Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

logo hakkında yorumlarınızı bekiyorum

yilmaz5907

🏅Acemi Tasarımcı🏅

arkadaslar kendi sirketimin logosu yeni tasarladım belki biraz amatörce ama yorumlarınızı bekliyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

Yeliz GÖKÇEN

♾️Grafik Gurusu♾️
fazla kalabalık...

çoğu başarılı markaların en önemli ortak özellikleri sadelikleridir. çünkü sade tasarımlar kolayca, gözü yormadan anlatılmak istenileni sergiler. bu tür kalabalık çalışmalar insanların dikkatini dağıtır ve akılda kalıcı olmasını engeller. bence; en başta yapılması gereken kendine bir çizgi belirle, o çizgi yolunda ilerle derim.

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Evet Yeliz GÖKÇEN' in de belirtti gibi çok kalabalık, sade ve hoş olabilirdi.Reklam fontu çok hoş durmuş, yandaki şekilleri kaldırır veya biraz daha uygun kullanırsanız daha iyi şeyler çıkabilir.
Emeğinize sağlık.

Kolay gelsin.

gülümse_61

🏅Acemi Tasarımcı🏅
fazla kalabalık...

çoğu başarılı markaların en önemli ortak özellikleri sadelikleridir. çünkü sade tasarımlar kolayca, gözü yormadan anlatılmak istenileni sergiler. bu tür kalabalık çalışmalar insanların dikkatini dağıtır ve akılda kalıcı olmasını engeller. bence; en başta yapılması gereken kendine bir çizgi belirle, o çizgi yolunda ilerle derim.

arkadaşa katılıyorum söylenecek olan herşeyi söylemiş:)

sungur59

🌱Yeni Üye🌱
diger arkadaşların dediklerinin yanında bide T harfi bana tekin acar ' ın Logosunundaki T yi anımsattı ve T harfi kaybolmuş gibi göze direkt olarak reklam vurgulanıyor....

arcya

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.arcya.com
sadece TReklam yazısını görmek daha iyi olur bece. beyaz fonda net ve sade bir çalışma daha uygun olacaktır. küreler konuyla alakasız olmuş.. özelliklede doğalgaz firması havası veren o alevi kaldırmanı tavsiye ederim. eline sağlık.

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
sadece TReklam yazısını görmek daha iyi olur bece. beyaz fonda net ve sade bir çalışma daha uygun olacaktır. küreler konuyla alakasız olmuş.. özelliklede doğalgaz firması havası veren o alevi kaldırmanı tavsiye ederim. eline sağlık.

Ben de buna katılıyorum ancak l harfi alev olmamalı.

arzutoprak

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşım emek ve zaman harcamışsın belli ama bence T harfinin vurgulanması gerekirken altında kullandığın yuvarlak renkli küre objeleri buna tamamen engel ve diğer kesinlikle değiştirmelisin dediğim noktada o sevgili mavi alevcik :) benmi anlamadım yoksa gerçekten konuyla bir alakası varda algılayamıyormuyum? :S kolay gelsin..

kopukhasan

♾️Grafik Gurusu♾️
amatörlüğünü gizlemenin yolu
gereksiz yere malzeme kullanmak değildir
sade ve şık olmaya çalışmalısın

elkor84

🏆Pro Tasarımcı🏆
çeşitli sitelerdeki logo çalışmalarını inceleyerek ve bol bol çalışarak kendinizi geliştirmelisiniz.çalışmanız karışık görünüyor.mümkün olduğunca sade,az renkli,efektsiz çalışmalar hem görsellik hemde kullanım açısından daha hoş olacaktır.kolay gelsin.

interhalil_58

🏅Acemi Tasarımcı🏅
fazla kalabalık...

:yes: ..................

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Yeliz Gökçen arkadaşım son noktayı şahsen koymuş kolay gelsin.

FlameDance

♾️Grafik Gurusu♾️
bencede biraz daha üzerinde çalışmanız gerek....

Dilara GENÇYILMAZ

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.dilaragencyilmaz.net
öncelikle logoda çok fazla farklı öge kullanmışsınız.. Bu yüzden çok dolu gözüküyor.. Ve algıyı zorlaştırıyor.. amblem olarak Ya T yi Ya 3 yuvarlağı yada en sonraki çizgiyi kullanmanızı tavsiye ederim.. Hepsinin bir arada olması gözü çok yoruyor.. L harfi hiç okunmuyor ve su damlası gibi gözüktügünden ilk bakışta su şirketini andırıyor.. Emeğinize sağlık..

mawi06

🏆Pro Tasarımcı🏆
yuvarlak çizimleri kaldır bence sadece "T reklam,, kalsa kafi eline sağlık