Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Körün bakış açısı...

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Doğaya buğulu bir bakış...
Amatör fotoğrafçılığa başladığımda elime geçen zenit marka analog makinayla ilk denemem...:angel:

98590027copyww1.jpg

98590025copyyd2.jpg

Son düzenleme:

Benzer konular

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
1.çalışmada yakalamak istediğin kareyi kendin yaratmışsın sanırım.
İlk çalışma olarak bence başarılı.
Renklerin tonları, gitarın ortalanması ve toprakla olan renk uyumu geçekten iyi yakalanmış.
teşekkürler paylaştığın için

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
Ben iki çalışmanı da beğendim, birincisi özellikle konulduğu hissi uyandırıyor ama çok güzel; 2. zaten "aferim bu kör, çoğu bakanın göremediğini görmüş" dedirtiyor :D

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
1.çalışmada yakalamak istediğin kareyi kendin yaratmışsın sanırım.
İlk çalışma olarak bence başarılı.
Renklerin tonları, gitarın ortalanması ve toprakla olan renk uyumu geçekten iyi yakalanmış.
teşekkürler paylaştığın için

:) Evet ilk kareyi kendim yaratmıştım...
Beğenmene sevindim Casmin...Teşekkür ederim...Neredeyse unutuyordum bunları...

Ben iki çalışmanı da beğendim, birincisi özellikle konulduğu hissi uyandırıyor ama çok güzel; 2. zaten "aferim bu kör, çoğu bakanın göremediğini görmüş" dedirtiyor :D

:) görmedim ki ben bişey, gören yine ,analok çelik kasa zenit ti bide içi boş oturma yeri :)
Güzel yorumun için teşekkür ederim Efoja'cım

the_one

♾️Grafik Gurusu♾️
1. çalışmaya bakarken farkettim.(üstelik bu bakış açısından) Siz nasıl bir ayrıntı yakalamak istediniz bilemiyorum ama gitar bu haliyle çok şey mırıldanıyor.
Tüm karenin odağında oluşu...
Kendini ifade biçimi...Duruşu...Yalnızlığı...
Çok etkilendim kusura bakmayın. :)
Teşekkürler.

Son düzenleme:

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
1. çalışmaya bakarken farkettim.(üstelik bu bakış açısından) Siz nasıl bir ayrıntı yakalamak istediniz bilemiyorum ama gitar bu haliyle çok şey mırıldanıyor.
Tüm karenin odağında oluşu...
Kendini ifade biçimi...Duruşu...Yalnızlığı...
Çok etkilendim kusura bakmayın. :)
Teşekkürler.

:) şaka gibi geldi yazdıklarınız...Şu açıdan;

O gün gitarı oraya koymadan önce ,bir beste yapmıştım göl kıyısında,kalabalığa inat...Çok kalabalık bir gruptuk (40 kişi civarı) . Ben tek takılıyodum...Gitarımla baş başa...
Fotoya bakıp hissettiklerimi görmüşsünüz...Bende çok etkilendim bu yorumunuzdan, kusura bakmayın :)

the_one

♾️Grafik Gurusu♾️
:) şaka gibi geldi yazdıklarınız...Şu açıdan;

O gün gitarı oraya koymadan önce ,bir beste yapmıştım göl kıyısında,kalabalığa inat...Çok kalabalık bir gruptuk (40 kişi civarı) . Ben tek takılıyodum...Gitarımla baş başa...
Fotoya bakıp hissettiklerimi görmüşsünüz...Bende çok etkilendim bu yorumunuzdan, kusura bakmayın :)

Bu etkileşim çekilen bu karenin doğru yerde doğru şekilde durduğuna işaret... :)

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Duygu dolu bu yorumunuz için teşekkür ederim the_one...O güne tekrar gitmemi sağladınız :)...

fukuku

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ilk çalışmadanki gitar bence cok güzel bir hava vermiş arka tarafta kalan manzaraya .. 2.çalışmana ztn dicek bişey yok harikalar yaratmışsın.. tebriikler

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
ilk çalışmadanki gitar bence cok güzel bir hava vermiş arka tarafta kalan manzaraya .. 2.çalışmana ztn dicek bişey yok harikalar yaratmışsın.. tebriikler

Harikalar yarattım demeyelim :) fotoğraf konusunda çok amatörüm daha, henüz öğrenmeye çalışıyorum ,Zenit'i ve fotoğraf tekniğini...

Beğenmenize sevindim...Teşekkürler...