Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kablo afiş çalışması

Cahit GÜLDEN

Eğitimci Grafiker
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.cahitgulden.com
Bir kablo firması için tasarladığım afiş çalışması.
Bu çalışma firmanın değişik tasarımlarında kullanılmıştır. (Dosya, flama, çıkartma gibi)
Çalışmadaki çiçek ve kablo teması değişik programlar ve grafik tablet yardımı ile hazırlanmıştır.

Not: Çalışmada firmayı temsil eden logotype ve diğer bilgilendirmeler, firmanın isteği ile kaldırılmıştır.

KABLOAF.jpg

Benzer konular

vatandas2009

🌟Usta Tasarımcı🌟
güzel bir görsel.emeğinize sağlık.Yalnız saksının sağ alt tarafında bir ayak ve kafa şekline benzeyen bir şey beliriyor mu yoksa benmi paronoyaklaştım acaba:rofl:

resam12

🌱Yeni Üye🌱
afiş tasarımı bana göre mükemmel olmuş, konu özenle alınmış kabloların saksıda çiçek varmış gibi, düşünülmesi çalışmaya ayrı bir hava katmış
emeğinize sağlık. Böyle çalışmaları hep görmek isteriz...

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
güzel bir görsel.emeğinize sağlık.Yalnız saksının sağ alt tarafında bir ayak ve kafa şekline benzeyen bir şey beliriyor mu yoksa benmi paronoyaklaştım acaba:rofl:

Bende farkettim evet bulutlardan öyle bir şekil çıkmış :D

Hocam ellerinize sağlık;yine döktürmüşsünüz :)
Harika bir düşünce harika bir çalışma; bir kere daha :alkis:
Sizin çalışmaları görünce; insanın kendini hiç bir şey bilmiyor hissetmesi çok normal :D
Ama keşke firmanın logosunu da görebilseydik; nasıl yerleştirdiniz önemli mesela
Bİzim için iyi bir ders olurdu...
Saygılar
Sevgiler

tristan78

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.grafiky.com
Tipografi biraz daha yaratici kullanilirsa is daha nitelikli hale gelebilir. Saksı - cicekler fikri cok iyi ilustresi yeterli ama biraz daha calisilabilir. Golgelendirme isi olumsuz etkilemis bence. Ozellikle ciceklerin oldugu bolumde. iyi calismalar ve basarilar dilerim.

baranbeyy

🌟Usta Tasarımcı🌟
Hocam ben bu çalışmayı bir yerden hatırlıyorum ama nerden çıkaramıyorum :). Tebrik ederim hocam güzel olmuştu