Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kırmızı Başlıklı Kız (illüstrasyon)

bilgilknur

🏆Pro Tasarımcı🏆
krmzbalkl.jpg

Kullanılan Program : Photoshop Cs3

Fikir annesi Filiz'e :)

Benzer konular

filizdmr

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
filizcinardemirtas.blogspot.com
Ne kadar tatlı olmuş canım fikir anneside oldum :p Ama bak iyiki düşünmüşüm çok güzel olmuş sen iyice aştın masal tadında rengarenk tam çocuklara hitap eden tarzda eline sağlık başarıların her daim artsın canım :) Kurt nerde şu ağaçların arkasındamı :D :artipuan:

bilgilknur

🏆Pro Tasarımcı🏆
Ne kadar tatlı olmuş canım fikir anneside oldum :p Ama bak iyiki düşünmüşüm çok güzel olmuş sen iyice aştın masal tadında rengarenk tam çocuklara hitap eden tarzda eline sağlık başarıların her daim artsın canım :) Kurt nerde şu ağaçların arkasındamı :D

Teşekkür ederim annesi:) Kurt yok istemedim olmasını bu daha kırmızı başlıklı kızın iyi günleri çünkü:)

Fatos KESKİN

👑Efsanevi Grafiker👑
Canım çok güzel olmuş. Yanlız başlığınıda keşke montunun renginde kırmızı yapsaydın tam hikayesine uygun olurdu.Eline sağlık canım :)

bilgilknur

🏆Pro Tasarımcı🏆
Canım çok güzel olmuş. Yanlız başlığınıda keşke montunun renginde kırmızı yapsaydın tam hikayesine uygun olurdu.Eline sağlık canım :)

Aslında aynı renkle boyadım da sonradan verdiğim diğer renkler tonları farklılaştırdı.Teşekkür ederim canım:)

mygraphic

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Şimdiye kadar gördüğüm en şirin kırmızı başlıklı kız.Başarılar.

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Her zamanki gibi harikasın :alkis:

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Teşekkür ederim annesi:) Kurt yok istemedim olmasını bu daha kırmızı başlıklı kızın iyi günleri çünkü:)

Teşekkürler Annesi :D :utann:

Ellerinize sağlık, çok şirin bir çalışma olmuş :)

bilgilknur

🏆Pro Tasarımcı🏆

darth_cygan

🌟Usta Tasarımcı🌟
yine güzel bir çalışma daha.

fondakiler ağaç mı? eğer öyleyseler, sanırım o kısıma ağaç olduğunu vurgulamak açısından biraz daha yeşillik, belki büyük büyük yeşil daireler ya da yeşil boya lekeleri ya da ağaç dalını anımsatacak daha fazla sayıda spiraller konabilirdi. şu haliyle sadece ağaç gövdesi olduğunu tahmin ettiğim kahverengi çubuklar görüyorum.

tebrikler. iyi çalışmalar

mavitayfa

🏆Pro Tasarımcı🏆
Çok hoş çok başarılı bir çalışma tebrikler:)
tek gözüme takılan sincap oldu + ağız kısmında biraz sorun var gibi

bilgilknur

🏆Pro Tasarımcı🏆
yine güzel bir çalışma daha.

fondakiler ağaç mı? eğer öyleyseler, sanırım o kısıma ağaç olduğunu vurgulamak açısından biraz daha yeşillik, belki büyük büyük yeşil daireler ya da yeşil boya lekeleri ya da ağaç dalını anımsatacak daha fazla sayıda spiraller konabilirdi. şu haliyle sadece ağaç gövdesi olduğunu tahmin ettiğim kahverengi çubuklar görüyorum.

tebrikler. iyi çalışmalar

Teşekkür ederim,biraz sade olsun istemiştim arkaplan,belki de fazla sade olmuştur bu haliyle,haklısınız.Tekrar teşekkürler.

Çok hoş çok başarılı bir çalışma tebrikler:)
tek gözüme takılan sincap oldu + ağız kısmında biraz sorun var gibi

Hayvan çizimlerim çok iyi değil çizerken de oldukça zorlandım aslında.Artık zamanla düzelicek inşallah.Teşekkürler.

wwaslıww

👑Efsanevi Grafiker👑
emeğine sağlık ablacım yine çok güzel bir çalışma olmuş, kibritçi kız çalışması gibi bunuda yaparsan çok güzel olur:)