Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kendi kartvisitim - ayrica ilk kartvisit çalismam Ayşe

AyseV

🌟Usta Tasarımcı🌟
AyseV

Kartvizit çalışmanız çok güzel orjinal bir şey olmuş ama, Türkçeniz sıfır, sanırım 18 yaşından büyüksünüz bebe gibi yazmanızdaki sebebi anlayamadım.

turkiyede dogmadigim, buyumedigim icin.. ogrenmeye calisiyorum tkrlr

mgyknt

🏆Pro Tasarımcı🏆
Kartvizittir telafuz biçimi sayın ayşev. Yaptığımız iş kadar bunu sunmakta mühim gerek sanal gerek gerçek hayatta olduğundan farklı dersek bu bize eksi olarak döner. çalışmanız çok hoş .çok sevimli. fakat bir kartvizitte olmaması gereken şeyler bunlar. iş veren mantığında düşünürseniz size de batacaktır. daha ciddi duran bir çalışmayla çok daha profesyonel görünürsünüz. tabi bu benim düşüncem sizin için buysa doğrusu ve kararlıysanız saygı duyarım. bu çalışma için bencelerim ise ya siyah kontürü kaldırmanız arka plan komple siyah ve yazıda siyah kalmalı ya da yazıları beyaz yapıp arka plandaki siyah kontürü yok etmenizi önermek. zaten bir kağıt dokusunu kullanıyorsunuz çok renk kullanmaktan kaçıp daha yalın hale getirebilirsiniz.

AyseV

🌟Usta Tasarımcı🌟
yorumlariniz icin tesekkurler (=

Esef KAPLAN

🌱Yeni Üye🌱
elle çizilen şekil ve yazılar güzel olmuş ama arka plandaki resim biraz kötü duruyor kenar çizgisi çok kalın, kesim esnasında çizgi boyutlarında oynama olabilir buda kötü bi görüntü verir o yüzden kartvizitlerde kenar çizgisi önermiyorum arka planada başka bişey düşünmelisin yada beyazı kapatacak kadar kaydırmalısın sana kalmış

my_manner

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Cok seker ya:))baslangıc olarak iyi emegine saglık...

_doomsday_

🌱Yeni Üye🌱
8cm x 4,45cm değişikbi kartvizit ölçün var kaç yıldır matbaada grafiker olarak çalışıyorum böyle bi olçü ilk defa görüyorum (biraz matematiksel olmuş yani) çalışmana bişey diyemem tasarımcılar genelde değişik çalışmalar ortaya koyuyor seninkide degişik tatlı ama cocuksu bi çalışma olmuş sana tavsiyem bu işi ögrenmek istiyosan kafandan ciddi bi işyeri kur ve ona ciddi kartvizitler yap böylelikle ögrenmen daha kolay ve eglenceli olcaktır umarım daha iyi çalışmalarınıda görürüz ;)

mexzar18

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben çıkartırıyım bu kartı sana :)

AyseV

🌟Usta Tasarımcı🌟
degerli yorumlariniz icin tesekkurler , dikkate alacagim :) :)

yasemin özbek

🏆Pro Tasarımcı🏆
evet gusel olmus ama oturan ayse karekteri üzerinde oynanırsa daha şirin olabılır bence. mesela elinin bırıyle oturdugu yeri tutsun yada biriyle el sallasın ..ve bi kurdale bu karekteri çok şirin yapabılır :D ama fikir güsel olmus cok begendım emeğine sağlık

Erkan ERGEN

🏆Pro Tasarımcı🏆
ellerine sağlik . farkli bi calisma olmus. ama aysenin kiz olduğunu biraz daha belirginlestirsen ? daha ii olur gibime gelior.