Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kurumsal bir firma için freelance video editör, ilüstratör, articulate - İstanbul

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

umitdogan

🌱Yeni Üye🌱
Kurumsal bir firma için freelance video editör, ilüstratör, articulate

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: - Video Editör için:
* İyi derecede Adobe Premier, After Effects bilgisi

- İlüstratörler için:
* İki boyutlu karakter tasarımı ve çizimi, 2D animasyon

- Eğitim İçeriği Geliştiriciler için:
* İyi veya orta derecede Articulate Story Line, Captivate bilgisi
* Başlangıç veya orta düzeyde Adobe Premier bilgisi
* E-learning(LMS, Scorm vs.) kavramlarına aşinalık

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Kurumsal bir firma kendi kullanımı için geliştirdiği uzaktan eğitim(e-learning) projelerinde görevlendirilmek üzere freelance uzmanlar arıyor.

Projelerin süreleri 1 hafta ile 1 ay arasında değişecek olup uzmanların proje süresince firmanın ofisinde çalışıyor olmaları beklenmektedir. Sözleşmeler duruma göre süre veya iş bazlı yapılabilecektir.

Uzmandan paralel olarak birden fazla projede çalışması istenebilecektir. Projeler devamlı olacaktır (Bir proje bittiğinde yenisi başlayacağından uzman isterse yeni projelerde de yer alabilme şansına sahip olacaktır)

Freelance uzmanlar kurumun diğer elemanlarıyla entegre bi şekilde çalışacaklardır.

E-posta: udogan@thy.com

Telefon: 0532 286 56 64

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...