Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Led Reklamcı için Çalışmam 2

ledreklamci

🌱Yeni Üye🌱
Baskı.png

A5 arkalı önlü bir çalışma sizce bu broşür olmuşmu?

Moderatör tarafında düzenlendi:

ledreklamci

🌱Yeni Üye🌱
Anka kardeşim Teşekkür ederim kafam bukadar çalışıyor inanın hiç anlamıyorum programdan tüm günümü verdim yapa bildiğim bu matbacıyı boğacaktım bir türlü anlatamadım derdimi. :/ ücretle yaptırayım diyorum oda çok zor

Hugareva

♾️Grafik Gurusu♾️
Sanırım ilk işlerinizden.. Çok fazla amatörce duruyor. Daa etkili ve başarılı bir çalışma yapılabilir. Solda dev grafik led ekranlar yazıyor ancak bu yazı olmasaydı orda bir led ekran reklamı yapıldığını anlayamazdık. O bölgeye gerçek bir dev led ekran görüntüsü koysaydınız algılaması daha iyi olurdu mesela. Çok eksiği var. Bunu unutup başka bir çalışma yapın bence

ledreklamci

🌱Yeni Üye🌱
Sanırım ilk işlerinizden.. Çok fazla amatörce duruyor. Daa etkili ve başarılı bir çalışma yapılabilir. Solda dev grafik led ekranlar yazıyor ancak bu yazı olmasaydı orda bir led ekran reklamı yapıldığını anlayamazdık. O bölgeye gerçek bir dev led ekran görüntüsü koysaydınız algılaması daha iyi olurdu mesela. Çok eksiği var. Bunu unutup başka bir çalışma yapın bence

Haklısın kardeşim bende farkındayım ama ne photoshop nede corel biliyorum benim işim bu değilki benim işim panel satışı ürün satışı.! nasıl yapsam bende bilemedim.