Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kendi Bakış Açımdan Birkaç Fotograf Karesi...

aiDesign

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
500px.com
Çekim Tarihi: 04 Eylül 2009
Makine: Canon EOS 300D

Ayasofya pencerelerinden Sultanahmet... Sol pencere Sultanahmet, sağ pencere Ayasofya kubbesi...

ayasaofyadansultanahmet.jpg

Ayasofya'dan Sultanahmet...

ayasaofyadansultanahmet.jpg

Kat Kat Sultanahmet...

sultanahmet.jpg

Ayasofya

ayasofya2.jpg

Ayasofya

ayasofya3.jpg

Ayasofya

ayasofyaw.jpg

Ayasofya / I.Mahmut Kütüphanesi

ayasofyakutuphane.jpg

Yerebatan Sarnıcı

yerebatansarnici.jpg

Martı

mart.jpg

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
nihayet beklediğim kareler geldi...:) bu işi çok sevdiğini biliyorum ve olabilecek en güzel yerdesin şimdi..istanbulu dinlemiş, gönlün neyi istiyorsa çekmişsin...çok ta güzel fotograflar...
ilk foto çok iyi sanki oradan bakıyormuş hissi verdi bana... artık bulaştı canım devamıda gelir bunların...severek izleyeceğim bende samsun dan...

enstantane53

🌟Usta Tasarımcı🌟
fotoğraflarınız çok güzel. başarılı çalışmalarınızın devamını dilerim.
dikkatimi çekti, 3-4 karenizde ufuk çizgisi eğriliği dediğimiz makineyi düz tutmama problemi var... buda çözülmeyecek bişey değil tabiki, biraz daha dikkat etmelisiniz sadece.

aiDesign

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
500px.com
nihayet beklediğim kareler geldi...:) bu işi çok sevdiğini biliyorum ve olabilecek en güzel yerdesin şimdi..istanbulu dinlemiş, gönlün neyi istiyorsa çekmişsin...çok ta güzel fotograflar...
ilk foto çok iyi sanki oradan bakıyormuş hissi verdi bana... artık bulaştı canım devamıda gelir bunların...severek izleyeceğim bende samsun dan...
Teşekkür ederim canım... Evet İstanbul bu iş için harikulade bir yer. Yalnızca tarihini karelere dökmeye çalışsan bu aylarını alır... Yavaş yavaş her köşesinden birkaç kare paylaşmaya çalışacağım.
Ayrıca senin de beğendiğin ilk fotograf, benim en sevdiğim... ;)

fotoğraflarınız çok güzel. başarılı çalışmalarınızın devamını dilerim.
dikkatimi çekti, 3-4 karenizde ufuk çizgisi eğriliği dediğimiz makineyi düz tutmama problemi var... buda çözülmeyecek bişey değil tabiki, biraz daha dikkat etmelisiniz sadece.
İlginiz için teşekkür ediyorum...
3. karede makineyi biraz yan tutma durumu var evet haklısınız fakat o yan duruş daha çok kalabalıktan dolayı önden değil hafif yan tarafından çekmiş olmamdan kaynaklanıyor.
4. kare tamamiyle bilinçli çekilmiş bir karedir. minarenin en başını alamamışım yalnızca ona üzüldüm eve geldiğimde...

Son düzenleme:

a.g.s.l

👑Efsanevi Grafiker👑
Çok güzel ve başarılı kareler,tebrik ederim.
Demamını merakla bekliyeceğim arkadaşım...=)
Emeğine,paylaşımına sağlık...:rolleyes:

wwaslıww

👑Efsanevi Grafiker👑
Çok güzel kareler,emeğine sağlık

gülümse_61

🏅Acemi Tasarımcı🏅
süper ötesii,belki yanlarına gitsek bu kadar muhteşem olduklarını farketmeyiz, belkide o ortamın içinde olduğumuzdandır, ama dışardan çok farklı görünüyormuş gerçekten!.hele de anı iyi yakalayabilenin karesinden :) alıştırdın devamını bekleriz. tebrik ederim ahmetcim

Hepyek

👑Efsanevi Grafiker👑
Evet senin de İstanbul'dan karelerini gördük, hadi hayırlısı :bigsmile:

Farklı kareler çekmeyi seviyorsun sanırım.

Ama benim en beğendiğim alttaki :)

ayasofyakutuphane.jpg

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Canım çok başarılı kareler İstanbul sana yaradı:)Burada olduğun sürece daha güzel karelerin altına imza atıcağına eminim.
Işığın solmasın...

aiDesign

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
500px.com
süper ötesii,belki yanlarına gitsek bu kadar muhteşem olduklarını farketmeyiz, belkide o ortamın içinde olduğumuzdandır, ama dışardan çok farklı görünüyormuş gerçekten!.hele de anı iyi yakalayabilenin karesinden :) alıştırdın devamını bekleriz. tebrik ederim ahmetcim

Çook teşekkür ederim cnm beğenmene sevindim :) :utann: Dediğin gibi eğer doğru çekim yapılırsa gerçekten de yanında olduğundan daha güzel görünür gözüne karelerdekiler... ben bunu başarabildiysem ve beğendirebildiysem ne mutlu bana :party:
Evet senin de İstanbul'dan karelerini gördük, hadi hayırlısı :bigsmile:

Farklı kareler çekmeyi seviyorsun sanırım.

Ama benim en beğendiğim alttaki :)

ayasofyakutuphane.jpg
Teşekkür ederim Hepyek.. Farklı karelerden kastın neydi anlamadım :worried: Sıradan kareler çekmeyi sevmiyorum eğer kastettiğin o ise haklısın :wink:

Canım çok başarılı kareler İstanbul sana yaradı:)Burada olduğun sürece daha güzel karelerin altına imza atıcağına eminim.
Işığın solmasın...

Teşekkür ederim :angel:.. evet istanbul yaradı özellikle de materyal bakımından hiç eksiklik çekmeyeceğim kesin :)
Çektikçe paylaşacağım :wink: