Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kendİme YaptiĞim Kartvİzİt Nasi??

savas_as_as

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kişisel kartvizitim nas sizce?? haa bide antetli

ant1vp5.jpg

kart1ff5.jpg

Benzer konular

N/A7

🏆Pro Tasarımcı🏆
tasarım olarak çok güzel ama antetli ve kartvizit üzerindeki tipografide biraz daha düzenleme yapabilirsen dahada güzel olur

thematrix

♾️Grafik Gurusu♾️
renkten ve başlıktaki drop shadow effecktinden dolayı, Antetli kağıt baskıda sorun çıkarabilir,

ebulbul

🌱Yeni Üye🌱
tasarımlar hoş fakar antetli kağıtta logonu biraz daha küçültmen gerek diye düşünüyorum A4 olarak düşünürsen logo baya büyük duruyo orantısız biraz. emegine sağlık.

leventerdogan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.leventerdogan.net
antedli kağıdın altındaki adres bölümü çok fazlaca aşağı genişlemiş satır sayısı olarak.
en üste adres
telefonlar tek satırda
sonrasında web ve mail adresleri

kanımca daha hoş dururdu.

logo süper benim hoşuma gitti dropshadow sorun verirmi grafiker değlim, matbacı heç değilim, :)

Yeliz GÖKÇEN

♾️Grafik Gurusu♾️
güzel olmuş. ödevden tam not alıcaksın :D içime doğdu :D

harun_asa

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Arkadaşım ben biraz yorum katmak istiyorum. Daha iyi olacağına eminimki aslında bu şekliyle de fena değiller. Eksiklerini görmen açısından; öncelikle antetli kağıtta logoyu sol üst köşede kullanıp, adres bölümünü ortalı bir şekilde yazman bir orantı bozukluğuna sebeb olmuş, ya logoyu da ortala yada adres ve telefon satırlarını 2 satıra düşürerek geniş bir alana yayman, Kartvizite gelince, kendi isminin altına okulun ve bölümün isinlerini Ünvan tarzında yazabilirsin..

Logon gayet başarılı, biraz daha dikkatli olursan çok güzel işler yapacağına eminim. Ellerine sağlık kardeşim...