Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

karışık teknik ne demek?

MelY

🌱Yeni Üye🌱
Ben bir resim üzerinde araştırma yapıordum ödevim gereği ve resmin altındaki açıklamada Resmin TEkniği:karışık teknik yazıyordu pek bişey anlamadım ne anlamda karışık tenkik boyalar konusunda mı çizim konusunda mı beni aydınlatırsanız sevinirm hatta linki de ben sizlerede sunayım birde siz bakın:):iloveyou:

Benzer konular

merveille

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.merveille.info
Merhaba, tum tekniklerin karisik oldugu reme denir, yani 1 den fazla teknigi karistirirsan...diyelimki karakalem, pastel ve suluboya...kullandin bir resimde..buna denir...de bence bu 3u birarada cok fena olur:)

MelY

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba, tum tekniklerin karisik oldugu reme denir, yani 1 den fazla teknigi karistirirsan...diyelimki karakalem, pastel ve suluboya...kullandin bir resimde..buna denir...de bence bu 3u birarada cok fena olur:)

işte bende bunu anlamadım yani resim sadece yağlı boya olarak görünüyor bi bozukluk yokmuş gibi

Bu arad çok özür diliyorum link göndermeyi unutmuşum:)Antonio Gargiullo :: Mesaj

moon.light_19

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bazı resımlerde farkedilmeyebilir zaten onun ustalıgı birbirinden ayırt edilmeyecek şekilde resme yansıtmak onu karıstırıp izleyici ile buluşturmaktır zaten ustalıkta budur:)

shedesign

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.asigazetesi.com
bencede diğer arkadaşların da dediği gibi burda bırden cok teknık kullanılmıstır cok yuksek bı ıhtımalle mesela ınce ayrıntılarda kuruboya ıle konturler atılmıs olabılır anlatabıldık umarm :D