Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kurumsal bir firmada iş arıyorum. - İstanbul

yusufceylan

🌱Yeni Üye🌱
Kurumsal bir firmada iş arıyorum.

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Photoshop, Illustrator, Indesign, Corel, Html, Premier Pro, Edius, Filezilla, Dreamviewer, Bütün CG ve KJ programları, bütün Office programları.

İş deneyimi ve içeriği: Acıbadem Sigorta,
Acun Medya,
Mecca Holding.

ve daha bir çok firmada, toplamda 5 senelik tecrübem vardır.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: İstenildiği takdir CV ve portföy gönderilir.

İşle ilgili açıklama: Acun Medya dahil olmak üzere toplamda 5 yıllık sektör tecrübem vardır. En büyük firmalarla, en büyük projelerde çalıştım. İleri seviyede İngilizce, A1 seviyesinde Rusça biliyorum. Ayrıca yaklaşık olarak 2 yıl boyunca içeriğinden tasarımına kadar her şeyi ile bana ait olan bir sokak/yeraltı edebiyatı dergisi çıkardım. Halen aktif olarak kendi halimde yazılar yazmakta, çeşitli eserler üretmekteyim. Sadece İstanbul içi değil, eğer olursa yurtdışında da çalışabilirim.

Bulgaristan, Romanya, Macaristan, Gürcistan ve Azerbaycan olmak üzere 5 ülke gezdim, gördüm. Fırsat buldukça da gezilerime devam etmekteyim.

Türkiye ve Romanya'da olmak üzere toplam üç üniversite bitirdim. Bölümlerim sırasıyla; Fotoğraf ve Grafik, Grafik Tasarım, Görsel Sanatlar, Uluslararası İlişkiler.

Maaş Beklentisi: 2500 - 3000

Not: Bunu yazmaktan bile utanıyorum ama lütfen sigorta yaptırmayacak firmalar aramasın. Saygılarımla.

E-posta: yusufceylan01@gmail.com

Telefon: 0541 293 66 24

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

mtnalk

🌱Yeni Üye🌱
Merhabalar
Sirketimiz bünyesinde çalışmak üzere
Tercihen Ozalit ve Baskı Merkezi tecrübeli Grafiker aranmaktadır.
Bay/Bayan
Programlara hakim tecrübeli
Ofis Üsküdar sahildedir.