Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

kendi grubumuz için :)

delikarga

🌟Usta Tasarımcı🌟
kendi grubumuz için yaptığım taslak çalışma.yasak mı bilmiyorum ismin yer alması, iyi çalışmalar.
websayfalarnr4.jpg

el_chancho

♾️Grafik Gurusu♾️
Reklameyda yazısını sag alt kçöseye,kuş bruslarını kaldırırsan,ve ortadaki etiketleri biraz daha göz yormayıcı sekilde düzenlersen hoş olur gibi geldi bana...ilginc ve güzel bir calışma emegien saglık

delikarga

🌟Usta Tasarımcı🌟
Reklameyda yazısını sag alt kçöseye,kuş bruslarını kaldırırsan,ve ortadaki etiketleri biraz daha göz yormayıcı sekilde düzenlersen hoş olur gibi geldi bana...ilginc ve güzel bir calışma emegien saglık

asmira smyrna gibi izmirin ikinci adı saat kulesine ve kuşlara gönderme bu yüzden ama aşağıya alıp deneyim. "reklamedya" şimdilik küçülemiyor, çünkü 8 yıldır bu isim kullanılıyor, geciş sürecinde olması gerekiyor. ortadaki etiketler normalde buton olacak, üzerine gelince anima olmasını düşünüyorum.

yorumun için teşekkürler. iyi çalışmalar

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
buna benzer bir görsel sunum daha önce gördüm gibi ama tam olarak çıkaramadım fikir adası falan bana hiç yabancı gelmiyor. Hazır şablonlar mı acaba ?

delikarga

🌟Usta Tasarımcı🌟
buna benzer bir görsel sunum daha önce gördüm gibi ama tam olarak çıkaramadım fikir adası falan bana hiç yabancı gelmiyor. Hazır şablonlar mı acaba ?

tasarımı kendim yaptım ama başka çalışmalardan esinlenmiş olabilirim. fikir adasını bir arkadaşım söylemişti. alttaki şeritteki figürler photshopta hazır zaten.

iyi çalışmalar

todoza

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben en çok etiket ( logotype ) alanını beğendim seo için oldukça iyi :) özellikle H1 ise ileride umarım follow backlink alabilirim tabi pagerank 4 yada 5 olursa kolay gelsin

delikarga

🌟Usta Tasarımcı🌟
ben en çok etiket ( logotype ) alanını beğendim seo için oldukça iyi :) özellikle H1 ise ileride umarım follow backlink alabilirim tabi pagerank 4 yada 5 olursa kolay gelsin

arkadaşım ne demek istediğini anladım :)