Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

köntör de cm ölçüsü ?

exloper

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.ebrureklam.com.tr
merhabalar.
Bugun yeni bişey denicem . ilistratörde 60 cm e 12 cm harf yüksekliği olmak üzere bir yazı yazdım. bunu ben Cnc Router kesim yaptırıcam. ama router için ilistratörde verdiğim ölçünün etrafına delicinin bıcak kalınlığı kadar köntör atmalıyım. ilistratördede köntorler runto biriminde. ama ben köntöru cm biriminde vermek isitiyorum. ki cnc bıcağı kalınlıklı 3mm. gibi.... bende 0.15mm. köntör veririsem sanırım tam denk gelicek.

size sorum aslında :D ilistratmrde nasıl cm olarak könter verebilirim ? :rofl:

Benzer konular

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Aklıma ilk gelen 10 cm kalınlık istiyorsan 1 cm boyunda bi kare alan yaparsın getirirsin çizgiyi üstüne alanı kaplanayana kadar kalınlaştırırsın.

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
En sağlam fikir CNC makinanızı değiştirin :)

Ctrl + K ( Preferans) stroke kalınlıklarını santimetre diye değiştirebilirsin.

exloper

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.ebrureklam.com.tr
:D oh be . ya gercekten sizler sayesinde ilistratörü sökücem :D çok teşekkür ederim.

creedwar , cnc makinem el yapımı :D değiştirme gibi bi niyetimde yok şu 5-6 yıl içersinde de olmaz :D ama çözüm için teşekkürler

exloper

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.ebrureklam.com.tr
Martin , bende öyle yaptım . ama her seferinde dikdörtgen çizmek vs. yorucu :S sonuc olarak cmd+k :D

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
:D oh be . ya gercekten sizler sayesinde ilistratörü sökücem :D çok teşekkür ederim.

creedwar , cnc makinem el yapımı :D değiştirme gibi bi niyetimde yok şu 5-6 yıl içersinde de olmaz :D ama çözüm için teşekkürler

Şaka yapmıştım zaten aman ciddiye almıyalım :)Bol kazançlar.