer alan eski Izmir yerlesiminin M.Ö.1050 yillarinda Dor istilasi nedeniyle Ege sahillerine geçen ve birçok yerlesim yeri kuran Aiol ve Ionlarin egemenligine geçtigi ve Heredot 'un saydigi 12 Ion yerlesimi içinde Smyrna'nin da bulunmasindan anlasilmaktadir.

Belediyesiyle değil ama tarihiyle ünlüdür. Smyrna olarak (İZMİR) burada kurulmuştur.

T.C. kuruluşundan bu yana ilk defa Bayraklı Belediyesi olarak geçtiğimiz seçimlerde çalışmalara başlamıştır.

Ve logoda göze batan tek şey, vapurun ön kısmının (Pruva) denizden çıkmış halidir. Umarım Sonuçlanır. Kolay gelsin.

teşekkürler:)

fuducuk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.fuducuk.com
emeğine sağlık güzel çalışma, fakat bence belediye için uygun bir logo değil, bu çalişma daha çok deniz işletmesine uygun.

umarım eleştiriye açıksındır,

Hepinize yorumlar için teşekkür ederim arkadaşlar.

Ayrıca logo, belediyenin isteği üzere Smyrna ve İzmir Vapurları olmak üzere iki temel konu ile vurgulandı.

answersaray

🌟Usta Tasarımcı🌟
kusura bakmayın ben unuttum söylemeyi...gerçekten hoş bir tasarım..emeğinize sağlık.

SayBorG

🌟Usta Tasarımcı🌟
ben ne yazık ki logoyu beğenmedim. emeğine teşekkürler, uğraşmışsın. ama beğenmeme sebebim becerememek falan değil. gemi biraz alakasız olmuş. bayraklıda sedece ufak bir vapur iskelesinden başka gemiciliğe dair birşey bilmiyorum. antik sütunlar güzel materyal ama onlar da sanki biraz büyük durmuş gibi. üzerinde çalıştığında güzel olacak gibi duruyor
iyi çalışmalar...

SayBorG

🌟Usta Tasarımcı🌟
pardon ben mesajı yazarken vapu ile ilgili cevap vermişsiniz. bunu istemeleri ilginç, dediğim gibi sadece ufak bir iskelesi olan bir ilçe :) ama ille de kullanılacak ise büyük bir gemi yerine daha bilindik bir vapur motifi uygun olabilir. kolay gelsin...

fuducuk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.fuducuk.com
kusura bakmayın ben unuttum söylemeyi...gerçekten hoş bir tasarım..emeğinize sağlık.

Teşekkürler sevgili Answersaray.

ben ne yazık ki logoyu beğenmedim. emeğine teşekkürler, uğraşmışsın. ama beğenmeme sebebim becerememek falan değil. gemi biraz alakasız olmuş. bayraklıda sedece ufak bir vapur iskelesinden başka gemiciliğe dair birşey bilmiyorum. antik sütunlar güzel materyal ama onlar da sanki biraz büyük durmuş gibi. üzerinde çalıştığında güzel olacak gibi duruyor
iyi çalışmalar...

Problem değil. Amacım kendimi tatmin etmek değil eksiklerimi görmek. Logo işinde zaten çok tecrübeli değilim. Yorumları değerlendireceğim, teşekkürler...

tuNc

🏆Pro Tasarımcı🏆
gemi sanki denizin üstünde duruyo gibi ama hoş çalışma emeginize saglık

gfb_cnn_1907

👑Efsanevi Grafiker👑
biraz daha tarihini ve kültürünü öne çıkaran bir çalışma olabilirdi :) bu bir yarısmaydı sanırım.. emegine sağlık

Dilara GENÇYILMAZ

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.dilaragencyilmaz.net
Yahu arkadaşlar .. Bu kadar insan nasıl oluyorda bu logoyu kusursuz buluyor anlamıyorum.. Logo logoluktan çıkmış resim olmuş bulutlar martılar.. Logo bir resim değil bir semboldur simgedir.. Hatırlatıcıdır.. Detaysız kısa ve özdür. Aynı zamanda özgün olmalıdır. Yaptığınız çalışma neredeyse resim olmuş bu sebeple çok başarısız buldum.. Bu kadar çok detay logonun küçülmesi ve basılması halinde kim tarafından algılanabilinecek ki .. Arkaya koydugunuz bulutların orda oldugunu sizden başka kim bilicek.. Üstünde çok daha fazla vakit harcanması ve düşünülmesi gereken bir çalışma! Yinede emeğine sağlık