Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Logo çalışmam hakkında yorumlarınızı bekliyorum

Benzer konular

tekno2020

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.41kare.blogspot.com
arkadaşım öncelikle bu logo nun amacı nedir, firma nedir, sunmak istediği nedir gibi bazı şeyleride yazman lazım ki bizde ona göre sana cevap yazalım. eğer direk bir grafiker olarak yanıtlamamı istersen bence grafik işine yeni başladığın çok belli oluyor. daha fazla yazmak isterim ama hevesini kırmak istemem. sana bir öneride bulunayım logo tasarımı yapmak istiyorsan, photoshop programı kullanıyorsan, yanın da mutlaka ama mutlaka illustrator de öğrenmen lazım. ve bir öneri daha bu kadar karışık düşünme logolar genelde sade ve bir bakışta ne anlatmak istediği anlaşılır grafiklerdir. neyse bu kadar yeter inşallah başarılı olursun.

alperen1121

🌱Yeni Üye🌱
logoda ne yazdığını dahi anlayamadım desem yeridir... ayrıca o renkler biraz uyumsuz gibi ha, ne dersin ;)

tek_tutkumsun

🌱Yeni Üye🌱
Logo reklam ajansı logosu amatörce olduğunu biliyorum elimden ancak bu kadarı geldi bende zaten eleştirileri dikkate alarak daha iyisini yapmayı deneyeceğim,ilginize teşekkür ederim

Grafikopat

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.yunusaygen.com
VSA'mı VISA'mı? Logoların en temel özelliği insanların ilk bakışta firma ismini rahatlıkla idrak edebilmesidir. Neredeyse bir dakikadır inceliyorum hala süpheliyim ikisi arasında. :) Ama yılmadan fikir ve tasarım üzerinde çaba sarf ederek daha net çalışmalar çıkarabilirsin.

brkylmz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.burakyilmaz.com.tr
bence logo calismasi yapmadan ya da niyetlenmeden once burasi ve pek cok grafikle alakali alanda detayli bir on arastirma yapmalisin.

1- logo nedir?
2- Kime logo yapiyorul ?
3- Nele Onemli ?
4- Kim nasil neye gore yapmis ? gibi basic sorularin cevaplarini bula bula ilerlersen hem bu sekildeki denemelerle vakit kaybetmez hemde viyon sahibi olabilirsin.

yolun acik olsun.

serdair

🌱Yeni Üye🌱
çok karışık...
alt taki font sırıtmış...

Grafikopat

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.yunusaygen.com
bence logo calismasi yapmadan ya da niyetlenmeden once burasi ve pek cok grafikle alakali alanda detayli bir on arastirma yapmalisin.

1- logo nedir?
2- Kime logo yapiyorul ?
3- Nele Onemli ?
4- Kim nasil neye gore yapmis ? gibi basic sorularin cevaplarini bula bula ilerlersen hem bu sekildeki denemelerle vakit kaybetmez hemde viyon sahibi olabilirsin.

yolun acik olsun.

Konuşma ara-sıra farklı dillere kaymış olsada genel anlamda anlatmak istediğiniz anlaşılıyor :D