Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kişisel Kartvizit Çalışmam

elegan41

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.emresahinoglu.com.tr
Merhaba Arkadaşlar,
Kartvizit tasarımım ile ilgili sizlerden yorum almak istiyorum. Baskıya alıcam zaten ama sizinde fikirlerinizi merak ediyorum. Şimdiden teşekkürler :)

Tasarım tamamen bana aittir. Mock-up sunumunu da ben hazırladım. Hazır değildir. :O

Farstone

🏅Acemi Tasarımcı🏅
gayet güzel görünüyor. hayırlı olsun :)

Hasan ÇELİK

🏆Pro Tasarımcı🏆
Biraz geç olacak ama kişisel düşüncem, font seçiminde biraz daha sans karakter kullansaydın keşke ciddiyetsizleştirmiş (mail ve behance). Onu görmezssem gayet yerinde, temiz ve güzel bir çalışma olmuş. Emeğine sağlık.

ErenYlmz

🌱Yeni Üye🌱
Gayet temiz duruyor, eline sağlık :)

gommes45

🏆Pro Tasarımcı🏆
Şimdi öncelikle bir logo tasarlamışsın gayet güzel ancak madem logo var fontttan neden başka bir logo çıkardın. Ya logo + font kullan yada logotype kullan hangisi seni en kısa tanıtıyor ona karar ver bence gerisi zaten 10 numara olmuş...

elegan41

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.emresahinoglu.com.tr
Şimdi öncelikle bir logo tasarlamışsın gayet güzel ancak madem logo var fontttan neden başka bir logo çıkardın. Ya logo + font kullan yada logotype kullan hangisi seni en kısa tanıtıyor ona karar ver bence gerisi zaten 10 numara olmuş...

Dediğin doğru fakat normalde ikisini bir kullanıyordum. Sadece logoyu kullandığımda boş kaldı, logotype'ı kartvizit için hazırlamadım. Daha öncesinde cover için hazırlamıştım. Arkada da efektif olarak güzel olacağını düşündüğümden öyle bir şey gerçekleştirdim. Ama bu nacizane yorumun içinde ayrıca teşekkür ederim dikkate alıcam :)

ErsemErcil

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bir tarafin yatay diger tarafin dikey olmasi biraz kullanissiz olmus :)
Onun disinda guzel :)