Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

kuaför one way vision

Benzer konular

gfb_cnn_1907

👑Efsanevi Grafiker👑
hoş bir tasarım ama bayın etrafında çok efekt var siyahlar çok gözü bozuyor eforunda yazı renkleri hoşuma gitmedi :)emegine saglık basarılar :)

Sahadagiy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
sahadagiy.net
yazı karakteri krom tabelasındaki ile aynı onuda gönderiim uygulanınca fotoyu orda şık durdu karakter
bu arad o bay değil beckham :d

lovies

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.ilkeroztuna.com
Çok sade bir font kullanımı mevcut çalışmanızda albenisi yok,Müsteri çekecegınden şüpeciyim üzerinde durmanızı isterim,emeğinize sağlık.

Sahadagiy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
sahadagiy.net
oda sizin düşünceniz tabiki saygı duyarım ben ilgi çekeceğini düşünüyorum ama sölediklerinizide göz ardı ettiğimi düşünmeyin sakın teşekkürler düşünüp buraya fikrinizi yazmanız bile benim iin yeterlidir

gfb_cnn_1907

👑Efsanevi Grafiker👑
yazı karakteri krom tabelasındaki ile aynı onuda gönderiim uygulanınca fotoyu orda şık durdu karakter
bu arad o bay değil beckham :d

benim sucum yok :) o tanınmaz halde saçlarını dikmiş halde bir resmi yokmuydu beckhamın :D kuaför burası saçları çok çikin olmuş :rofl:

yazı karakteri değil :) yazı rengi demişdim :)

birde beckham beyfendinin kolunun biri daha az görünüyor :)

N/11

👑Efsanevi Grafiker👑
beckham a verilen effect çok fazla ve anlamsız.Yapılan background a kullanılan renk gri canlı olmamış.Heleki bu çalışma one way vision olacaksa bence camda fazla bir alacası olmıyacaktır.Eforu neden iki kere kullanmışsınız onuda anlamadım.Bence daha farklı ve göze çarpan birşeyler yapabilirdiniz.Emeğe saygı duyup elinize sağlık diyorum..

Sahadagiy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
sahadagiy.net
beckham a verilen effect çok fazla ve anlamsız.Yapılan background a kullanılan renk gri canlı olmamış.Heleki bu çalışma one way vision olacaksa bence camda fazla bir alacası olmıyacaktır.Eforu neden iki kere kullanmışsınız onuda anlamadım.Bence daha farklı ve göze çarpan birşeyler yapabilirdiniz.Emeğe saygı duyup elinize sağlık diyorum..

eywallah saolun yorunlar için fotoyu müşteri getirdi ben becham efendiyi düzeltim baya ama yapacağım birşey yok müşteri dah siyah beyaz istiyordu zor ikna ettim böle olmasına yorumlarınız çok çok am çok teşekkürler arakadaşlar

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Emeğinize sağlık
Paylaşım için teşekkürler
Saygılar