Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kendi kartvisitim - ayrica ilk kartvisit çalismam Ayşe

AyseV

🌟Usta Tasarımcı🌟
slm, arkadaslar , bu benim ilk kartvisit calismam, kendi kartvisitimdir, daha ogrenciyim yeni yeni ogreniyorum... siyah kismi gercek kartta yok onu simdi gostermek icin ekledim beyaz kismi belli olsun diye :) iyi kotu tum yorumlarinizi saygi cercevesi icersinde bekliyorum ,simdiden tesekkurler :)
boyut: 8cm * 4,45cm
359_visitekaartje2.jpg

Son düzenleme:

graphicturk

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.graphicturk.com
değişik bir tasarım

slm, arkadaslar , bu benim ilk kartvisit calismam, kendi kartvisitimdir, daha ogrenciyim yeni yeni ogreniyorum... siyah kismi gercek kartta yok onu simdi gostermek icin ekledim beyaz kismi belli olsun diye :) iyi kotu tum yorumlarinizi saygi cercevesi icersinde bekliyorum ,simdiden tesekkurler :)

ellerine sağlık güzel olmuş

AyseV

🌟Usta Tasarımcı🌟
bende gorunuo ama gorunmeyenler icin birde baska linkten upload ediyim

visitekaartje2.jpg

gizli

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.nanorator.com
Esprili başarılı bir çalışma olmuş seni bu konuda tebrik ederim yalnız kartvizitte beyaz yer kalmıyacak şekilde kesim yapılsa kartonun yırtılan yerlerinden daha hoş bir çalışma olacağından emin olabilirsin başarının devamını temenni ederim.

AyseV

🌟Usta Tasarımcı🌟
Esprili başarılı bir çalışma olmuş seni bu konuda tebrik ederim yalnız kartvizitte beyaz yer kalmıyacak şekilde kesim yapılsa kartonun yırtılan yerlerinden daha hoş bir çalışma olacağından emin olabilirsin başarının devamını temenni ederim.

kartvisitler genelde kare oldugu icin bende orasini oyle beyaz yapmistim ama tabiki fikrinizin gerceklesme imkani olursa cok daha guzel olur :) cok tesekkur ederim :) :)

Nazy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.maxicep.com
359_visitekaartje2.jpg
değişik bir çalışma olmuş güzelde olmuş ama o modelin ismi sanırım ayşe
ayşe orada ne yapıyor, yani elleri karının üzerinde, bir yere oturmuş burayada yazamıyorum
sanki karnı ağrıyor gibi, anlatabilmişimdir umarm:blush:

AyseV

🌟Usta Tasarımcı🌟
değişik bir çalışma olmuş güzelde olmuş ama o modelin ismi sanırım ayşe
ayşe orada ne yapıyor, yani elleri karının üzerinde, bir yere oturmuş burayada yazamıyorum
sanki karnı ağrıyor gibi, anlatabilmişimdir umarm:blush:

aslinda oraya A harfi koycaktim , o kizida logo olarak yaptim sessiz yerlerde oturmayi felan sevdigim icin.. ellerinin ortasina a harfi koycaktim ama sonradan guzel durmadigi icin bos biraktim.. hic oyle bisey aklima gelmemisti , dikkate alirim :) tskrlr

azap0

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
öncelikle ellerine sağlık değişik bir düşünce ama ben bu tarz düşünceleri hep ben afişlerde görmüştüm :D ilk kez bi kartvizitte karşılaştım :) bence daha sade çalışmalısın.

AyseV

🌟Usta Tasarımcı🌟
öncelikle ellerine sağlık değişik bir düşünce ama ben bu tarz düşünceleri hep ben afişlerde görmüştüm :D ilk kez bi kartvizitte karşılaştım :) bence daha sade çalışmalısın.

portfoliomun(websitemin) designini once yaptim ben oda kagit parcasindan olusuyo, sonra kartvisite gectim oyuzdende ayni olsun diye biraz oyle yaptim, nasil yapsam diye dusunurken aklima bu geldi =) tabi duruma gore sade calismam gerekebilir :) yorumunuz icin tskurler

feanorien

🌱Yeni Üye🌱
siyah ve beyaz alanları kaldır, sınırlarını kaldır!
Benim görselime göre değil ama yaratıcı:D

selimArslanoğlu

🌟Usta Tasarımcı🌟
İlginç ama başarılı gibi (Şu karın ağrısı olayı göze batıyor) başarılar

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Oldukça ilginç bir çalışma.Pek tarzım olmasa da hoşuma gitti.Emeğine sağlık.

htmetin

🏅Acemi Tasarımcı🏅
heyecanını anlayabiliyorum..güzel olmuş..emeğine sağlık:)

G u r c a n

🌱Yeni Üye🌱
AyseV

Kartvizit çalışmanız çok güzel orjinal bir şey olmuş ama, Türkçeniz sıfır, sanırım 18 yaşından büyüksünüz bebe gibi yazmanızdaki sebebi anlayamadım.