Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kurumsal Kimlik Çalışması Yaptırılacaktır - Türkiye Geneli

unrealogy

🌱Yeni Üye🌱
Kurumsal Kimlik Çalışması Yaptırılacaktır

Aranan Şehir: Türkiye Geneli
Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)
İşle ilgili açıklama: Kardeşler Pide ve Döner salonumuz için genel bir kurumsal kimlik çalışması yaptıracam. Bu işin ederinin üstünde bir ücret verdiğimi biliyorum ama insanın emeğinin karşılığını vermek isterim. Başkalarının ilanlarını inceledim bu işi 50 lira civarına yapan arkadaşlar var bu civarlarda ödeme yapabilirim ya da salonumuzda güzel bi yemek ısmarlayabilirim çalışmalarınızı bekliyorum arkadaşlarım. Selamunaleykum.
E-posta: kardesler_umraniye@msn.com

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları veya sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

yazarcizer

🏆Pro Tasarımcı🏆
50'yi bırakın, 5 TL'ye de yapanlar çıkar ama öncelikle şu uyarıları okumanızı öneririm. Hem sizlerin aldanmaması, hem de bizlerin ruh sağlığı için:

(Firefox veya Google Chrome)

Moderatör tarafında düzenlendi:

melih0606

🏅Acemi Tasarımcı🏅
50 tl çok 5 lira yeter...
kurumsal kimlikten bahsediyorsunuz. 50 TL'ye logo bile yapılmaz.
dalgamı geçiyorsunuz adammı seçiyorsunuz.

gurcan52

🌱Yeni Üye🌱
Bu iş bu kadar basit mi?? İnsanların mesleğini çok basite alıyorsunuz... Bilmiyorsanız araştırın ve öyle yazın lütfen... Kimse acından ölmedi... Salonomuzda yemek ısmarlarım vs.. Yanında bir de web sitesi yapsak yemeğin üstüne çayda ısmarlarsanız sanırım?? Cidden şaka gibisiniz...

levolemanyak

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok ilginç bir ilan bu tip ilanların çoğalmasını bekliyoruz.Türkiye'de bu işe nasıl bakıldığını daha iyi öğreniyoruz sayenizde tebrikler müthiş ilan

seydanese

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Gerçekten ayıp ya ne kadar basite almışlar mesleğimizi

konsantre

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Şakaya yönetimde katılıyor çünkü ilan onaylanmış :)

ygmryzz

🌱Yeni Üye🌱
e millet 50 TL yazarsa bu işi bilmeyen biride ücretin bu olduğunu düşünür. :D aslında çalışmayı yapıp, bütün mahalleyi toplayıp pide salonuna götürmek, 1 milyarlık yemek yedirmek lazım çoluk çocua hhahaahhaa

TATLICADI61

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.ekastasarim.com
Bu nedir gerçekten anlayamadım nasıl bir emeğe saygım var düşüncesi.50 TL. kurumsal kimlik hadi 50 TL yi anladık diyelim (anlaşılması imkansız olsada) yada salonumuzda güzel bir yemek neyin nesi oluyor yaaaa yok artık bu kadar da ucuz değildir herhalde emeğimiz değil mi ? Belki 24 saatimi belki de daha fazla zamanımı vereceğim işin ederi 50 TL hakikaten inanamıyorum ne diyim yada ne denebilir ki ????:swear:

unrealogy

🌱Yeni Üye🌱
Sevgili arkadaşlar;
Öncelikle bu ilanın asılsız olduğunu, bizimde sizler gibi bu işi yapan profesyonel bir kuruluş olduğumuzu bildirmek isterim. Ne yazık ki bu ve bunun gibi ilanlar ve işimize bu yönden bakanların sayısı çok fazlalaştı. Affınızla; iki lafı bir araya getirip konuşacak seviyede olmayıp bir iki programı öyle böyle kullanmayı öğrenip işi aynı bu ilandaki seviyeye düşüren emek hırsızlarından geçilmiyor ortalık. Aslında bir çok konuda ben yaparım, ben ucuza yaparım gibi cevaplarla dolması yerine bu tür tepkileri görmek bizi sevindirdi. Lütfen sessiz kalmayalım. Son olarak site yönetiminin bu şartlara rağmen ilanı onaylayıp buraya asılmasını sağlaması; işin kimler tarafından nereye getirildiğinin de farklı bir ispatıdır bizce. Bu işi ciddiye alıp, profesyonel titizlikte ve kalitede çalışan arkadaşlarla toplanıp hepimizin madur olduğu bu konuyu tartışmak, gerekirse ortak bir tavırla çalışma kararı alıp, artık birşeyler yapalım diyoruz. Sizler ne dersiniz?

frtozm

🌱Yeni Üye🌱
Bu ne kardeşim dalga geçer gibi birde msn adresi bırakmış geri...lı. yemek ısmarlıcakmış birde
kartviziti o fiyata basmıyorlar cinsmisin nesin Mesleğimizi ne hale getirdi böyle dangalaklar çok sinirliyim kaldır o ilanını. İstersen ben sana 100 tl vereyim en azından logonun L sinden başlarsın..

ERHAN BAKIR

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bu iş bu kadar basit mi?? İnsanların mesleğini çok basite alıyorsunuz... Bilmiyorsanız araştırın ve öyle yazın lütfen... Kimse acından ölmedi... Salonomuzda yemek ısmarlarım vs.. Yanında bir de web sitesi yapsak yemeğin üstüne çayda ısmarlarsanız sanırım?? Cidden şaka gibisiniz...

başka söze gerek kalmamış ;) insanlar acaba ne olarak düşünüyor bu mesleği .afedersiniz ama günümüz Türkiye'sinde dilenciler bile epey kârlı kapatırken günlerini 50 TL ye bu işi yaptırıp üstüne yemek ısmarlamak gibi bir cömertlik yapılması beni hayrete düşürdü açıkcası. haaa bu arada çayı bilmem ama soğuk bir su da olabilir böyle bir iş sonrası...

grafideal

🌟Usta Tasarımcı🌟
ben grafikerler.net yönetimine sesleniyorum . bu tarz mesleğimizle dalga geçici ilanlara lütfen yer veripte gereksiz tartışmalar yaratmayın. böyle bir saçmalık olamaz adamın söylediğine bakın bi yemekte ısmarlıyabilirim bu kadar aç ve acizmiyiz bu ne tarz bi tekliftir anlamadım. ilanı veren arkadaşıma sesleniyorum sana sattığın yemeği hayrına mevlüt okuttur deseler dağıtırmısın teklifini yersiz, saçma, bi okadar basit ve dalga geçer buldum. insanların meslekleriyle dalga geçmeyin bu teklife evet diyecek insanda grafik tasarımcı camiasından değildir. siz eniyisimi pat pat boyayla hayal gücünüzü yan yana getirin bi logo yapın.

Sintacca

🌱Yeni Üye🌱
insanlar bu işin okulunu okuyor, yıllarını veriyor siz yemek ısmarlayayım mı diyorsunuz?.. bu sanata bakış açısı bu mu yani?
ya bu ilan gereksiz ya da siz...

Rustavi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bu paralara yapanlar varmış helal başka ne denebilir.... bu işi internet cafede yapmaya kalksan çalıştığın saatin sonunda cafeye vereceğin para bile 50 Tl den fazladır :) :) :) ilginç...

konsantre

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Sevgili arkadaşlar;
Öncelikle bu ilanın asılsız olduğunu, bizimde sizler gibi bu işi yapan profesyonel bir kuruluş olduğumuzu bildirmek isterim. Ne yazık ki bu ve bunun gibi ilanlar ve işimize bu yönden bakanların sayısı çok fazlalaştı. Affınızla; iki lafı bir araya getirip konuşacak seviyede olmayıp bir iki programı öyle böyle kullanmayı öğrenip işi aynı bu ilandaki seviyeye düşüren emek hırsızlarından geçilmiyor ortalık. Aslında bir çok konuda ben yaparım, ben ucuza yaparım gibi cevaplarla dolması yerine bu tür tepkileri görmek bizi sevindirdi. Lütfen sessiz kalmayalım. Son olarak site yönetiminin bu şartlara rağmen ilanı onaylayıp buraya asılmasını sağlaması; işin kimler tarafından nereye getirildiğinin de farklı bir ispatıdır bizce. Bu işi ciddiye alıp, profesyonel titizlikte ve kalitede çalışan arkadaşlarla toplanıp hepimizin madur olduğu bu konuyu tartışmak, gerekirse ortak bir tavırla çalışma kararı alıp, artık birşeyler yapalım diyoruz. Sizler ne dersiniz?

Türkiye'nin en büyük ajansları bile reklamcılar derneğinin güncel listesine göre çalışamıyor. Bu işin rayici yok ki?

Programları kullanmak çok zor değil, vasat birine 2 günde öğretebilirim ama iş yapmakla programı kullanabilmeyi karıştırmamak lazım. Bir müşterim krem ambalajı tasarımı için olmamış dedi, nesi olmamış dedim, bilmem, beğenmedim dedi.

Sonra Kremi açtım elime sürdüm, bu krem olmamış dedim,
- nesi olmamış
- beğenmedim kötü kokuyor
- yoo güzel kokuyor
- güzel koku nedir? bana göre iğrenç kokuyor...
- ?????
- Haklısın bu kadar berbat bir kremi satabilmek için gerçekten daha iyi bir ambalaja ihtiyacın var.

Tasarımı değiştirdim, metalize bir kutu yaptım, gofreler ekledim, kutu maliyeti iki katına çıktı. Ürün satılmaya başladıktan sonra pazarlamacılardan tüketicinin ürünün kokusundan rahatsız olduğu bilgisi geldi. Son 6 aydır farklı bir marka ve farklı bir ambalajda satışı devam ediyor, ama koku sorunu çözüldü :)