Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kurumsal Kimlik çalışmam (Gökdemir Metal)

Manyaq

🌟Usta Tasarımcı🌟
Değerli Yorumlarınızı bekliyorum:)

1
gokdemr2wg2.jpg

2
gokdemrpp6.jpg

Benzer konular

graffici

🌱Yeni Üye🌱
Bence kartvizit çalışmasında sağ üst köşedeki çizgiler ortadaki logonun öne çıkmasını engelliyor. Logo tasarımı gayet güzel ekstraya gerek yok derim...

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
'Kurumsal Kimlik' olarak yerleştirmeleri düzenli yapmıssınız yalnız benim renkler pek hoşuma gitmedi. Birde üstteki çalışmada sayfanın ortasındaki soldan sağdan çıkan çizğilerin hepsi başka başka büyükten küçüğe yapmak istemişsiniz ama biraz yamuk yumuk olmuş sanki..Yinede biraz fazla kalabalık olsada ben üsttekini beğendim.Başarılar.

designeer_hsn

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.designerhsn.com
arkadaşım eline sağlık güzel olmuş. yalnız bana üstteki çalışmandaki kullandığın çizgiler sanki bu firmaya uymamış.. bayan kuaförünü anımsatmış... 2. çalışman başarılı...

drejmustafa

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Logonuzdaki demir çubukların resim olması uzun vadede sorun yaratacaktır. bence onları çizip vektörellerini kullansanız daha iy olacak. Şu an bile bir pixellenme var.

Elinize sağlık kolay gelisin

Manyaq

🌟Usta Tasarımcı🌟
hepinize teşşekkür ederim eleştirilerinizi dikkate alıcam :)

alibaba44

🌱Yeni Üye🌱
logo bilkent operations research klubünün logosundan çalıntı... :( bence dah özgün olabilir...

Manyaq

🌟Usta Tasarımcı🌟
logo bana ait değil . ztn o logo clipar cok denk geldim ben ona .o dediğiniz şirkette ordan almıs sanırım.

Manyaq

🌟Usta Tasarımcı🌟
yok ben genelde frehand ve photoshoptan yanayım. Ama fason işlerle uğraştığım için corelide iyi biliyorum