Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kişişel kartvizit çalışmam Yorumlarınızı bekliyorum

DALGABAZz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhabalar kişisel kartvizit çalışmam herhangi Bir Ticari işi temsil etmicek.Böyle bişey yaptım tavsiyelere farklı önerilere açıgım.değerli yorumlarınızı bekliyorum

2l21m.jpg

Benzer konular

DALGABAZz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
50 kişiden bir kişimi yorum yapmaz iyi veya kötü önerilere açıgım arkadaşlar lütfen.

alicinki

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.alicinki.com
Dostum öncelikle mesleğini öğrenebilir miyim? Bir tasarımcı için mi hazırlandı bu kartvizit? Yorumlarımızı ona göre yapalım. Bir tasarımı bir veteriner için kullanırsın harika olur ama aynı tasarımı bankacı için kullanırsın herkes güler. Biz yorumu neye göre yapacağız? Veterine göre mi, bankacıya göre mi?

DALGABAZz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Herhangi bir ünvanı temsil etmicek. resmın ustunde belirtmiştim zaten.

zzx

🏅Acemi Tasarımcı🏅
meslek ne olursa olsun kötü bir kartvizit olmuş
karşılıklı buğdaylar çok kötü

Grafakir06

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.graphitasarim.com
Bak arkadaşım, kartvizit dediğimiz şey; bir kişinin yaptığı işi, bir kuruluşun yaptığı işi veya organizasyonu temsil etmek için kullanılır. Kartvizitin işlevsel olup olmadığı neyi veya kimi temsil ettiğine bağlıdır. Senin istediğin şekilde yorum yapmak imkansız. Ama sen bize "ben şahin çizdim, başak çizdim nasıl olmuş?" diyorsan şahin güzel olmuş. Bir de, hem şahinin etrafında başak hem de kartvizitin (ya da kartvizit gibi şeyin) etrafında başak olmamış. Bir de, yanılıyor olabilirim ama, buna benzer bir kartvizit geçmişti elime. Sanırım bir otele aitti.

vedfux

🌟Usta Tasarımcı🌟
ilk bakışta tahıl ürünleri satan bir firma tarzında olmuş görüyorum ve bu tür sembooler o tür işlerde aha çok ele alınır değiştirmen iyi olur kanaatindeyim başarılar

mehmetalisirem

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bir av bayi yada çok resmi birşirketi temsil eden bir kartviziti andırıyor diyorsun ki meslek yok ama kartvizite bir mesleği bir ünvanı olmayan kişi neden ihtiyaç duyar anlamış değilim biraz daha çalışrsan alternatif çıkar başarılar...

DALGABAZz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bak arkadaşım, kartvizit dediğimiz şey; bir kişinin yaptığı işi, bir kuruluşun yaptığı işi veya organizasyonu temsil etmek için kullanılır. Kartvizitin işlevsel olup olmadığı neyi veya kimi temsil ettiğine bağlıdır. Senin istediğin şekilde yorum yapmak imkansız. Ama sen bize "ben şahin çizdim, başak çizdim nasıl olmuş?" diyorsan şahin güzel olmuş. Bir de, hem şahinin etrafında başak hem de kartvizitin (ya da kartvizit gibi şeyin) etrafında başak olmamış. Bir de, yanılıyor olabilirim ama, buna benzer bir kartvizit geçmişti elime. Sanırım bir otele aitti.

Eleştirilerin İçin Teşşekürler..Şahini Corelde Çizdimde başak simgesi Elips Şekildeydi ben onu ikiye böldüm bu şekilde kullandım.
(Bu kartvizitde yapmamım amaçıda Cevresi geniş Bir Kişinin Tanıdık yada görüştügü kişilere geri dönüş yada bir aramalari gerektidiğinde sahsın ismi adresi telefonu belirten kart olarak vermesi için düşünmüştüm.)Bir ünvanı kurumu temsil etmesi için yapılır ama kişi kendi adına düzenliyebilir. kartvizitde ona uygun simgeler kullanılması gerek.Soyadı Şahin oldugundan dolayı Şahin kullandım Çokda sade olmaması için yanlara bu şekilde başak kullandım..
Tavsiyelere acığım

DALGABAZz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bir av bayi yada çok resmi birşirketi temsil eden bir kartviziti andırıyor diyorsun ki meslek yok ama kartvizite bir mesleği bir ünvanı olmayan kişi neden ihtiyaç duyar anlamış değilim biraz daha çalışrsan alternatif çıkar başarılar...

Yorum İçin Teşşekürler

MeHDiX

🌱Yeni Üye🌱
Ne tahılı be arkadaşım ya, benim direk hatırıma kuyumcu geldi.