Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

kendime ait afis

yako

🌟Usta Tasarımcı🌟
afisgd5.jpg

baskisi 2 gün önce yapilmis kendime ait afis tasarimimi paylasmak istedim... üzerindeki cep numarasini degistirerek yazdim ulasmak isteyen arkadaslar sitemizi kullansinlar lütfen... saygilar.

Benzer konular

josef29

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.bayrakci.com
hangi programda ve hangi makinede mac pc çalışması bu gayet güsel emegine sağlık

Countryman

🏆Pro Tasarımcı🏆
Eğer ki elektirik direği ilüstrasyonu size aitse sizi tebrik ediyorum. Herşey çok güzel olmuş. Eğer size ait değilse daha az da olsa yine tebrik ediyorum. Oran orantı, renk kullanımı yine başarılı olmuş. (belki bygrafik yazan kısım biraz kaba olmuş olabilir)

pasayusuf

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
gerçekten hoş olmuş yanlızca by grafik yazısı daha ufak olabilir.
Ellerine sağlık

AnoktaKADİR

🏅Acemi Tasarımcı🏅
slogan çok hoş bence ve birde birazdaha büyük görebilseydim (benden kaynaklanmıyor umarım ) alttaki yazıları okuyabilirdim ...

yako

🌟Usta Tasarımcı🌟
Elinize saglik arkadaslar... ancak tamamen farkli olan bir psd görüntüyü bu hale getirdim ve kendime kurmayi planladigim sirketim için aranje ettim diyebiliriz. alttaki yazilarda ise direktteki tabelalardaki bölümlerin acilimlari var ve slogan tamamen bana aittir made in yako... josef29 mac'te ve photoshop ağırlıklı çalışıp sadece logo ve yazı kısımlarını illustrator de yerlestirip renk ayrımını ise artpro da yaptim arkadasim. saygilar selamlar.

genau

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
enris.deviantart.com
Türkçe'yi önemser misiniz? yaptığınız kendinize ait işte olsa, Türkçe kullanımında dilin değerlerini korur musunuz? bunun cevabı sanıyorum evet olacaktır. ama yaptığınız afişin dili çok kötü. tipografik kullanım öyle yada böyle değerlendirilebilir. ama "kazançlı reklam... güldüren reklam" top sloganında noktalama işareti, alltaki type yerleşimleri işin amatörce görünmesini sağlamış. type karakter seçimleri, sizin sitilinizin bir analizidir...birbirini dışlayan karakterin aynı düzende yerleşimi çok zordur hele dilde kötü ise o zaman iş çıkmaza girer..

tavsiyem, önce tipografi çözümlemeleri yapman..nette bununla ilgili çok kaynak bulabilirsin..

yako

🌟Usta Tasarımcı🌟
genau arkadasim ilgin için tesekkür ederim, yorumlarin içinde ama adam öldürmedim inanki Türkçe benim içinde çok degerli ve de önemli ancak burada tamamen olay dikkati cekebilmek ve bizlerin isi tasarlamak bizler metin yazari veya edebiyatçi degiliz illaki hatalarimiz olacak ama önemli olan calismamiz ve bunlarla dikkatleri cekebilmek. Burada ne gibi bir hata yaptim bilemiyorum ama güzel biseyler ciktigina eminim. sizden ricam bu tipografik bilgiler dogrultusunda yapmis oldugunuz bir calismanizi bizlerle paylasmaniz ve bilginizi sunmanizdir. saygilarimla

Son düzenleme:

genau

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
enris.deviantart.com
genau arkadasim ilgin için tesekkür ederim, yorumlarin içinde ama adam öldürmedim inanki Türkçe benim içinde çok degerli ve de önemli ancak burada tamamen olay dikkati cekebilmek ve bizlerin isi tasarlamak bizler metin yazari veya edebiyatçi degiliz illaki hatalarimiz olacak ama önemli olan calismamiz ve bunlarla dikkatleri cekebilmek. Burada ne gibi bir hata yaptim bilemiyorum ama güzel biseyler ciktigina eminim. sizden ricam bu tipografik bilgiler dogrultusunda yapmis oldugunuz bir calismanizi bizlerle paylasmaniz ve bilginizi sunmanizdir. saygilarimla

yorumumu hataların üzerine yapmamıştım ki. kaldı ki, bir savunma yapmanda gerekmiyor.ve hatta kaldı ki, işigüzar işi bilmeyen bir müşteri tribi olarak yaklaşsan olaya ve hemen taş altı çıkarımlar yapmasan..paylaşmanında bir bedeli var, sana bir yol göstermeye çalıştım...benim işlerimi görüp kıyas mı yapacaksın ki, anlamadım bunu. neyse amancım rencide etmek yada kasıntı yapmak değil...yerinde bir yorum..katılırsın yada katılmaszın sana kalmış..

yako

🌟Usta Tasarımcı🌟
genau arkadas sizinle cocuksu bir polemik icerisine girmeyecegim tüm yazilanlardan da insanlarin kisiligi ortaya cikar size basarilar dilerim. lütfen sayfayi meskul etmeyelim bu tarz tartismalarla... eger bu tarz elestiri ve düsünceleriniz varsa özele mesaj atin yada msn adresim belli gelin ordan konusalim yada tartisalim belli seviyede tabiki...saygilarimla.

Son düzenleme:

duledu

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çok güzel olmuş eline sağlık

şükranb

🏅Acemi Tasarımcı🏅
güzel olmuş farklı emeğine sağlık...

raiff

🌟Usta Tasarımcı🌟
Tasarım olarak çok güzel olmuş fakat konsept olarak biraz fazla yumuşak hatlar kullanmışsın. Buda firmanın ciddiyetini öldürür. Ben ilk bakışta leke ve kullanılan malzemelere baktığımda çocuk yada party afişi gibi hissettiriyor.
Bu söylediğim benim için çok önemli bir olgudur. Genel olarak Biz grafikerler olarak logonun ablem vs.. nin ney olduğunu, bunu yaparken firmanın karakteristik özellikleri, renklerin ifadeleri, tipografi ve leke etkisi, vurgu yerleri gibi vazgeçilmez kuralları iyi bilip bunları bilinçli uygulamak gerekir. Yanlış anlama senin yaptığın afiş bana biraz laylay lom geldi. Afişde birazda keskin hatlara yer verirsen daha güzel olacaktır.Firmanı yansıtabilmelisin.
Bunlar sadece sana özel bir eleştiri değil, kendim ve herkes için geçerlidir.