Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kürsel ısınmaya karşı üstlerimize çağrı...

yavuz94

🌟Usta Tasarımcı🌟
kutuplarki2.jpg

Evet arkadaşlar.Küresel kriz canımı sıktı bende poster yaptım.
Yorumlarınızı tahmin edebiliyorum:
Basit olmuş,üzerinde çalış.
Yorumlaınızı bekliyorum.Bir yeri söyliyim.Sonda "oldu" yazmış sonunda "mu" olcak.Özür diliyorum :(

Benzer konular

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Kısaca genel olarak ben kompozisyon demek istiyorum. Fotoğraf yerleşimi yazı yerleşimi...
Bu açıdan çok sıkıntınız mevcut. Duyarlılığınız için kutlarım. Emeğinize sağlık

75tiger

🌱Yeni Üye🌱
Dostum çok çalışman gerekiyor bence kompozisyonun alakasız resimlerden ibaret makam aracı korumalar hayvanlar?? paintte cizdin galiba ama amacını analabiliyorum iyi bişe yinede.

wwaslıww

👑Efsanevi Grafiker👑
çok karışık bi çalışma olmuş:S

yavuz94

🌟Usta Tasarımcı🌟
Karışık ma biraz dikkatli bkınca anlaşılır bence.
Makam araçlarının yanında korumalar var dikkat ettiyseniz.Hep kendinizi korumaktan vazgeçin mesajı var aslında burda.Katledilen penguen resmi bulmaya çalıştım bulamadım.Onun için o mesajı alamamışsınız.
Dikkat ettiyseniz resimlerin üstüne,ayının üstünde yalnıuzlık mesajı var,ayı annesiyle birlikte değil çünkü,Penguenler kafalarını birliştirmişler üstründe de kafa kafaya vermişler mesajı var,buz dağının altında da eriyor mesajı var.En üsttede "NEDEN" sorusu var.Onu bütün cümlelerle tek tek birleştiriniz.Sanırım bunu yaptınız ama bazı anlattıklarımı yapmadınız.Bu yazımı dikkate alarak değerlendirin bir de bakalım.O zaman daha nlamlı bulacaksınız.
Resim birleştirmyi paintten yaptığım doğru,yazılarda paintten sadece en alttaki yazı poster forge adlı programdan yaptım.

Yorumlarınız için teşekkürler.

flutus

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bence karışık olmasının nedeni birden çok mesaj verme çabanız olmuş

tek bir konunun üstüne yoğunlaşıp, onu en yalın ve canalıcı şekilde anlatmayı denerseniz
anlaşılması daha kolay ve akılda kalıcı işler ortaya koyabilirsiniz

duyarlılığınız için sizi kutlarım

iyi çalışmalar...

frocktal

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Afiş denilemez. Amaç güzel sonuç ne yazık ki kötü. Bunu bir köşeye koy aynı kompozisyonu farklı bir çalışmayla tekrar dene. Seçimlerini, konunun bütünlüğüne önem vererek yapmalısın ve iyi işlemelisin. Yaşın küçük*, önünde çalışıp çabalayabileceğin uzunca bir yol var. Eğer gerçekten ilgiliysen ve az biraz yeteneğin varsa çok fazla çalışıp bir yerlere gelebilirsin. Başarılar.

*...94'e göre

yavuz94

🌟Usta Tasarımcı🌟
Dediğinizi yapıcam.Şuanda aklımda birşey var aslında ama oda biraz kötü gibi olmasındna korkuyorum ama yapıp buraya koyacağım.
Fikriniz için teşekkür ederim.

the_one

♾️Grafik Gurusu♾️
Dediğinizi yapıcam.Şuanda aklımda birşey var aslında ama oda biraz kötü gibi olmasındna korkuyorum ama yapıp buraya koyacağım.
Fikriniz için teşekkür ederim.

Eğer aklınızda ki çalışma bir afiş çalışması ise aşağıdaki linki incelemenizde fayda var.Foruma üyelik tarihiniz yeni olduğu için belki karşılaşmamışsınızdır.
Çalışmanızı hazırlarken vermek istediğiniz mesajları biraz daha dolaylı yollardan vermeyi deneyebilirsiniz.
Ayrıca cümleleriniz de oldukça fazla imla hatası ve anlatım bozukluğu var.
Kolay gelsin.

https://www.grafikerler.net/final/

yavuz94

🌟Usta Tasarımcı🌟
kutuplar2hg6.jpg

Verilmek istenen mesajı biraz değiştirdim.Umarım bunu beğenirsiniz.